więcej

9-letnia dziewczynka została matką.

wp.pl |  dodane 2010-02-03 (09:21) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 6 godzin i 39 minut temu
drukuj

9-letnia Chinka została jedną z najmłodszych matek na świecie. Dziewczynka i jej syn czują się dobrze. Sprawą młodocianej matki zajęła się jednak policja - podaje "The Daily Express".

Dziecko urodziło się przez cesarskie cięcie w szpitalu w Changchun na północnym-wschodzie Chin. 9-latka przyjechała do lekarza po raz pierwszy, gdy była w ósmym miesiącu ciąży.

Sprawą zajęła się policja. Na razie nie wiadomo, kto jest ojcem dziecka. W Chinach seks z osobą poniżej 14. roku życia automatycznie traktowany jest jako gwałt. Rodzice dziewczynki nie chcą rozmawiać z prasą.

Młodociane ciąże są prawdziwym problemem w Chinach. Około 30% aborcji wykonywanych w szpitalu w Szanghaju przeprowadza się u dziewcząt, które nie skończyły jeszcze szkoły.

(pp)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 25 39.68%
nie 38 60.32%

Przeczytaj też

13-letnia matka i jej pięciu kochanków - będą zarzuty

dodane 2010-03-31 (10:22) 4 lata 5 miesięcy 2 dni 5 godzin i 38 minut temu

Archeolodzy odkryli nietypową studnię sprzed 1000 lat

dodane 2010-03-22 (09:05) 4 lata 5 miesięcy 11 dni 6 godzin i 55 minut temu

Najcięższa Rumunka urodziła dziecko

dodane 2010-02-18 (14:15) 4 lata 6 miesięcy 15 dni 1 godzinę i 45 minut temu

Nie chciała oddać 9-letniego synka; może usłyszeć zarzuty

dodane 2010-02-04 (17:45) 4 lata 6 miesięcy 28 dni 22 godziny i 15 minut temu

Drugi na świecie mężczyzna w ciąży - rodzi za miesiąc

dodane 2010-01-27 (10:32) 4 lata 7 miesięcy 6 dni 5 godzin i 28 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (169)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~bum 2010-03-07 (17:12) 4 lata 5 miesięcy 25 dni 22 godziny i 48 minut temu

ja
a wiem jak sie do tego zabrać

odpowiedz

0
1
~sindi 2010-02-03 (11:30) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 4 godziny i 30 minut temu

a ja mam 12 lat i tez bym juz w koncu chciala stracic dziewictwo ale wokol mnie tylko same niedorajdy ktorzy nie wiedza jak sie zabrac do rzeczy

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Wojtek14 2010-02-03 (10:10) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 5 godzin i 50 minut temu

Czy można się przespać z Gimnazjalistką?
.

odpowiedz

pokaż 17 ukrytych odpowiedzi

1
0
~tetea 2010-02-03 (10:02) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 5 godzin i 58 minut temu

9-letnia dziewczynka została matką
od kiedy 9 letnia dziewczynka może mieć dzieci?ona nie ma jeszcze miesiączki!!!!!

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

0
0
~jojo 2010-02-03 (10:42) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 5 godzin i 18 minut temu

Zapominacie chyba, że Machomet też skonsumował
swój związek z 9 letnią Aishą...

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

1
0
~gość 2010-02-03 (17:00) 4 lata 6 miesięcy 29 dni 23 godziny i 1 minutę temu

szok
Ja jestem w szoku,że takie małolaty zamiast się uczyc to wolą uprawiać sex.A co na to rodzice???

odpowiedz

0
0
~JuS :] 2010-02-03 (10:21) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 5 godzin i 39 minut temu

eh...
Ej no spoko ale ja mam 13 lat i też to już robiłam więc bez stresu ^^

odpowiedz

pokaż 24 ukryte odpowiedzi

0
0
~kacha 2010-02-03 (12:34) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 3 godziny i 26 minut temu

podpucha
niezła podpucha a Wy sie łapiecie...dajcie spokój, tutaj tego pełno, nie maja co robic w domu to wymyslaja takie podpuchy

odpowiedz

0
0
~zszokowany 2010-02-03 (12:28) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 3 godziny i 32 minuty temu

ciekawe co na to rodzice
Bierz się za naukę.A jeżeli to prawda co napisałaś to tylko wspołczuć twoim rodzicom.

odpowiedz

0
0
~zszokowany 2010-02-03 (12:12) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 3 godziny i 48 minut temu

