więcej

15-latkowie wykorzystali seksualnie nieprzytomną 19-latkę.

wp.pl |  dodane 2010-12-21 (18:10) 4 lata 13 godzin i 12 minut temu
drukuj

Dwóch 15-latków zostało zatrzymanych w Calgary w Kanadzie pod zarzutem zgwałcenia 19-latki. Do zdarzenia miało dość na stacji kolei podmiejskiej, kiedy dziewczyna z powodu upojenia alkoholowego straciła przytomność - podaje serwis internetowy kanadyjskiej telewizji Global Calgary.

Nastolatka zeznała, że w sobotnią noc piła alkohol razem z przyjaciółmi, ale oddzieliła się od nich i wylądowała nad ranem na stacji kolei podmiejskiej. Tam z powodu dużej ilości wypitego trunku straciła przytomność.

Sytuację postanowiło wykorzystać dwóch 15-latków, którzy napotkali dziewczynę - jeden z nich stał na czatach, kiedy drugi ją gwałcił. Gdy 19-latka się obudziła, zdała sobie spraw, że padła ich ofiarą. Zdołała zadzwonić po przyjaciela, który po nią przyjechał.

Całe zajście zostało uchwycone przez kamery monitoringu. Sprawcy zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia. Jeden został oskarżony o napaść na tle seksualnym, drugiemu postawiono zarzut współudziału - podaje Global Calgary.

NaSygnale.pl: Co za ludzie! Ukradli kawałek... ruchomych schodów

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 25 75.76%
nie 8 24.24%

Przeczytaj też

Dwie nastolatki skuły kajdankami i molestowały 17-latka

dodane 2011-04-20 (15:40) 3 lata 8 miesięcy 1 dzień 15 godzin i 42 minuty temu

Konstruował i detonował bomby - to było jego hobby

dodane 2010-12-23 (16:15) 3 lata 11 miesięcy 28 dni 15 godzin i 7 minut temu

Zgwałcili nastolatkę, film oglądają na Facebooku

dodane 2010-09-18 (17:04) 4 lata 3 miesiące 3 dni 14 godzin i 18 minut temu

W innych serwisach


Opinie (116)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~kerim 2010-12-21 (21:33) 4 lata 9 godzin i 49 minut temu

Współczuję
Kobieto współczuję Ci , ale przez tyle lat to naprawdę mogłas kogoś sobie dorwąć , aby mieć z tego jakąs przyjemność

odpowiedz

1
0
~tojatoja 2010-12-21 (21:06) 4 lata 10 godzin i 16 minut temu

OD 60 lat jestem wdową
i chyba się dzisiaj schlam jak świnia i pójdę na Centralny,może małolaci coś wymyślą?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

1
0
~lll 2010-12-21 (20:08) 4 lata 11 godzin i 14 minut temu

Wspaniały popis chamstwa i głupoty
gratuluję panowie, swoimi opiniami jak zwykle pokazaliście na co was stać.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
1
~Artur 2010-12-21 (20:18) 4 lata 11 godzin i 4 minuty temu

Bystre chłopaki
Wykorzystali okazję :)

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~SLM 2010-12-22 (02:15) 4 lata 5 godzin i 7 minut temu

co to za bzdury?
to ona jako dorosła wykorzystała nieletnie dzieci

odpowiedz

0
0
~kanadol z Calgary. 2010-12-22 (02:09) 4 lata 5 godzin i 13 minut temu

alesta wszystkie glupie
Problem jest nie tyle gdzie i czemu, ale czemu ohrona nie zareagowala natychmiast? Olewali monitoring? a na marginesie skad macie wiadomosci, ze to czarni?

odpowiedz

0
0
~Seba 2010-12-21 (21:46) 4 lata 9 godzin i 36 minut temu

Po przeczytaniu nie mogłem uspokoić wątroby .
.

odpowiedz

0
0
~odys 2010-12-21 (21:34) 4 lata 9 godzin i 48 minut temu

Gryzą paznokcie w szkołach,bo funcjonariuszy mamy w edukacji.
Stresy,stresy to wynik zawiści i nieudolności pedagogów udających porządnych.Dzieci widza jak traktują swoich a jak obcych.Emanacja tej krzywej stresowej jest prosta.W polsce ukrywają pedagodzy takie afery a sa na codzień.

