więcej

20-latka uprawiała seks z 13-latkiem, grozi jej więzienie.

wp.pl |  dodane 2011-04-01 (14:45) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 8 godzin i 34 minuty temu
drukuj

Nowojorska policja aresztowała w środę 20-letnią kobietę oskarżoną o nielegalne stosunki seksualne z 13-letnim chłopcem. Za popełniony czyn grożą jej nawet cztery lata więzienia - czytamy na stronie internetowej dziennika "New York Daily".

20-latka poznała chłopca poprzez swoją młodszą siostrę. Ich "romans" wyszedł na jaw, gdy nastolatek wygadał się przed przyjaciółmi i o wszystkim dowiedziała się jego matka, która niezwłocznie zawiadomiła policje.

Obciążającym dowodem są SMS-y, które wymienili między sobą. Ich treść nie pozostawia wątpliwości co do winy 20-latki, jednak jej adwokat twierdzi, że cała historia została wymyślona przez chłopca, który zauroczył się w starszej od siebie dziewczynie.

Według prawa obowiązującego w stanie Nowy Jork, każdy stosunek z osobą nieletnią jest automatycznie uznawany w sensie prawnym za gwałt.

Jeżeli sąd uzna 20-latkę za winną popełnionego czynu, może trafić za kratki nawet na cztery lata. Ponadto jej dane znajdą się na ogólnodostępnej liście przestępców seksualnych - pisze "New York Daily".

NaSygnale.pl: Syn był w szoku: na śpiącej matce leżał półnagi lekarz!

(tbe, bart)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 17 36.96%
nie 29 63.04%

Przeczytaj też

Pielęgniarz oskarżony o gwałt na koleżance

aktualizacja 2011-08-16 (18:20) 3 lata 4 miesiące 4 dni 4 godziny i 59 minut temu

Mówią: sama jesteś sobie winna, a sprawca jest bezkarny

dodane 2011-07-29 (07:52) 3 lata 4 miesiące 21 dni 15 godzin i 27 minut temu

Zgwałciła i zabiła półtoraroczne dziecko swojego partnera?

dodane 2011-06-16 (19:26) 3 lata 6 miesięcy 4 dni 3 godziny i 53 minuty temu

13-latek wykorzystał seksualnie 7-letniego chłopca?

dodane 2011-05-19 (15:29) 3 lata 7 miesięcy 1 dzień 7 godzin i 50 minut temu

Zgwałcił swoją 85-letnią babcię bez nóg?

dodane 2011-04-12 (18:04) 3 lata 8 miesięcy 8 dni 5 godzin i 15 minut temu

Wnuk uprawiał seks przy zwłokach swojej babci

dodane 2011-04-06 (13:44) 3 lata 8 miesięcy 14 dni 9 godzin i 35 minut temu

Skatował i brutalnie zgwałcił dziewczynę w prosektorium

dodane 2011-04-04 (12:05) 3 lata 8 miesięcy 16 dni 11 godzin i 14 minut temu

Zabiła autystycznego syna dając mu do picia wybielacz

dodane 2011-04-01 (15:55) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 7 godzin i 24 minuty temu

Próbował zgwałcić 11-latkę, pobił ją do nieprzytomności

dodane 2011-03-12 (09:20) 3 lata 9 miesięcy 8 dni 13 godzin i 59 minut temu

Zgwałciła 13-letniego chłopca poznanego przez internet?

dodane 2011-01-10 (18:10) 3 lata 11 miesięcy 10 dni 5 godzin i 9 minut temu

W innych serwisach


Opinie (132)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

13
1
~de 2011-05-12 (12:30) 3 lata 7 miesięcy 8 dni 10 godzin i 49 minut temu

Chora matka
Coz, matka to kobieta i nie rozumie ze dla chlopaka to nie jest przezycie typu gwalt a sama rozkosz, ktorej do konca nie kuma.. Jedyne zagrozenie to "dziecko" ale jesli jego partnerka uwazala to czemu mialby sobie nie bzykac do woli.... Nie wszyscy ktorzy sa "inni" musza miec problemy zdrowotne... NIe zostal zgwalcony... Najwieksza kara dla niego jest to, ze na nastepne bzykanko sobie dlugo poczeka...albo ma juz taka reputacje, ze do 70 bedzie bardzo zajety a nowoyorskie panny bede organizowaly pielgrzymki do jego domu, haha! Tylko zazdroscic! Prawo jest zawsze tam gdzie nie ma potrzeby a gdy zachodzi to z braku dowodow bandyci czy inni skorumpowani laza sobie po ulicach na luzie... Ciekawe, gdyby 13 poprosila 20 o bzykanko... Pewnie powiesiliby go za to i wmowili ze namawial do czynu lubieznego lub zgwalcil.. Ludzie...trzeba jeszcze myslec a nie mierzyc wszystko tak samo...

odpowiedz

10
1
~Polak 2011-09-04 (19:10) 3 lata 3 miesiące 16 dni 4 godziny i 9 minut temu

Zazdroszczę i gratuluję 13latkowi :D

odpowiedz

7
0
~maj 2011-04-01 (15:23) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 7 godzin i 56 minut temu

paranoja
Dziewczyna uszczęśliwiła nastoletniego chłopaka, a oni chcą ją za to karać? To naprawdę chore.

