więcej

20-latka upijała 4 nieletnich, a potem uprawiała z nimi seks.

wp.pl |  dodane 2011-10-20 (17:25) 3 lata 3 miesiące 10 dni 2 godziny i 7 minut temu
drukuj

20-letnia Australijka oskarżona o upijanie czterech nieletnich i uprawianie z nimi seksu, uniknęła pobytu za kratkami. Sąd skazał ją na wyrok w zawieszeniu - podaje internetowe wydanie australijskiego dziennika "The Herald Sun".

Mieszkance Rosebud, niewielkiej miejscowości na południu Australii, udowodniono przed sądem co najmniej trzy incydenty, podczas których poiła alkoholem czterech chłopców - dwóch 14-latków oraz 12- i 15-latka - a następnie uprawiała z nimi seks.

Do zbliżeń dochodziło między lutym a lipcem tego roku. Choć wina oskarżonej była niepodważalna, uniknęła ona więzienia - sąd skazał ją na karę pięciu miesięcy pozbawieniu wolności w zawieszeniu na dwa lata. Ponadto nałożył na 20-latkę półtoraroczny okres dozoru policyjnego.

Sędzia uznał za okoliczności łagodzące fakt, że kobieta wychowywała się w patologicznym środowisku, miała problemy z alkoholem oraz niską samoocenę, co - zdaniem prowadzącego sprawę - miało wpływ na popełniony przez nią czyn. Prokurator wskazywał, że 20-latka w przeszłości wchodziła już w konflikt z prawem (próba kradzieży), jednak sąd najwyraźniej nie przychylił się do uwag oskarżyciela.

Stosunkowo łagodny wyrok wywołał oburzenie niektórych środowisk walczących o prawa ofiar przestępstw, które podkreślały, że gdyby takiego samego czynu dopuścił się mężczyzna, kara byłaby zupełnie inna.

NaSygnale.pl: Co za nieudolny rabuś! Postrzelił się podczas...

(tbe)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 97 66.9%
nie 48 33.1%

Przeczytaj też

Policjant molestował zatrzymane kobiety - jest wyrok sądu

dodane 2011-10-26 (13:00) 3 lata 3 miesiące 4 dni 6 godzin i 32 minuty temu

Nauczyciel współżył z 15-letnią uczennicą za jej zgodą?

dodane 2011-10-05 (12:50) 3 lata 3 miesiące 25 dni 6 godzin i 42 minuty temu

Nauczycielka nagrywała seks z 15-letnim uczniem

dodane 2011-05-26 (17:40) 3 lata 8 miesięcy 4 dni 1 godzinę i 52 minuty temu

Seks z dorosłym nie szkodzi dziecku - opinia księdza

dodane 2011-05-24 (07:21) 3 lata 8 miesięcy 6 dni 12 godzin i 11 minut temu

Nauczycielka urządziła sobie "trójkącik" z uczniami

dodane 2011-04-27 (13:55) 3 lata 9 miesięcy 3 dni 5 godzin i 37 minut temu

W innych serwisach


Opinie (174)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

3
1
~NO TO CO 2011-10-20 (19:24) 3 lata 3 miesiące 10 dni i 8 minut temu

PEDOFILKA,no baby teraz już siedzą cicho.

odpowiedz

3
1
~endriu1991 2011-10-20 (18:04) 3 lata 3 miesiące 10 dni 1 godzinę i 28 minut temu

mnie nie musiała by upijać abym się zgodził : D

odpowiedz

2
1
~Anty-debil 2011-10-20 (22:24) 3 lata 3 miesiące 9 dni 21 godzin i 8 minut temu

Wszystkim było dobrze a komu to przeszkadzało? Moherom i dewotom.

odpowiedz

1
0
~gryzelda 2011-10-20 (22:11) 3 lata 3 miesiące 9 dni 21 godzin i 21 minut temu

ale naraz?

odpowiedz

2
1
~nemo. 2011-10-20 (21:26) 3 lata 3 miesiące 9 dni 22 godziny i 6 minut temu

A mowilem ze wsztskie maja to od urodzenia.

odpowiedz

2
1
~Stary 2011-10-20 (19:31) 3 lata 3 miesiące 10 dni i 1 minutę temu

No i sexy nie wymaga ...

odpowiedz

1
0
~ajaj jaj 2011-10-20 (19:16) 3 lata 3 miesiące 10 dni i 16 minut temu

A mi taka "przygoda" to sie zdarzyla jak mialem 13 lat !

