Strona główna serwisu
Spotkanie szefów MSZ z Wiktorem Janukowyczem
Spotkanie szefów MSZ z Wiktorem Janukowyczem

Spotkanie szefów MSZ z Wiktorem Janukowyczem

Spotkanie ministrów spraw zagranicznych Polski, Francji i Niemiec w Kijowie, zaplanowane na czwartkowy ranek, przeniesiono w inne miejsce - poinformował szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski na twitterze.
Radosław Sikorski Radosław Sikorski () Zobacz galerię
"Czarny, dym, wybuchy i strzały wokół pałacu prezydenckiego. Spotkanie przeniesione w inne miejsce. Panika wśród władz Ukrainy" - napisał Sikorski na twitterze.

Agencja AFP poinformowała w tym samym czasie o odwołaniu spotkania ministrów spraw zagranicznych Polski, Francji i Niemiec z "powodów bezpieczeństwa". AFP powołała się na przedstawiciela władz, nie precyzując o kogo dokładnie chodzi.

Spotkanie szefów MSZ z Janukowyczem

Trwa spotkanie Wiktora Janukowycza z ministrami spraw zagranicznych Niemiec, Francji i Polski - poinformował doradca prezydenta Ukrainy.

Informację tę potwierdziło francuskie ministerstwo spraw zagranicznych - podaje agencja AFP.

Wcześniej szefowie dyplomacji Polski, Francji i Niemiec - Radosław Sikorski, Laurent Fabius i Frank-Walter Steinmeier - spotkali się z przywódcami ukraińskiej opozycji Witalijem Kliczką, Arsenijem Jaceniukiem i Ołehem Tiahnybokiem.

Rzeczniczka Jaceniuka Olha Łappo powiedziała, że omówiono sposoby, które mogą doprowadzić do zakończenia rozlewu krwi i uniknięcia dalszej eskalacji konfliktu.

Jaceniuk miał powiedzieć, że "jedynym sposobem, żeby to zrobić, jest stworzenie strefy zdemilitaryzowanej i przeniesienie konfliktu z ulicy do parlamentu".

Sikorski z misją do Kijowa poleciał na prośbę Wysokiej Przedstawiciel Unii Europejskiej ds. Zagranicznych. Szef polskiego MSZ poinformował o tym wczoraj na twitterze.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (182)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
5
~44 2014-02-20 (10:47) 11 godzin i 51 minut temu

Radek nie patyczkuj się tam to towarzystwo dyplomatycznie rozgoń dość ofiar ten diabeł nakręcił smoły do swego piekła ziemia mu lekką nie będzie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
6
~J25 2014-02-20 (14:56) 7 godzin i 42 minut temu

"W ramach gestu solidarności od dzisiejszego wieczoru, gmach Pałacu Kultury i Nauki zostanie podświetlony "na kolory niebieski i żółty, barwy narodowe naszego wschodniego sąsiada". Kto za to będzie płacił!!!!! kto taki solidarny niech tam jedzie!!!!!!!!!!!!!!!TU JEST POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
6
~Gośka 2014-02-20 (14:15) 8 godzin i 23 minut temu

Módlmy się za Wolną i demokratyczną Ukrainę!!Wolna Ukraina to bezpieczna cała Europa!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
6
~obywatel wolnego kraju 2014-02-20 (14:08) 8 godzin i 30 minut temu

to przecież nasza krew płynie w tych zabijanych ludziach gdzie jest unia -europa ludzie pod nosem giną-zabijani z broni palnej !!!!!!!!!!!!!!!!! za mordy tych co kradną,oszukują i są winni za biedę na ukrainie bo na wlasne oczy widziałam to co dzieje sie z narodem we lwowie albo oligarchowie albo nędza i rozpity naród tak jak u nas za czasów głebokiej komuny !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
8
~that's all 2014-02-20 (12:42) 9 godzin i 56 minut temu

ten zbir janukowicz powinien zostac aresztowany i postawiny przed sadem w Hadze za zbrodnie przeciwko ludzkosci!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~kawka 2014-02-20 (12:00) 10 godzin i 38 minut temu

