Strona główna serwisu
20-​latka uprawiała seks z 13-​latkiem, grozi jej więzienie

20-​latka uprawiała seks z 13-​latkiem, grozi jej więzienie

Nowojorska policja aresztowała w środę 20-letnią kobietę oskarżoną o nielegalne stosunki seksualne z 13-letnim chłopcem. Za popełniony czyn grożą jej nawet cztery lata więzienia - czytamy na stronie internetowej dziennika "New York Daily".
20-latka poznała chłopca poprzez swoją młodszą siostrę. Ich "romans" wyszedł na jaw, gdy nastolatek wygadał się przed przyjaciółmi i o wszystkim dowiedziała się jego matka, która niezwłocznie zawiadomiła policje.

Obciążającym dowodem są SMS-y, które wymienili między sobą. Ich treść nie pozostawia wątpliwości co do winy 20-latki, jednak jej adwokat twierdzi, że cała historia została wymyślona przez chłopca, który zauroczył się w starszej od siebie dziewczynie.

Według prawa obowiązującego w stanie Nowy Jork, każdy stosunek z osobą nieletnią jest automatycznie uznawany w sensie prawnym za gwałt.


Jeżeli sąd uzna 20-latkę za winną popełnionego czynu, może trafić za kratki nawet na cztery lata. Ponadto jej dane znajdą się na ogólnodostępnej liście przestępców seksualnych - pisze "New York Daily".

NaSygnale.pl: Syn był w szoku: na śpiącej matce leżał półnagi lekarz!
wp.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (132)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
13
~de 2011-05-12 (12:30) 9 godzin i 39 minut temu

Coz, matka to kobieta i nie rozumie ze dla chlopaka to nie jest przezycie typu gwalt a sama rozkosz, ktorej do konca nie kuma.. Jedyne zagrozenie to "dziecko" ale jesli jego partnerka uwazala to czemu mialby sobie nie bzykac do woli.... Nie wszyscy ktorzy sa "inni" musza miec problemy zdrowotne... NIe zostal zgwalcony... Najwieksza kara dla niego jest to, ze na nastepne bzykanko sobie dlugo poczeka...albo ma juz taka reputacje, ze do 70 bedzie bardzo zajety a nowoyorskie panny bede organizowaly pielgrzymki do jego domu, haha! Tylko zazdroscic! Prawo jest zawsze tam gdzie nie ma potrzeby a gdy zachodzi to z braku dowodow bandyci czy inni skorumpowani laza sobie po ulicach na luzie... Ciekawe, gdyby 13 poprosila 20 o bzykanko... Pewnie powiesiliby go za to i wmowili ze namawial do czynu lubieznego lub zgwalcil.. Ludzie...trzeba jeszcze myslec a nie mierzyc wszystko tak samo...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
~Polak 2011-09-04 (19:10) 2 godziny i 59 minut temu

Zazdroszczę i gratuluję 13latkowi :D

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
7
~maj 2011-04-01 (15:23) 6 godzin i 46 minut temu

Dziewczyna uszczęśliwiła nastoletniego chłopaka, a oni chcą ją za to karać? To naprawdę chore.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 12