więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1043496solidarnych Solidarni z Ukrainą

9-letnia dziewczynka została matką.

wp.pl |  dodane 2010-02-03 (09:21) 4 lata 2 miesiące 13 dni 18 godzin i 23 minuty temu
drukuj

9-letnia Chinka została jedną z najmłodszych matek na świecie. Dziewczynka i jej syn czują się dobrze. Sprawą młodocianej matki zajęła się jednak policja - podaje "The Daily Express".

Dziecko urodziło się przez cesarskie cięcie w szpitalu w Changchun na północnym-wschodzie Chin. 9-latka przyjechała do lekarza po raz pierwszy, gdy była w ósmym miesiącu ciąży.

Sprawą zajęła się policja. Na razie nie wiadomo, kto jest ojcem dziecka. W Chinach seks z osobą poniżej 14. roku życia automatycznie traktowany jest jako gwałt. Rodzice dziewczynki nie chcą rozmawiać z prasą.

Młodociane ciąże są prawdziwym problemem w Chinach. Około 30% aborcji wykonywanych w szpitalu w Szanghaju przeprowadza się u dziewcząt, które nie skończyły jeszcze szkoły.

(pp)

Polub wiadomości.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 25 39.68%
nie 38 60.32%

Przeczytaj też

13-letnia matka i jej pięciu kochanków - będą zarzuty

dodane 2010-03-31 (10:22) 4 lata 16 dni 17 godzin i 22 minuty temu

Archeolodzy odkryli nietypową studnię sprzed 1000 lat

dodane 2010-03-22 (09:05) 4 lata 25 dni 18 godzin i 39 minut temu

Najcięższa Rumunka urodziła dziecko

dodane 2010-02-18 (14:15) 4 lata 1 miesiąc 29 dni 13 godzin i 29 minut temu

Nie chciała oddać 9-letniego synka; może usłyszeć zarzuty

dodane 2010-02-04 (17:45) 4 lata 2 miesiące 12 dni 9 godzin i 59 minut temu

Drugi na świecie mężczyzna w ciąży - rodzi za miesiąc

dodane 2010-01-27 (10:32) 4 lata 2 miesiące 20 dni 17 godzin i 12 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Stany Chiny czy Rosja ??

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (169)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~bum 2010-03-07 (17:12) 4 lata 1 miesiąc 9 dni 10 godzin i 32 minuty temu

ja
a wiem jak sie do tego zabrać

odpowiedz

0
0
~sindi 2010-02-03 (11:30) 4 lata 2 miesiące 13 dni 16 godzin i 14 minut temu

a ja mam 12 lat i tez bym juz w koncu chciala stracic dziewictwo ale wokol mnie tylko same niedorajdy ktorzy nie wiedza jak sie zabrac do rzeczy

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Wojtek14 2010-02-03 (10:10) 4 lata 2 miesiące 13 dni 17 godzin i 34 minuty temu

Czy można się przespać z Gimnazjalistką?
.

odpowiedz

pokaż 17 ukrytych odpowiedzi

1
0
~tetea 2010-02-03 (10:02) 4 lata 2 miesiące 13 dni 17 godzin i 42 minuty temu

9-letnia dziewczynka została matką
od kiedy 9 letnia dziewczynka może mieć dzieci?ona nie ma jeszcze miesiączki!!!!!

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

0
0
~jojo 2010-02-03 (10:42) 4 lata 2 miesiące 13 dni 17 godzin i 2 minuty temu

Zapominacie chyba, że Machomet też skonsumował
swój związek z 9 letnią Aishą...

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

1
0
~gość 2010-02-03 (17:00) 4 lata 2 miesiące 13 dni 10 godzin i 44 minuty temu

szok
Ja jestem w szoku,że takie małolaty zamiast się uczyc to wolą uprawiać sex.A co na to rodzice???

odpowiedz

0
0
~JuS :] 2010-02-03 (10:21) 4 lata 2 miesiące 13 dni 17 godzin i 23 minuty temu

eh...
Ej no spoko ale ja mam 13 lat i też to już robiłam więc bez stresu ^^

odpowiedz

pokaż 24 ukryte odpowiedzi

0
0
~kacha 2010-02-03 (12:34) 4 lata 2 miesiące 13 dni 15 godzin i 10 minut temu

podpucha
niezła podpucha a Wy sie łapiecie...dajcie spokój, tutaj tego pełno, nie maja co robic w domu to wymyslaja takie podpuchy

odpowiedz

0
0
~zszokowany 2010-02-03 (12:28) 4 lata 2 miesiące 13 dni 15 godzin i 16 minut temu

ciekawe co na to rodzice
Bierz się za naukę.A jeżeli to prawda co napisałaś to tylko wspołczuć twoim rodzicom.

odpowiedz

0
0
~zszokowany 2010-02-03 (12:12) 4 lata 2 miesiące 13 dni 15 godzin i 32 minuty temu