Kto pojechał z naszych na Ukrainę kto wie?????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~jack; 2014-02-20 (11:52) 10 godzin i 46 minut temu

czy nie ma innych informacji?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
6
krzych49 2014-02-20 (11:32) 11 godzin i 6 minut temu

Czytając te prowokacyjne głupoty o OUN-ie , Polakach za San widzę że sowiecka prowokacja i polityka " divide et impera" nadal kołata w głowach naszych mędrców Syjonu.Na Majdanach krew i łzy,Naród , który od wieków chciał być wolny powstaje i Bogu Dzięki . My też mamy jeszcze coś do załatwienia w Polsce.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~obywatel 2014-02-20 (11:30) 11 godzin i 8 minut temu

a dlaczego tam nie ma polskiego szefa MSZ. W końcu jesteśmy sasiadem czyli powinien nas ktoś reprezentować tam.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~aala 2014-02-20 (10:58) 11 godzin i 40 minut temu

I znowu zostałem zmuszony do odświeżenia ekranu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
3
~jurek 2014-02-21 (07:48) 14 godzin i 50 minut temu

Po co ten goguś tam pojechał?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
4
~dno 2014-02-20 (15:01) 7 godzin i 37 minut temu

Z faszystą nie wolno rozmawiać.Nalezy go powiesić, i tak będzie wisiał.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~europejczyk 2014-02-20 (14:15) 8 godzin i 23 minut temu

siła w uni europejskiej bo oni poginą z rąk oligarchów i trzęsącym światem-,, człowiekiem bez twarzy"

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
16
Zgadzam się z opinią
17
~Ukrainiec mieszkający w Polsce! 2014-02-20 (14:07) 8 godzin i 31 minut temu

Ukraińcy są na tyle świadomym Narodem ,że żadna siła, a nawet czołgi Putina, nie przeszkodzą nam w dążeniu do wolności!!! Niech żyje wolna Ukraina!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
8
~NN 2014-02-20 (14:02) 8 godzin i 36 minut temu

Janukowycz będziesz wisiał za to co robisz nic dziwnego po co pojechał do Rosji po poradę do Putina on mu powiedział masz zrobić porządek z tą bandą tak powiedział pan i władca Putin no i on to robi .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~LECH WALENSA 2014-02-20 (13:47) 8 godzin i 51 minut temu

KABLOWAĆ,KABLOWAĆ TWU ZNACZY PAŁOWAĆ,PAŁOWAĆ,PAŁOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
4
~Ukrainiec z Lwowa 2014-02-20 (13:23) 9 godzin i 15 minut temu

To już agonia bandytów związanych z Rosją!! Niedługo będzie wolna i demokratyczna Ukraina!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
5
~ojtam ojtam 2014-02-20 (12:31) 10 godzin i 7 minut temu

UE wydała zgode na odbudowę BUNKRÓW w BIESZCZADACH i na pobyt tam uzbrojonych oddziałów UPA które mają prowadzic wojne partyzancką

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
3
~korpik 2014-02-20 (21:27) 1 godzinę i 11 minut temu

po co on tam pojechal [ bylo niebyło minister mocarstwa ,napewno sie go przestraszom]

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
8
~Roland Ritter von Bagnowka 2014-02-20 (11:03) 11 godzin i 35 minut temu

Ależ panowie spokojnie doczekacie się na swoją kolej. Tak jak Rumunia dostała Mołdawię tak Polska dostanie Galicję. Nie podoba się wam sposób w jaki Ukraińska milicja walczy z bandytami w Kijowie. Zobaczymy jak Polska policja poradzi sobie z bandytami w Przemyślu. Wojna jest nie tylko straszna ale jest też i głupia, dlatego nie myślcie sobie, że jakiś płot czy pas zaoranej ziemi tą straszną głupotę zatrzyma. "Lachy za San" już wkrótce nie raz to usłyszycie. Ja wam to mówię, doczekacie się na swoje.

odpowiedz