więcej

18-latek zabił 15-latka - nakrył go w łóżku z własną matką.

wp.pl |  dodane 2010-05-29 (19:54) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 23 godziny i 20 minut temu
drukuj

Do tragicznego zdarzenia doszło w Wielkiej Brytanii, gdy 18-latek zabił o trzy lata młodszego od siebie nastolatka po tym, jak przyłapał go w łóżku ze swoją pijaną matką - czytamy na stronie internetowej "Daily Mail".

Kiedy 18-letni Matthew nakrył w łóżku 15-letniego Johna z własną matką, będącą w wyraźnym stanie nietrzeźwości, wpadł we wściekłość. Rzucił się na nastolatka, bo był przekonany, że doszło do gwałtu. Johnowi udało się jednak uciec do położonego niedaleko domu babci.

Tak sprawa jednak się nie zakończyła. Jakiś czas później 15-latek razem z kolegami wrócił do domu Matthewa, by skonfrontować z nim i jego matką oskarżenie o gwałt, choć formalnie nikt nie wniósł zawiadomienia o jego popełnieniu.

Początkowo 18-latek nie reagował na zaczepki wyrostków. Jednak gdy grupa zaczęła zaczepiać jego nietrzeźwą matkę, wziął z kuchni nóż i zadał nim śmiertelny cios 15-latkowi. - Dźgnąłem go, bo gwałcił moją mamę - miał powiedzieć później policji.

Sąd skazał chłopca na pięć lat więzienia. Ojciec ofiary nazwał wyrok "farsą". - Nie mogę w to uwierzyć. Tylko tyle warte jest dla sądu życie mojego syna - powiedział cytowany przez "Daily Mail". Ostro skrytykował też matkę chłopca za to, że poszła z jego 15-letnim synem do łóżka.

NaSygnale.pl: Uderzył policjanta szpadlem w głowę!

(tbe)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 21 67.74%
nie 10 32.26%

Przeczytaj też

Grupa wyrostków zaatakowała i poturbowała 101-latka

dodane 2010-10-25 (19:21) 4 lata 1 miesiąc 1 dzień 23 godziny i 53 minuty temu

Polak zadał 83 ciosy nożem - bo nie miał na czynsz

dodane 2010-05-13 (16:12) 4 lata 6 miesięcy 14 dni 3 godziny i 2 minuty temu

6 lat temu zabił młotkiem ojca, teraz zasztyletował matkę

dodane 2010-04-01 (13:35) 4 lata 7 miesięcy 26 dni 5 godzin i 39 minut temu

15-latek zasztyletowany w tłumie na stacji metra

dodane 2010-03-26 (12:49) 4 lata 8 miesięcy 1 dzień 6 godzin i 25 minut temu

9 lat za 191 stosunków z nastolatkiem

dodane 2010-02-26 (16:29) 4 lata 9 miesięcy 1 dzień 2 godziny i 45 minut temu

W innych serwisach


Opinie (114)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~polak emigrant 2010-11-22 (15:51) 4 lata 5 dni 3 godziny i 23 minuty temu

"skazal chlopca" nowomowa
toz to zwykla brytyjska patologia ...do ktorej dolaczyla polska

odpowiedz

0
0
~belfer 2010-05-29 (21:15) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 21 godzin i 59 minut temu

czyja to w końcu była matka ?
Czytam "nakrył go w łóżku z własną matką", a dalej, że ze swoją matką. Na taką redakcję nasuwa mi się jedynie: o matko !

