więcej

20-latka uprawiała seks z 13-latkiem, grozi jej więzienie.

wp.pl |  dodane 2011-04-01 (14:45) 3 lata 6 miesięcy 19 dni 5 godzin i 11 minut temu
drukuj

Nowojorska policja aresztowała w środę 20-letnią kobietę oskarżoną o nielegalne stosunki seksualne z 13-letnim chłopcem. Za popełniony czyn grożą jej nawet cztery lata więzienia - czytamy na stronie internetowej dziennika "New York Daily".

20-latka poznała chłopca poprzez swoją młodszą siostrę. Ich "romans" wyszedł na jaw, gdy nastolatek wygadał się przed przyjaciółmi i o wszystkim dowiedziała się jego matka, która niezwłocznie zawiadomiła policje.

Obciążającym dowodem są SMS-y, które wymienili między sobą. Ich treść nie pozostawia wątpliwości co do winy 20-latki, jednak jej adwokat twierdzi, że cała historia została wymyślona przez chłopca, który zauroczył się w starszej od siebie dziewczynie.

Według prawa obowiązującego w stanie Nowy Jork, każdy stosunek z osobą nieletnią jest automatycznie uznawany w sensie prawnym za gwałt.

Jeżeli sąd uzna 20-latkę za winną popełnionego czynu, może trafić za kratki nawet na cztery lata. Ponadto jej dane znajdą się na ogólnodostępnej liście przestępców seksualnych - pisze "New York Daily".

NaSygnale.pl: Syn był w szoku: na śpiącej matce leżał półnagi lekarz!

(tbe, bart)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 17 36.96%
nie 29 63.04%

Przeczytaj też

Pielęgniarz oskarżony o gwałt na koleżance

aktualizacja 2011-08-16 (18:20) 3 lata 2 miesiące 4 dni 1 godzinę i 36 minut temu

Mówią: sama jesteś sobie winna, a sprawca jest bezkarny

dodane 2011-07-29 (07:52) 3 lata 2 miesiące 21 dni 12 godzin i 4 minuty temu

Zgwałciła i zabiła półtoraroczne dziecko swojego partnera?

dodane 2011-06-16 (19:26) 3 lata 4 miesiące 4 dni i 30 minut temu

13-latek wykorzystał seksualnie 7-letniego chłopca?

dodane 2011-05-19 (15:29) 3 lata 5 miesięcy 1 dzień 4 godziny i 27 minut temu

Zgwałcił swoją 85-letnią babcię bez nóg?

dodane 2011-04-12 (18:04) 3 lata 6 miesięcy 8 dni 1 godzinę i 52 minuty temu

Wnuk uprawiał seks przy zwłokach swojej babci

dodane 2011-04-06 (13:44) 3 lata 6 miesięcy 14 dni 6 godzin i 12 minut temu

Skatował i brutalnie zgwałcił dziewczynę w prosektorium

dodane 2011-04-04 (12:05) 3 lata 6 miesięcy 16 dni 7 godzin i 51 minut temu

Zabiła autystycznego syna dając mu do picia wybielacz

dodane 2011-04-01 (15:55) 3 lata 6 miesięcy 19 dni 4 godziny i 1 minutę temu

Próbował zgwałcić 11-latkę, pobił ją do nieprzytomności

dodane 2011-03-12 (09:20) 3 lata 7 miesięcy 8 dni 10 godzin i 36 minut temu

Zgwałciła 13-letniego chłopca poznanego przez internet?

dodane 2011-01-10 (18:10) 3 lata 9 miesięcy 10 dni 1 godzinę i 46 minut temu

W innych serwisach


Opinie (132)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
1
~don Vito 2013-01-24 (00:23) 1 rok 8 miesięcy 26 dni 19 godzin i 33 minuty temu

A to ciekawe: jej grożą aż 4 lata, a jakiegoś rabina właśnie skazano na 103 lata za molestowanie nieletniej (na wp obok). Co na to zwolennicy równouprawnienia, feministki i inne lewactwo? Nie grają larum? A może jemu dorzucono te marne 99 lat nie za płeć, tylko za żydostwo i rabinactwo?