odpowiedz

2
1
~Kotś 2011-10-20 (19:15) 3 lata 3 miesiące 10 dni i 17 minut temu

Jle kosztuje bilet do australiiiiii jestem nie letni i szybko się upijam.:)

odpowiedz

2
1
~1 2011-10-20 (18:41) 3 lata 3 miesiące 10 dni i 51 minut temu

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~Adam 2011-10-20 (23:24) 3 lata 3 miesiące 9 dni 20 godzin i 8 minut temu

Ale poczwara! Fuuuuj!

odpowiedz

1
1
~qwe 2011-10-20 (22:26) 3 lata 3 miesiące 9 dni 21 godzin i 6 minut temu

Hehe jest roznica pomiedzy mezczyzna a kobieta i kazdy wie ,ze rownouprawnienie to taka bajka dla dzieci, bo tak na prawde same kobiety by tego nie chcialy ;) Feministki to wariatki, ktore nie zdaja sobie z tego sprawy. Tym chlopcom nic sie nie stalo, ale gdyby to byly dziewczynki a sprawca byl facet to byloby zupelnie inaczej, to sie nie zmieni i nie powinno sie zmieniac ;) Nie wyobrazam sobie zebym nie reagowal agresja na goscia ktory wykorzystuje sexualnie 12latke, to jest dziecko z podstawowki.

odpowiedz

4
4
~stopka 2011-10-20 (19:24) 3 lata 3 miesiące 10 dni i 8 minut temu

to musiała być posłanka z PO

odpowiedz

2
2
~Piotr 2011-10-20 (19:24) 3 lata 3 miesiące 10 dni i 8 minut temu

Niepotrzebnie ich poila alkoholem.Bez tego tez by chlopaki posuwali ja az milo jeszcze jak nie byla podobna do poslanki wysunietej z ramienia ojca trujaka co to przemowe w sejmie rozpoczela od koronki rozanca, klempy z figura klempy i wiecznie tlustym skalpem, czy innego wroblelka Elemelka.

odpowiedz

1
1
~TTT 2011-10-20 (18:47) 3 lata 3 miesiące 10 dni i 45 minut temu

Gdyby sytuacja byla odwrotna - gostek Vs.4 nieletnie dziewczyny,zapewne dawno by wisial na drzewie...

odpowiedz

1
1
~whitemagic 2011-10-20 (17:47) 3 lata 3 miesiące 10 dni 1 godzinę i 45 minut temu

najssssss...

odpowiedz

1
2
~PRAWDZIWY POLAK 2011-10-20 (23:14) 3 lata 3 miesiące 9 dni 20 godzin i 18 minut temu

DLACZEGO MI SIĘ TO NIGDY NIE ZDAŻYŁO..... NIEDOŚĆ ŻE MŁODZIEŻ POPIŁA SOBIE ZA FRIKENSA TO I JESZCZE BZYKNĘŁA. NIESPRAWIEDLIWY JEST TEN ŚWIAT!!

odpowiedz

2
3
~buba3 2011-10-20 (19:37) 3 lata 3 miesiące 9 dni 23 godziny i 55 minut temu

chętnie ją adoptuję !

odpowiedz

2
3
~eryksledzik 2011-10-20 (17:33) 3 lata 3 miesiące 10 dni 1 godzinę i 59 minut temu

Wstawcie tę jedynkę w tytule- zmienia ocenę....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
8
~niczek 2011-10-20 (19:36) 3 lata 3 miesiące 9 dni 23 godziny i 56 minut temu

"Do zbliżeń dochodziło między lutym a lipcem tego roku"- mnie to ciekawi jak to dochodziło do zbliżeń między Lutym, a Lipcem? Luty zimny, Lipiec ciepły, to nie dziw, że chłopaka ciągnie.. A tak poza tym, to pewnie przez to mieliśmy kiepskie lato :(

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

1
4
~kolejorz 2011-10-20 (18:15) 3 lata 3 miesiące 10 dni 1 godzinę i 17 minut temu

Kolejorz,kolejorz:D w "kolejarza" jechali j ;>?

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Znów ostrzał Doniecka. Co najmniej siedmiu zabitych
dodane 2015-01-30 (13:50) 5 godzin i 42 minuty temu

SLD: jesteśmy wkurzeni, PO nas oszukała
dodane 2015-01-30 (13:35) 5 godzin i 57 minut temu

CBOS: Polacy najbardziej lubią Włochów
dodane 2015-01-30 (12:50) 6 godzin i 42 minuty temu

Rolnicy do Ewy Kopacz: rozmowy albo protest
dodane 2015-01-30 (07:03) 12 godzin i 29 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy planujesz zaszczepić się przeciwko grypie?

liczba oddanych głosów: 3550