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

0
0
~thespecialone 2010-07-09 (17:13) 4 lata 4 miesiące 18 dni 2 godziny i 1 minutę temu

i dobrze zrobił stara rura rozłożyła nogi to gnojek sobie poruchał. Jak suka nie da pies nie ruszy.

odpowiedz

0
0
~TIRówka 2010-05-30 (13:12) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 6 godzin i 2 minuty temu

bo Matthew był z PIS
a John z PO i stond taka walka na życie !!!

odpowiedz

0
0
~js 2010-05-30 (07:43) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 11 godzin i 31 minut temu

A CO PANA SYN ROBIŁ Z PIJANĄ BABĄ W ŁÓŻKU !!!
Zawsze taka sztuczna "opiekuńczość" wzbudza we mnie agresję. Najpierw rodzice kładą tzw."laske" na dzieciaka i ten robi co chce a później przynoszą jego zdjęcia do sądu i mówią to było takie dobre dziecko.... BYŁO!!

odpowiedz

0
0
~kacha 2010-05-30 (01:28) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 17 godzin i 46 minut temu

madafaka taka jest wlasnie anglia

odpowiedz

0
0
~braindead 2010-05-30 (01:06) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 18 godzin i 8 minut temu

I BARDZO DOBRZE!
JA TEZ BYM TAKIEGO ZATLUKL!

odpowiedz

0
0
~pok 2010-05-29 (20:52) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 22 godziny i 22 minuty temu

wlk bryt
to wylegarnia patologii!!!!

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

0
0
~MICHAL 2010-05-29 (23:22) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 19 godzin i 52 minuty temu

ANGLIA
TAKIE SA TAM FASZYSTOWSKIE WYROKU JAK NA NASZYM TOMASZU.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~Weterynarz 2010-05-30 (00:16) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 18 godzin i 58 minut temu

znowu Imigrant skazany?
niech zgadnę z jakiego kraju oczywiście I pijana horna trzydziestka. Znowu ta patologia polska.

odpowiedz

0
0
aro29 2010-05-30 (00:16) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 18 godzin i 58 minut temu

MADAFAKA
taka jest właśnie sprawiedliwość

odpowiedz

0
0
~Dami 2010-05-30 (00:05) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 19 godzin i 9 minut temu

po co sie lepek pchal
JA to samo bym zrobil z gnojem. Ale zaje*** go w pierwszej akcji a nie później. Matka to matka. Koles napewno nie zaluje. A ojciec nie lepiej wychowa syna

odpowiedz

0
0
~antyUK 2010-05-30 (00:00) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 19 godzin i 14 minut temu

welcome 2 the UK
kraj debili i psycholi.

odpowiedz

0
0
~niezłe 2010-05-29 (23:57) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 19 godzin i 17 minut temu

matki dają córki?
i tak za darmo,swoje?,w każdy piątek,czyli cotygodniowo,chyba jednak dbają o te córki

odpowiedz

0
0
~tomasz 2010-05-29 (21:47) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 21 godzin i 27 minut temu

Dali maili to szmaciarz jak u Nas skandale lub super expres
Więc cała ta historia ta bajka dla głupich ludzi głodnych sęsacji .Historia typu u mnie na podwórku wylądowało ufo

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~TRUTEŃ 2010-05-29 (23:45) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 19 godzin i 29 minut temu

Oto Unia i Zachód
jeden wielki burdel oto co mogą dać ,oto ich wkład do cywilizacji tzw.UE.

odpowiedz

0
0
~Marta 2010-05-29 (23:36) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 19 godzin i 38 minut temu

Tatus sie oburza
a gdzie byl wczesniej zeby 15 latek juz sie seksil ze stara baba tatusu to wstyd dla ciebie i nie oburzaj sie za wyrok jest sluszny i to ty go powinienes odsiedziec a raczej okleczec bo tak wychowales synalka

odpowiedz

0
0
~Hana 2010-05-29 (23:25) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 19 godzin i 49 minut temu

tragedia
po ci ci chłopcy szli jeszcze do tego domu pianej kobiety ? Prowokowali już zdenerwowanego 18-latka...a potem krew się leje.

odpowiedz

0
0
~f 2010-05-29 (23:19) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 19 godzin i 55 minut temu

Znów anglia a uazają ze na wschodzie to jest upodlenie
w anglii w piatek mozna zaliczyc co się chce , matki corki daja za darmo kazdemu :)

odpowiedz

0
0
~Marek 2010-05-29 (23:18) 4 lata 5 miesięcy 28 dni 19 godzin i 56 minut temu

Powinni go uniewinnić
W najgorszym wypadku powinien dostać "zawiasy"

odpowiedz