odpowiedz

2
1
~dorota 2013-01-23 (21:04) 1 rok 8 miesięcy 26 dni 22 godziny i 52 minuty temu

nie moge czytac tych opinii, ludzie co wy p....!!! Patologia. Przeciez to dziecko!Tylko seks i kasa i machlojki królują, odrażające,sprowadzanie seksu jako tylko i wylacznie do formy rozrywki to wypaczenie waszych mózgów, nie dziwie sie, ze jest tyle rozwodów przy takich brakach wartosci, seks jest dla doroslych ludzi, którzy się kochają i cos razem tworzą, ciekawe ilu z was ma tatusia i mamusie, czy fajnie byloby wam dorastac samym z takiego związku, przypadku. Wystarczy powiedziec seks i juz wszyscy szczerza zęby, jakby Ameryke odkryli. Załosne.

odpowiedz

1
1
joa_krak 2012-06-25 (08:41) 2 lata 3 miesiące 25 dni 11 godzin i 15 minut temu

Matko, co się dzieje na tym świecie, jak można dziecko zabić, zgwałcić, itp.

odpowiedz

0
1
~Gość 2011-04-12 (22:18) 3 lata 6 miesięcy 7 dni 21 godzin i 38 minut temu

Z tego co mi widomo..
Z tego co mi wiadomo to norweskie kobiety nie są zbyt atrakcyjne, tak więc co tu się dziwić ze chłopak się wygadał.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~GOSC 2012-05-09 (03:06) 2 lata 5 miesięcy 11 dni 16 godzin i 50 minut temu

W USA ZA SEKS Z NIELETNIM WIEZIENIE, A W POLSCE ZA MORDERSTWO 6-CIO MIESIECZNEJ CORKI ????

odpowiedz

4
0
~olo 2012-04-02 (22:51) 2 lata 6 miesięcy 17 dni 21 godzin i 5 minut temu

No co, wprowadziła Go w życie.

odpowiedz

0
0
~eks 2012-04-02 (19:41) 2 lata 6 miesięcy 18 dni i 15 minut temu

Musza zbadac czy mu juz db.stoi.

odpowiedz

10
1
~Polak 2011-09-04 (19:10) 3 lata 1 miesiąc 16 dni i 46 minut temu

Zazdroszczę i gratuluję 13latkowi :D

odpowiedz

4
0
~Hono 2011-09-04 (19:06) 3 lata 1 miesiąc 16 dni i 50 minut temu

Ciekawe jakie jest zdanie obydwu stron :D

odpowiedz

13
1
~de 2011-05-12 (12:30) 3 lata 5 miesięcy 8 dni 7 godzin i 26 minut temu

Chora matka
Coz, matka to kobieta i nie rozumie ze dla chlopaka to nie jest przezycie typu gwalt a sama rozkosz, ktorej do konca nie kuma.. Jedyne zagrozenie to "dziecko" ale jesli jego partnerka uwazala to czemu mialby sobie nie bzykac do woli.... Nie wszyscy ktorzy sa "inni" musza miec problemy zdrowotne... NIe zostal zgwalcony... Najwieksza kara dla niego jest to, ze na nastepne bzykanko sobie dlugo poczeka...albo ma juz taka reputacje, ze do 70 bedzie bardzo zajety a nowoyorskie panny bede organizowaly pielgrzymki do jego domu, haha! Tylko zazdroscic! Prawo jest zawsze tam gdzie nie ma potrzeby a gdy zachodzi to z braku dowodow bandyci czy inni skorumpowani laza sobie po ulicach na luzie... Ciekawe, gdyby 13 poprosila 20 o bzykanko... Pewnie powiesiliby go za to i wmowili ze namawial do czynu lubieznego lub zgwalcil.. Ludzie...trzeba jeszcze myslec a nie mierzyc wszystko tak samo...

odpowiedz

0
0
~Bocian 2011-05-06 (20:47) 3 lata 5 miesięcy 13 dni 23 godziny i 9 minut temu

Gwałt
Co do tego uszczęśliwiania,to jak laska uszczęsliwi tego chłopaczka synkiem lub córeczka to będzie sie musiała z nim ozenić.Ale i tak mu zazdroszczę.

odpowiedz

4
0
~Ed 2011-04-01 (18:02) 3 lata 6 miesięcy 19 dni 1 godzinę i 54 minuty temu

durna matka
...co jej szkodzi, że chłoptaś zrobił to ze starszą? Bo równolatką to to ok?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~pankracy 2011-04-06 (16:11) 3 lata 6 miesięcy 14 dni 3 godziny i 45 minut temu