Za nauke się bierz.A nie takie rzeczy ci w glowie.Ja nie moge pojąć co się w tym kraju dzieje.

odpowiedz

0
0
~AGa 2010-02-03 (11:55) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 4 godziny i 5 minut temu

malolaty
a co kogo obchodzi kiedy niektore z was stracily dziewictwo?? troche mi was zal ,bo to troche o was swiadczy, i nie wiem czy w tym wieku jest to powod do dumy.eh:/

odpowiedz

0
0
~AGa 2010-02-03 (11:53) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 4 godziny i 7 minut temu

malolaty
a co kogo obchodzi kiedy niektore z was stracily dziewictwo?? troche mi was zal ,bo to troche o was swiadczy, i nie wiem czy w tym wieku jest to powod do dumy.eh:/

odpowiedz

0
0
~APTS 2010-02-03 (11:20) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 4 godziny i 40 minut temu

my mamy 10 lat i też to już robiliśmy także nie wiem o co wam chodzi.. i to czworokąta xD

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~boruwka24 2010-02-03 (09:47) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 6 godzin i 13 minut temu

Jak to możliwe?
To jeszcze dziecko,mleko smarkula ma pod nosem i od ziemi ledwo odrosła,a już chłopu do wyra wskakuje. Ja w jej wieku nie wiedziałam co to sex. Staram się o dziecko od roku w ciąże zajść nie mogę,a taka raz się z kimś prześpi i już przy nadziei. Ciekawe gdzie w tym czasie byli rodzice i jakim cudem nie wiedzieli,że ich córka spotyka się z dorosłym mężczyzną lub chłopcem,który był już na tyle dojrzały by ją zapłodnić. To się nazywa chińska patologia.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~szok!!!!! 2010-02-03 (11:53) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 4 godziny i 7 minut temu

szok
za naukę się wiż dzieciaku a nie dupczenie ci w głowie.......ciekawa tylko jestem co twoi rodzice na to by powiedzieli?

odpowiedz

0
0
~Aga 2010-02-03 (11:51) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 4 godziny i 9 minut temu

utrata dziewictwa w tym wieku????
co za idiotka :D:D:D tym stwierdzeniem sie chwalisz czy zalisz ...bo nie wiem ..

odpowiedz

0
0
~re` 2010-02-03 (11:49) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 4 godziny i 11 minut temu

to 9l. dziecko najpierw bylo przez rodzicow SPRZEDANE
z biedy jaka tam panuje i jako wlasnosc gwalcone - takie sa realia w Chinach.....rodzina z jednym dzieckiem, glownie liczy sie syn, utrzymuje na starosc rodzicow, dziewczynka jest zbędna, wiec sprzedaja ją za grosze i idzie na sluzke lub synowa dla kogos syna! Malych chlopcow czesto porywaja dla zamoznych rodzin majacych jedna corke.

odpowiedz

0
0
~nostradamus 2010-02-03 (11:32) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 4 godziny i 28 minut temu

szok i niedowierzanie
swiat zmierza do nieuchronnej zagłady.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~MAX 2010-02-03 (11:46) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 4 godziny i 14 minut temu

9-letnia dziewczynka została matką!?
DO D....Z TAKA "BOMBONIERKĄ" W PREZENCIE, GDZIE BRAKUJE CZEKOLADEK!!!

odpowiedz

0
0
~mis 2010-02-03 (11:35) 4 lata 6 miesięcy 30 dni 4 godziny i 25 minut temu

A feministkom to wisi.
Jest wolnosc czy nie.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Kancelaria Prezydenta: rozmowy ws. nowego premiera po dymisji Tuska
dodane 2014-09-02 (13:54) 2 godziny i 6 minut temu

"Rzeczpospolita": NATO wierzy w dobrego Putina
dodane 2014-09-02 (12:47) 3 godziny i 13 minut temu

Indie i Chiny skazane na konflikt? Świat może być dla nich za mały
dodane 2014-09-02 (12:40) 3 godziny i 20 minut temu

Donald Tusk w programie "Tomasz Lis na żywo"
dodane 2014-09-01 (22:03) 17 godzin i 57 minut temu

Minister Wolfgang Schaeuble ironizuje: Nagrodę Karola Wielkiego - Putinowi
dodane 2014-09-01 (19:25) 20 godzin i 35 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto powinien zastąpić Donalda Tuska na stanowisku premiera?

liczba oddanych głosów: 12094