Strona główna serwisu
20-​latka upijała 4 nieletnich, a potem uprawiała z nimi seks

20-​latka upijała 4 nieletnich, a potem uprawiała z nimi seks

20-letnia Australijka oskarżona o upijanie czterech nieletnich i uprawianie z nimi seksu, uniknęła pobytu za kratkami. Sąd skazał ją na wyrok w zawieszeniu - podaje internetowe wydanie australijskiego dziennika "The Herald Sun".
Mieszkance Rosebud, niewielkiej miejscowości na południu Australii, udowodniono przed sądem co najmniej trzy incydenty, podczas których poiła alkoholem czterech chłopców - dwóch 14-latków oraz 12- i 15-latka - a następnie uprawiała z nimi seks.

Do zbliżeń dochodziło między lutym a lipcem tego roku. Choć wina oskarżonej była niepodważalna, uniknęła ona więzienia - sąd skazał ją na karę pięciu miesięcy pozbawieniu wolności w zawieszeniu na dwa lata. Ponadto nałożył na 20-latkę półtoraroczny okres dozoru policyjnego.

Sędzia uznał za okoliczności łagodzące fakt, że kobieta wychowywała się w patologicznym środowisku, miała problemy z alkoholem oraz niską samoocenę, co - zdaniem prowadzącego sprawę - miało wpływ na popełniony przez nią czyn. Prokurator wskazywał, że 20-latka w przeszłości wchodziła już w konflikt z prawem (próba kradzieży), jednak sąd najwyraźniej nie przychylił się do uwag oskarżyciela.

Stosunkowo łagodny wyrok wywołał oburzenie niektórych środowisk walczących o prawa ofiar przestępstw, które podkreślały, że gdyby takiego samego czynu dopuścił się mężczyzna, kara byłaby zupełnie inna.

NaSygnale.pl: Co za nieudolny rabuś! Postrzelił się podczas...

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (174)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~NO TO CO 2011-10-20 (19:24) 11 godzin i 28 minut temu

PEDOFILKA,no baby teraz już siedzą cicho.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~endriu1991 2011-10-20 (18:04) 12 godzin i 48 minut temu

mnie nie musiała by upijać abym się zgodził : D

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~Anty-debil 2011-10-20 (22:24) 8 godzin i 28 minut temu

Wszystkim było dobrze a komu to przeszkadzało? Moherom i dewotom.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~gryzelda 2011-10-20 (22:11) 8 godzin i 41 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~nemo. 2011-10-20 (21:26) 9 godzin i 26 minut temu

A mowilem ze wsztskie maja to od urodzenia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~Stary 2011-10-20 (19:31) 11 godzin i 21 minut temu

No i sexy nie wymaga ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~ajaj jaj 2011-10-20 (19:16) 11 godzin i 36 minut temu

A mi taka "przygoda" to sie zdarzyla jak mialem 13 lat !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~Kotś 2011-10-20 (19:15) 11 godzin i 37 minut temu

Jle kosztuje bilet do australiiiiii jestem nie letni i szybko się upijam.:)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~1 2011-10-20 (18:41) 12 godzin i 11 minut temu

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Adam 2011-10-20 (23:24) 7 godzin i 28 minut temu

Ale poczwara! Fuuuuj!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~qwe 2011-10-20 (22:26) 8 godzin i 26 minut temu

Hehe jest roznica pomiedzy mezczyzna a kobieta i kazdy wie ,ze rownouprawnienie to taka bajka dla dzieci, bo tak na prawde same kobiety by tego nie chcialy ;) Feministki to wariatki, ktore nie zdaja sobie z tego sprawy. Tym chlopcom nic sie nie stalo, ale gdyby to byly dziewczynki a sprawca byl facet to byloby zupelnie inaczej, to sie nie zmieni i nie powinno sie zmieniac ;) Nie wyobrazam sobie zebym nie reagowal agresja na goscia ktory wykorzystuje sexualnie 12latke, to jest dziecko z podstawowki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
4
~stopka 2011-10-20 (19:24) 11 godzin i 28 minut temu

to musiała być posłanka z PO

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~Piotr 2011-10-20 (19:24) 11 godzin i 28 minut temu

Niepotrzebnie ich poila alkoholem.Bez tego tez by chlopaki posuwali ja az milo jeszcze jak nie byla podobna do poslanki wysunietej z ramienia ojca trujaka co to przemowe w sejmie rozpoczela od koronki rozanca, klempy z figura klempy i wiecznie tlustym skalpem, czy innego wroblelka Elemelka.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~TTT 2011-10-20 (18:47) 12 godzin i 5 minut temu

Gdyby sytuacja byla odwrotna - gostek Vs.4 nieletnie dziewczyny,zapewne dawno by wisial na drzewie...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~whitemagic 2011-10-20 (17:47) 13 godzin i 5 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
1
~PRAWDZIWY POLAK 2011-10-20 (23:14) 7 godzin i 38 minut temu

DLACZEGO MI SIĘ TO NIGDY NIE ZDAŻYŁO..... NIEDOŚĆ ŻE MŁODZIEŻ POPIŁA SOBIE ZA FRIKENSA TO I JESZCZE BZYKNĘŁA. NIESPRAWIEDLIWY JEST TEN ŚWIAT!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
2
~buba3 2011-10-20 (19:37) 11 godzin i 15 minut temu

chętnie ją adoptuję !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
2
~eryksledzik 2011-10-20 (17:33) 13 godzin i 19 minut temu

Wstawcie tę jedynkę w tytule- zmienia ocenę....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
6
~niczek 2011-10-20 (19:36) 11 godzin i 16 minut temu

"Do zbliżeń dochodziło między lutym a lipcem tego roku"- mnie to ciekawi jak to dochodziło do zbliżeń między Lutym, a Lipcem? Luty zimny, Lipiec ciepły, to nie dziw, że chłopaka ciągnie.. A tak poza tym, to pewnie przez to mieliśmy kiepskie lato :(

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
1
~kolejorz 2011-10-20 (18:15) 12 godzin i 37 minut temu

Kolejorz,kolejorz:D w "kolejarza" jechali j ;>?

odpowiedz