Jak ja miałem 13 lat to marzyłem
żeby dmuchnąć nasza nauczycielkę historii ! Cóz ja bym wtedy dał sobie nogę odciąć za godzinkę z nią w łóżeczku ! Krystyna - miodzio, ponczoszki, spodniczka eeeech

odpowiedz

0
0
~pankracy 2011-04-06 (16:09) 3 lata 6 miesięcy 14 dni 3 godziny i 47 minut temu

Jak ja miałem 13 lat to marzyłem
żeby dmuchnąć nasza nauczycielkę historii ! Cóz ja bym wtedy dał sobie nogę odciąć za godzinkę z nią w łóżeczku ! Krystyna - miodzio, ponczoszki, spodniczka eeeech

odpowiedz

3
0
~g 2011-04-04 (13:17) 3 lata 6 miesięcy 16 dni 6 godzin i 39 minut temu

dlaczego ja nie mialem takiej kolezanki ? to jest nie -
sprawiedliwe

odpowiedz

0
7
~psycholożka 2011-04-01 (20:25) 3 lata 6 miesięcy 18 dni 23 godziny i 31 minut temu

i teraz chłopak będzie miał traumę do końca życia
będzie cierpiał na bezsenność, a jak już zaśnie to sny zapewne będą koszmarne. Poza tym może mieć poważne problemy emocjonalne, zwłaszcza z kobietami. Zapewne nigdy nie założy rodziny, może też popaść w silną depresję. Gwałcicielka powinna być skazana na dożywocie! Gwałt jest rzeczą straszną, a już na dzieciach to wyjątkowa podłość.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
2
~zadum 2011-04-01 (17:11) 3 lata 6 miesięcy 19 dni 2 godziny i 45 minut temu

paranoja
13-latek poużywał sobie ile wlezie, a jak ona zostanie skazana, to będzie mógł założyć jej proces cywilny i dosatć jeszcze od niej odszkodowanie "za straty moralne". Cyrk jak w PiSie!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

7
0
~maj 2011-04-01 (15:23) 3 lata 6 miesięcy 19 dni 4 godziny i 33 minuty temu

paranoja
Dziewczyna uszczęśliwiła nastoletniego chłopaka, a oni chcą ją za to karać? To naprawdę chore.

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

4
0
~Forest 2011-04-01 (16:50) 3 lata 6 miesięcy 19 dni 3 godziny i 6 minut temu

Co z niego wyrośnie ?!
13 lat i nakablował na dziewczynę, która wybrała go spośród milionów żeby uszczęśliwić?! Rzadko któremu to się zdarza, a ten co narobił w rewanżu?! Oby za karę już nigdy niezaznał smaku kobiecego ciała. Wielce pokrzywdzony i zgwałcony niby, bidulek... SMARKACZ I TYLE!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3
0
~j23 2011-04-01 (17:09) 3 lata 6 miesięcy 19 dni 2 godziny i 47 minut temu

zazdroszczę chłopakowi...
no chyba ża babka miała urodę posłanki Kempy,to już bardziej kulawa sprawa

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Rosyjska prasa: Szwedzi znaleźli powód, żeby się zbroić
dodane 2014-10-20 (09:35) 10 godzin i 21 minut temu

Zmarł znany astronom i astrofizyk prof. Janusz Gil
dodane 2014-10-20 (09:30) 10 godzin i 26 minut temu

materiał wideo

Wypadek w Rakoniewicach. Osiem osób rannych
dodane 2014-10-20 (09:17) 10 godzin i 39 minut temu

Marek Sawicki: za "frajerów" przepraszam, ale nie podam się do dymisji
dodane 2014-10-20 (08:37) 11 godzin i 19 minut temu

Dziesiątki tysięcy wiernych na mszy beatyfikacyjnej Pawła VI
dodane 2014-10-19 (10:50) 1 dzień 9 godzin i 6 minut temu

Wypadek w Zieleńcu. Zginęli kobieta w ciąży i jej mąż
dodane 2014-10-19 (12:30) 1 dzień 7 godzin i 26 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy wierzysz w pojednanie Tusk-Kaczyński?

liczba oddanych głosów: 29756