Za nauke się bierz.A nie takie rzeczy ci w glowie.Ja nie moge pojąć co się w tym kraju dzieje.

odpowiedz

0
0
~AGa 2010-02-03 (11:55) 4 lata 2 miesiące 13 dni 15 godzin i 49 minut temu

malolaty
a co kogo obchodzi kiedy niektore z was stracily dziewictwo?? troche mi was zal ,bo to troche o was swiadczy, i nie wiem czy w tym wieku jest to powod do dumy.eh:/

odpowiedz

0
0
~AGa 2010-02-03 (11:53) 4 lata 2 miesiące 13 dni 15 godzin i 51 minut temu

malolaty
a co kogo obchodzi kiedy niektore z was stracily dziewictwo?? troche mi was zal ,bo to troche o was swiadczy, i nie wiem czy w tym wieku jest to powod do dumy.eh:/

odpowiedz

0
0
~APTS 2010-02-03 (11:20) 4 lata 2 miesiące 13 dni 16 godzin i 24 minuty temu

my mamy 10 lat i też to już robiliśmy także nie wiem o co wam chodzi.. i to czworokąta xD

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~boruwka24 2010-02-03 (09:47) 4 lata 2 miesiące 13 dni 17 godzin i 57 minut temu

Jak to możliwe?
To jeszcze dziecko,mleko smarkula ma pod nosem i od ziemi ledwo odrosła,a już chłopu do wyra wskakuje. Ja w jej wieku nie wiedziałam co to sex. Staram się o dziecko od roku w ciąże zajść nie mogę,a taka raz się z kimś prześpi i już przy nadziei. Ciekawe gdzie w tym czasie byli rodzice i jakim cudem nie wiedzieli,że ich córka spotyka się z dorosłym mężczyzną lub chłopcem,który był już na tyle dojrzały by ją zapłodnić. To się nazywa chińska patologia.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~szok!!!!! 2010-02-03 (11:53) 4 lata 2 miesiące 13 dni 15 godzin i 51 minut temu

szok
za naukę się wiż dzieciaku a nie dupczenie ci w głowie.......ciekawa tylko jestem co twoi rodzice na to by powiedzieli?

odpowiedz

0
0
~Aga 2010-02-03 (11:51) 4 lata 2 miesiące 13 dni 15 godzin i 53 minuty temu

utrata dziewictwa w tym wieku????
co za idiotka :D:D:D tym stwierdzeniem sie chwalisz czy zalisz ...bo nie wiem ..

odpowiedz

0
0
~re` 2010-02-03 (11:49) 4 lata 2 miesiące 13 dni 15 godzin i 55 minut temu

to 9l. dziecko najpierw bylo przez rodzicow SPRZEDANE
z biedy jaka tam panuje i jako wlasnosc gwalcone - takie sa realia w Chinach.....rodzina z jednym dzieckiem, glownie liczy sie syn, utrzymuje na starosc rodzicow, dziewczynka jest zbędna, wiec sprzedaja ją za grosze i idzie na sluzke lub synowa dla kogos syna! Malych chlopcow czesto porywaja dla zamoznych rodzin majacych jedna corke.

odpowiedz

0
0
~nostradamus 2010-02-03 (11:32) 4 lata 2 miesiące 13 dni 16 godzin i 12 minut temu

szok i niedowierzanie
swiat zmierza do nieuchronnej zagłady.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~MAX 2010-02-03 (11:46) 4 lata 2 miesiące 13 dni 15 godzin i 58 minut temu

9-letnia dziewczynka została matką!?
DO D....Z TAKA "BOMBONIERKĄ" W PREZENCIE, GDZIE BRAKUJE CZEKOLADEK!!!

odpowiedz

0
0
~mis 2010-02-03 (11:35) 4 lata 2 miesiące 13 dni 16 godzin i 9 minut temu

A feministkom to wisi.
Jest wolnosc czy nie.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Radosław Sikorski: na spotkaniu w Genewie Zachód nie sprzeda Ukrainy
dodane 2014-04-16 (21:15) 6 godzin i 29 minut temu

Polski statek utknął na mieliźnie u wybrzeży USA
dodane 2014-04-16 (19:22) 8 godzin i 22 minuty temu

Dowódca sił NATO: nasze działania nie są groźbą wobec Rosji
dodane 2014-04-16 (17:36) 10 godzin i 8 minut temu

Pojazdy z rosyjskimi flagami na Ukrainie
dodane 2014-04-16 (11:18) 16 godzin i 26 minut temu

Sondaż na Białorusi: rośnie poparcie dla Łukaszenki i zjednoczenia z Rosją
dodane 2014-04-16 (14:50) 12 godzin i 54 minuty temu

Europosłowie: działania Rosji na wschodzie Ukrainy to powtórka z Krymu
dodane 2014-04-16 (16:13) 11 godzin i 31 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy obawiasz się wojny na Ukrainie?

liczba oddanych głosów: 2602