odpowiedz

0
0
~jasia 2010-12-21 (21:33) 4 lata 9 godzin i 49 minut temu

Atrakcyjna sprzątaczka na kolanach na piętrze zmywa korytarz i
tyłem cofa się w kierunku schodów. Zobaczył taką sytuację szef, nie wytrzymał i stało się, co się miało stać. Na sprawie sądowej sędzina się pyta pokrzywdzonej, a to co, nie mogła pani uciekać, a pokrzywdzona, no tak, to co, Wysokiego Sądu, może na mokre miałam uciekać, co.

odpowiedz

0
0
~niki 2010-12-21 (21:28) 4 lata 9 godzin i 54 minuty temu

co jest z tym popedem sexualnym
nawet tacy mlodzi nie moga powstrzymać sie od haniebnych czynow

odpowiedz

0
0
~Wioskowy Głupek 2010-12-21 (21:24) 4 lata 9 godzin i 58 minut temu

Pewnie czarnoskórzy lub muzułmańscy..
..Imigranci ostatnio gwałcili w Angli,Francji,Norwegii czy Szwecji. O tym poprawność polityczna zabrania mówić.Europa sprowadziła sobie dzicz z agresywnymi zachowaniami a teraz ma Efekty. Niedługo z Meczetów w całej Europie wyjdą i ogłoszą TRZECI DŻIHAD.

odpowiedz

0
0
~t-rex 2010-12-21 (21:17) 4 lata 10 godzin i 5 minut temu

nie ładnie chłopcy...
a teraz będą szpanować wśród kolegów ze dziabnęli 19tkę

odpowiedz

0
0
~Nocny Łowca 2010-12-21 (21:13) 4 lata 10 godzin i 9 minut temu

Naruszyliście honor i godność kobiety
To najgorsza zbrodnia, szkoda na was więzienia nie jesteście złymi ludźmi. Zemsta przyjdzie sama, bądźcie chłopcy cierpliwi.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~moloch 2010-12-21 (21:12) 4 lata 10 godzin i 10 minut temu

BUAHHAHAAHAHHAHAHAH !!!!
j.w

odpowiedz

0
0
~etam 2010-12-21 (21:11) 4 lata 10 godzin i 11 minut temu

No, cóż...
sama sobie winna. Leżała sobie na ziemi to i chłopaki myśleli, że to zaproszenie do igraszek miłosnych. Jej bełkoty uznali za zgodę. Na przyszłość może nie uchla się jak świnia przed samotnym wyjściem z domu.

odpowiedz

0
0
~tojatoja 2010-12-21 (21:07) 4 lata 10 godzin i 15 minut temu

OD 60 lat jestem wdową
i chyba się dzisiaj schlam jak świnia i pójdę na Centralny,może małolaci coś wymyślą?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~tojatoja 2010-12-21 (21:07) 4 lata 10 godzin i 15 minut temu

OD 60 lat jestem wdową
i chyba się dzisiaj schlam jak świnia i pójdę na Centralny,może małolaci coś wymyślą?

odpowiedz

0
0
~Bard 2010-12-21 (21:01) 4 lata 10 godzin i 21 minut temu

Jak by była paskudna
to by jej nie wydymali, musiała dziewucha w miarę przyzwoicie wyglądać. Inaczej to byle pasztet udawałby pijaną i pokładał się po dworcach kolejek podmiejskich w nadziei, że ktoś miłosiernie wydyma. Nie jest o to wcale tak łatwo! A tak w ogóle pijana baba na ulicy to jest już koniec świata. To tylko białym kobietom się zdarza. Hinduski, Arabki czy Chinki o wiele bardziej się szanują...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~kto 2010-12-21 (20:45) 4 lata 10 godzin i 37 minut temu

Czy mozna zobaczyc ten filmik na Youtube ???
!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~oj joj joj 2010-12-21 (20:43) 4 lata 10 godzin i 39 minut temu

No to ladne czaty,zeby nie widziec kamery to mlodzi musieli byc tez napici !
:

odpowiedz