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

4
0
~olo 2012-04-02 (22:51) 2 lata 8 miesięcy 18 dni i 28 minut temu

No co, wprowadziła Go w życie.

odpowiedz

4
0
~Hono 2011-09-04 (19:06) 3 lata 3 miesiące 16 dni 4 godziny i 13 minut temu

Ciekawe jakie jest zdanie obydwu stron :D

odpowiedz

4
0
~pankracy 2011-04-06 (16:11) 3 lata 8 miesięcy 14 dni 7 godzin i 8 minut temu

Jak ja miałem 13 lat to marzyłem
żeby dmuchnąć nasza nauczycielkę historii ! Cóz ja bym wtedy dał sobie nogę odciąć za godzinkę z nią w łóżeczku ! Krystyna - miodzio, ponczoszki, spodniczka eeeech

odpowiedz

4
0
~Ed 2011-04-01 (18:02) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 5 godzin i 17 minut temu

durna matka
...co jej szkodzi, że chłoptaś zrobił to ze starszą? Bo równolatką to to ok?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~Forest 2011-04-01 (16:50) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 6 godzin i 29 minut temu

Co z niego wyrośnie ?!
13 lat i nakablował na dziewczynę, która wybrała go spośród milionów żeby uszczęśliwić?! Rzadko któremu to się zdarza, a ten co narobił w rewanżu?! Oby za karę już nigdy niezaznał smaku kobiecego ciała. Wielce pokrzywdzony i zgwałcony niby, bidulek... SMARKACZ I TYLE!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

4
0
~bez paranoi 2011-04-01 (16:16) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 7 godzin i 3 minuty temu

z meskiego pkt widzenia
Sorki - 13. letnia dziewczyna ma zupełnie inne wyobrażenie o seksie niż 13. letni chłopak- więc to porównanie jest bez sensu. 20. letnia dziewczyna może mieć podobne potrzeby seksualne do 13. latka, więc moim zdaniem wszystko jest ok.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3
0
~g 2011-04-04 (13:17) 3 lata 8 miesięcy 16 dni 10 godzin i 2 minuty temu

dlaczego ja nie mialem takiej kolezanki ? to jest nie -
sprawiedliwe

odpowiedz

3
0
~j23 2011-04-01 (17:09) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 6 godzin i 10 minut temu

zazdroszczę chłopakowi...
no chyba ża babka miała urodę posłanki Kempy,to już bardziej kulawa sprawa

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3
0
~jesuis 2011-04-01 (15:16) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 8 godzin i 3 minuty temu

okrucieństwo.....
Tojuż se małolat poruchać nie może?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~asd 2011-04-01 (16:40) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 6 godzin i 39 minut temu

przecież chłopak musiał być podniecony
Więc o co chodzi? Ja 10 lat temu, jak miałem 13, nie zastanawiałbym się ani chwili, dostając propozycję od 20 latki :D

odpowiedz

2
0
~Arek 2011-04-01 (16:32) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 6 godzin i 47 minut temu

Jak miałem 13 lat też sypiałem
z 14 latką.Kto był wówczas gwałcicielem?

odpowiedz

2
0
~Kris 2011-04-01 (16:31) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 6 godzin i 48 minut temu

,,,eee, zamiast ręką...
wolał z dziewczyną...tez mi gwałt...

odpowiedz

2
1
~dorota 2013-01-23 (21:04) 1 rok 10 miesięcy 27 dni 2 godziny i 15 minut temu

nie moge czytac tych opinii, ludzie co wy p....!!! Patologia. Przeciez to dziecko!Tylko seks i kasa i machlojki królują, odrażające,sprowadzanie seksu jako tylko i wylacznie do formy rozrywki to wypaczenie waszych mózgów, nie dziwie sie, ze jest tyle rozwodów przy takich brakach wartosci, seks jest dla doroslych ludzi, którzy się kochają i cos razem tworzą, ciekawe ilu z was ma tatusia i mamusie, czy fajnie byloby wam dorastac samym z takiego związku, przypadku. Wystarczy powiedziec seks i juz wszyscy szczerza zęby, jakby Ameryke odkryli. Załosne.

odpowiedz

1
0
~myślący normalnie 2011-04-01 (17:33) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 5 godzin i 46 minut temu

REWELACYJNY pomysł!!!
Cholera-jak byłem w tym wieku to nie dość że nikt nie pomyślał że jestem w ...OGROMNEJ wręcz potrzebie,to wręcz trzymano mnie w domu.Chyba tak na wszelki wypadek. Gratuluję pomysłu i odwgi!

odpowiedz

1
0
~Nastolatek 2011-04-01 (17:14) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 6 godzin i 5 minut temu

Dlaczego k... takie rzeczy przytrafiaja sie tylko
innym chlopakom... a nigdy mnie !?

odpowiedz

3
2
~zadum 2011-04-01 (17:11) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 6 godzin i 8 minut temu

paranoja
13-latek poużywał sobie ile wlezie, a jak ona zostanie skazana, to będzie mógł założyć jej proces cywilny i dosatć jeszcze od niej odszkodowanie "za straty moralne". Cyrk jak w PiSie!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~Johny Mnemonic 2011-04-01 (16:49) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 6 godzin i 30 minut temu

Nowoczesne media
To TV i media napędzają gorączkę seksualną

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Frank-Walter Steinmeier ostrzega przed zaostrzaniem sankcji wobec Rosji
dodane 2014-12-20 (05:55) 17 godzin i 24 minuty temu

Matka zamordowanych dzieci aresztowana za zabójstwo
dodane 2014-12-20 (00:55) 22 godziny i 24 minuty temu

Protest przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej
dodane 2014-12-20 (07:45) 15 godzin i 34 minuty temu

Co obcokrajowców dziwi w naszym Bożym Narodzeniu
dodane 2014-12-20 (05:18) 18 godzin i 1 minutę temu

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 1 dzień 12 godzin i 19 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 30419