Strona główna serwisu
15-​latek bawiąc się strzelbą zabił bliską przyjaciółkę

15-​latek bawiąc się strzelbą zabił bliską przyjaciółkę

Tragedią zakończyła się nieodpowiedzialna zabawa 15-latka z użyciem strzelby. Chłopak przez przypadek postrzelił śmiertelnie bliską przyjaciółkę - podaje internetowe wydanie nowozelandzkiego dziennika "New Zealand Herald".
Do zdarzenia doszło we wtorek niedaleko miejscowości Okaihau położonej na północnym krańcu Nowej Zelandii. Dramat rozegrał się podczas spotkania grupy bliskich przyjaciół, które miało miejsce w domu ofiary.

Według policyjnych akt, w trakcie spotkania chłopak bawił się w kuchni strzelbą, gdy nagle broń wypaliła i raniła 20-letnią dziewczynę w klatkę piersiową. Natychmiast wezwano pomoc, na miejsce przyjechały trzy ambulansy, jednak mimo podjętej akcji reanimacyjnej ofiara postrzału zmarła.

Policja wie do kogo należała strzelba, jednak do czasu wyjaśnienia sprawy nie chce ujawniać szczegółów. Incydent został zakwalifikowany jako nieszczęśliwy wypadek. 15-latek został początkowo zatrzymany, lecz wyszedł za kaucją i znajduje się pod opieką rodziców - pisze "New Zealand Herald".


NaSygnale.pl: Pomścił swoją eks: porąbał maczetą damskiego boksera

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (14)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Neko 2011-01-27 (23:29) 19 godzin i 28 minut temu

U nas nie chciała by przyjechać ani jedna karetka! (a jeśli by przyjechała to z wielką łaską). Tam gdzie ludzie mają broń służba zdrowia działa znacznie sprawniej. Mówiąc prościej Lekarze czując bata w postaci zdesperowanego pacjęta(być może uzbrojonego) niedopuszczają się zaniedbań, matactwa i łapuwkarstwa. W wyniku zaniedbań i olewania ludzi przez lekarzy i pielęgniarki ginie więcej ludzi niż w wypadku użycia broni przez kilku wariatów (przy okazji zostali by pewnie unicestwieni).

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~B 2011-01-27 (22:52) 20 godzin i 5 minut temu

Dalekiej by nie trafił.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Adi63 2011-01-27 (22:49) 20 godzin i 8 minut temu

15-latek bliskim przyjacielem 20-latki??? To jakaś bzdura. 20 letnie dziewczyny / kobiety żyją w zupełnie innym świecie niż 15-latkowie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji