więcej

20-latka upijała 4 nieletnich, a potem uprawiała z nimi seks.

wp.pl |  dodane 2011-10-20 (17:25) 3 lata 10 dni 15 godzin i 56 minut temu
drukuj

20-letnia Australijka oskarżona o upijanie czterech nieletnich i uprawianie z nimi seksu, uniknęła pobytu za kratkami. Sąd skazał ją na wyrok w zawieszeniu - podaje internetowe wydanie australijskiego dziennika "The Herald Sun".

Mieszkance Rosebud, niewielkiej miejscowości na południu Australii, udowodniono przed sądem co najmniej trzy incydenty, podczas których poiła alkoholem czterech chłopców - dwóch 14-latków oraz 12- i 15-latka - a następnie uprawiała z nimi seks.

Do zbliżeń dochodziło między lutym a lipcem tego roku. Choć wina oskarżonej była niepodważalna, uniknęła ona więzienia - sąd skazał ją na karę pięciu miesięcy pozbawieniu wolności w zawieszeniu na dwa lata. Ponadto nałożył na 20-latkę półtoraroczny okres dozoru policyjnego.

Sędzia uznał za okoliczności łagodzące fakt, że kobieta wychowywała się w patologicznym środowisku, miała problemy z alkoholem oraz niską samoocenę, co - zdaniem prowadzącego sprawę - miało wpływ na popełniony przez nią czyn. Prokurator wskazywał, że 20-latka w przeszłości wchodziła już w konflikt z prawem (próba kradzieży), jednak sąd najwyraźniej nie przychylił się do uwag oskarżyciela.

Stosunkowo łagodny wyrok wywołał oburzenie niektórych środowisk walczących o prawa ofiar przestępstw, które podkreślały, że gdyby takiego samego czynu dopuścił się mężczyzna, kara byłaby zupełnie inna.

NaSygnale.pl: Co za nieudolny rabuś! Postrzelił się podczas...

(tbe)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 97 66.9%
nie 48 33.1%

Przeczytaj też

Policjant molestował zatrzymane kobiety - jest wyrok sądu

dodane 2011-10-26 (13:00) 3 lata 4 dni 20 godzin i 21 minut temu

Nauczyciel współżył z 15-letnią uczennicą za jej zgodą?

dodane 2011-10-05 (12:50) 3 lata 25 dni 20 godzin i 31 minut temu

Nauczycielka nagrywała seks z 15-letnim uczniem

dodane 2011-05-26 (17:40) 3 lata 5 miesięcy 4 dni 15 godzin i 41 minut temu

Seks z dorosłym nie szkodzi dziecku - opinia księdza

dodane 2011-05-24 (07:21) 3 lata 5 miesięcy 7 dni 2 godziny i 1 minutę temu

Nauczycielka urządziła sobie "trójkącik" z uczniami

dodane 2011-04-27 (13:55) 3 lata 6 miesięcy 3 dni 19 godzin i 26 minut temu

W innych serwisach


Opinie (174)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

13
1
~suriv 2011-10-20 (18:25) 3 lata 10 dni 14 godzin i 56 minut temu

"gdyby takiego samego czynu dopuścił się mężczyzna, kara byłaby zupełnie inna. " Gdyby takiego czynu dopuścił się mężczyzna to ofiary nie chodziły by potem uhahane przez następne 3 dni:D

odpowiedz

11
4
~czemu? 2011-10-20 (18:20) 3 lata 10 dni 15 godzin i 1 minutę temu

czemu mi sie takie cos nie przytrafi ja nie wiem. Tak samo w szkolach, slyszalo sie ze nauczycielki molestowaly. Ale te malo laty nie mysla. Kto mnie zaprosi na alko i zaproponuje sex? Mowie tu o kobietach.

odpowiedz

11
5
~Ugfjgf 2011-10-20 (18:18) 3 lata 10 dni 15 godzin i 3 minuty temu

Gdzie ją znajdę? chcę nawiązać kontakt :P

odpowiedz

12
6
~Tomasz 2011-10-20 (18:16) 3 lata 10 dni 15 godzin i 5 minut temu

Ja miałem 14 lat, a wychowawczyni na kolonii miała 40 lat. Teraz mam 60 i pamiętam te cudowne chwile do dzisiaj. To był mój pierwszy raz i dużo się od niej nauczyłem.

odpowiedz

6
1
~lfj 2011-10-20 (18:16) 3 lata 10 dni 15 godzin i 5 minut temu

pewnie sędzim była kobieta

odpowiedz

1
4
~kolejorz 2011-10-20 (18:15) 3 lata 10 dni 15 godzin i 6 minut temu

Kolejorz,kolejorz:D w "kolejarza" jechali j ;>?

odpowiedz

20
0
~zp 2011-10-20 (18:08) 3 lata 10 dni 15 godzin i 13 minut temu

Nie napisano o najważnieszej okoliczności łagodzącej- była brzydka jak grzech śmiertelny. Bo nie wyobrażam sobie, że zdrowa dwudziestka ma problem z dawaniem .u.y.

odpowiedz

21
1
~haha 2011-10-20 (18:08) 3 lata 10 dni 15 godzin i 13 minut temu

gdyby to był 20 latek a tymi nieletnimi były dziewczyny to by niezły wyrok dostał...

odpowiedz

7
2
~joe 2011-10-20 (18:05) 3 lata 10 dni 15 godzin i 16 minut temu

Że nie mieszkam w Australii i że w wieku 15 lat nie spotkałem 20 letniej dziewczyny z patologii, to szczerze żałuję. Nasza rodzima patologia w niczym nie dorównuje tej australijskiej.

odpowiedz

3
1
~endriu1991 2011-10-20 (18:04) 3 lata 10 dni 15 godzin i 17 minut temu

mnie nie musiała by upijać abym się zgodził : D

odpowiedz

2
3
~eryksledzik 2011-10-20 (17:33) 3 lata 10 dni 15 godzin i 48 minut temu

Wstawcie tę jedynkę w tytule- zmienia ocenę....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
0
~guio 2011-10-20 (17:54) 3 lata 10 dni 15 godzin i 27 minut temu

też bym tak chciał

odpowiedz

4
0
~xD 2011-10-20 (17:54) 3 lata 10 dni 15 godzin i 27 minut temu

jak byla ladna, to podejrzewam, że nie nazekali:P, jak można karac za przyjemnosc w dodatku tak nieszkodliwa?xD

odpowiedz

5
0
~Jacuś 2011-10-20 (17:53) 3 lata 10 dni 15 godzin i 28 minut temu

A ci nieletni to co do pioruna! Same "pokrzywdzone" biedronie, raczki i inne ofiary losu? Że też ja nie miałem takiego farta!

odpowiedz

17
7
~saper 2011-10-20 (17:50) 3 lata 10 dni 15 godzin i 31 minut temu

no tak...jakbym to ja dla przykładu zrobił...i upił 3 nieletnie oraz uprawiał z nimi seks to by mnie wsadzili na 5 lat...a tutaj wyrok w zawieszeniu...no bez jaj...

odpowiedz

29
1
~łojojo 2011-10-20 (17:49) 3 lata 10 dni 15 godzin i 32 minuty temu

nieletnich? 20latka.. nie robcie sobie jaj...pewnie jak jej nie bylo w poblizu ci nieletni mowili miedzy soba kto bedzie pierwszy!!!

odpowiedz

15
2
~obserwator 2011-10-20 (17:48) 3 lata 10 dni 15 godzin i 33 minuty temu

hehehe i sad mial racje ona tylko przeprowadzala praktyczne zajecia z sexu i jak podejzewam chlopcy sie nie skarzyli tylko jakas dewotw z zazdrosci ze to nie ona doniosla na bidule:))))

odpowiedz

1
1
~whitemagic 2011-10-20 (17:47) 3 lata 10 dni 15 godzin i 34 minuty temu

najssssss...

odpowiedz

34
0
~niedogórynogami 2011-10-20 (17:46) 3 lata 10 dni 15 godzin i 35 minut temu

Chłopakom ledwo udało się namówić wypitą laskę na seks a potem wyszedł cyrk że to oni są poszkodowani.Skręcają sie teraz ze śmiechu na dywanie a dorośli idioci z cała powaga toczą sadowe rozprawy.

odpowiedz

20
0
~david_88 2011-10-20 (17:45) 3 lata 10 dni 15 godzin i 36 minut temu

ze mi sie to za malolata nie przytrafilo ;p

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Autobus staranował dziewięć aut we Wrocławiu
dodane 2014-10-30 (14:07) 19 godzin i 14 minut temu

materiał wideo
materiał wideo

Jakie są szanse na ekstradycję Polańskiego?
dodane 2014-10-30 (04:55) 1 dzień 4 godziny i 26 minut temu

materiał wideo

Pościg po kradzieży taksówki w Olsztynie. Nie żyje pasażer
dodane 2014-10-30 (06:40) 1 dzień 2 godziny i 41 minut temu

Dron, który ratuje życie
dodane 2014-10-30 (06:53) 1 dzień 2 godziny i 28 minut temu

Polak pobił rekord Guinnessa w graniu w grę komputerową
dodane 2014-10-30 (05:01) 1 dzień 4 godziny i 20 minut temu

Tragedia na Podkarpaciu. Nie żyje 2-tygodniowy noworodek
dodane 2014-10-29 (11:27) 1 dzień 21 godzin i 54 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto nagrał najśmieszniejszy spot wyborczy? Zobacz najbardziej komiczne spoty wyborcze

liczba oddanych głosów: 618