(kab, ap)
Informacji na temat życia Polaków za granicą szukaj w serwisie - polonia.wp.pl
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Nagroda
Powalczy jeszcze o nagrodę Darwina, jest szansa na pudło.
Zero współczucia tylko zazdrość= POLAK
wszedzie mozna sie z tym spotkac to fakt iz stało sie to w wyniku jego niewiedzy i nalezy tylko współczuc ze w tak mlodym wieku ale nie........zazdrosni i wscibscy polacy pisza sie szybko wzbogacił bo podrózuje po Norwegii a co zazdroscisz bo siedzisz w domu????albo ze chciał dac zdjecie na nasza klase moze i chciał i co???pewnie ogladajac zdjecia innych na nk tylko zazdroscisz bo sam takich nie masz i pewnie miec nie bedziesz!!!!
pytam znowu?
czy stalowa barierka ograniczająca była???
Oczywiście - Nie!!!
Imie jego
czterdziesci i cztery...czasem pada rowniez imie Jahwe.
ale wsiowe prostactwo
jan,anatol,maciej,RM,jak na ptasie możdżki to wysiłek dla was nadmierny aby pisać komentarze,nie lepiej popływać bez wysilku umysłowego-który jako żywo przychodzi wam z trudem- w jakimś szambie,hihii
Trzeba zbadać wszystkie okoliczności zdarzenia.
Polska Ambasada, lub Konsulat - w nOrwegii powinien sprawdzić czy były dostateczne zabezpeczenia wraz z oznakowanie m ostrzegającym turystów przejeźdzających w tym rejonie aby zobaczyli tn wodospad o mozliwosci doznania wypadku dze skutkiem kalectwa, bądź śmierci. Nalęzy wyjasnić oprócz tego niezbednego oznakowania, w jakich okolicznościach posliznął sie ten człowiek, czy praypadkiem ne był akt zepchnięcia kolegi w przepaść w celu znajomum, dla kolegów. Dopiero wszystkie badania szczególowe sprawy moga ujawnić rzeczywiste okoliczności smierci naszego Rodaka.
ale wsiowe prostactwo
jan,anatol,maciej,RM,jak na ptasie możdżki to wysiłek dla was nadmierny aby pisać komentarze,nie lepiej popływać bez wysilku umysłowego-który jako żywo przychodzi wam z trudem- w jakimś szambie,hihii
pytam znowu...
czy stalowa barierka ograniczająca była???
Oczywiście - Nie!!!
U mężczyzn pszysadka mózgowa rozwija się dopiero po 24 roku życia
przysadka odpowiada za zdolność do przewidywania
???
Rozumiem ze chlopcy dojrzewaja pozniej od dziewczyn, ale niektorzy mezczyzni(kobiety chyba tez) od reszty spoleczenstwa?! Szczyt glupoty!
... i zapłakał
wiara wiarą ale kultury to niektórzy mogli by poszukać, wierzysz w co chcesz żyjesz jak uważasz a po śmierci (ups) każdy z nas przekona się i myślę że wielu się zdziwi. ale za życia to chociaż szacunek tak do zmarłego jak żywego jest chyba (???) wytyczną człowieczeństwa... A Jezus usiadł i zapłakał...
Polak spadl w przepaśc
Jak czytam te komentarze to wstyd mi że jestem polakiem .Boże dlaczego mnie tak pokarałeś.
NORWEDZY ZA TO ZAPŁĄCĄ ~!
Jeszcze za to zapłacicie. Kanada też zapłaci !
oj
Chłopak zmarł a wy takie bzdury wypisujecie . . nie macie za grosz szacunku nawet do zmarłych... komuś stała sie tragedia a wy w ten sposob do tego podchodzicie !!!
ja go znam , on ma taki zawód , mówił mi , że skacząc funduje turystom rozrywkę , jutro znów będzie skakał aby straszyć że się zabił
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24