więcej

20-latka upijała 4 nieletnich, a potem uprawiała z nimi seks.

wp.pl |  dodane 2011-10-20 (17:25) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 18 godzin i 1 minutę temu
drukuj

20-letnia Australijka oskarżona o upijanie czterech nieletnich i uprawianie z nimi seksu, uniknęła pobytu za kratkami. Sąd skazał ją na wyrok w zawieszeniu - podaje internetowe wydanie australijskiego dziennika "The Herald Sun".

Mieszkance Rosebud, niewielkiej miejscowości na południu Australii, udowodniono przed sądem co najmniej trzy incydenty, podczas których poiła alkoholem czterech chłopców - dwóch 14-latków oraz 12- i 15-latka - a następnie uprawiała z nimi seks.

Do zbliżeń dochodziło między lutym a lipcem tego roku. Choć wina oskarżonej była niepodważalna, uniknęła ona więzienia - sąd skazał ją na karę pięciu miesięcy pozbawieniu wolności w zawieszeniu na dwa lata. Ponadto nałożył na 20-latkę półtoraroczny okres dozoru policyjnego.

Sędzia uznał za okoliczności łagodzące fakt, że kobieta wychowywała się w patologicznym środowisku, miała problemy z alkoholem oraz niską samoocenę, co - zdaniem prowadzącego sprawę - miało wpływ na popełniony przez nią czyn. Prokurator wskazywał, że 20-latka w przeszłości wchodziła już w konflikt z prawem (próba kradzieży), jednak sąd najwyraźniej nie przychylił się do uwag oskarżyciela.

Stosunkowo łagodny wyrok wywołał oburzenie niektórych środowisk walczących o prawa ofiar przestępstw, które podkreślały, że gdyby takiego samego czynu dopuścił się mężczyzna, kara byłaby zupełnie inna.

NaSygnale.pl: Co za nieudolny rabuś! Postrzelił się podczas...

(tbe)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 97 66.9%
nie 48 33.1%

Przeczytaj też

Policjant molestował zatrzymane kobiety - jest wyrok sądu

dodane 2011-10-26 (13:00) 2 lata 9 miesięcy 4 dni 22 godziny i 25 minut temu

Nauczyciel współżył z 15-letnią uczennicą za jej zgodą?

dodane 2011-10-05 (12:50) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 22 godziny i 35 minut temu

Nauczycielka nagrywała seks z 15-letnim uczniem

dodane 2011-05-26 (17:40) 3 lata 2 miesiące 4 dni 17 godzin i 45 minut temu

Seks z dorosłym nie szkodzi dziecku - opinia księdza

dodane 2011-05-24 (07:21) 3 lata 2 miesiące 7 dni 4 godziny i 4 minuty temu

Nauczycielka urządziła sobie "trójkącik" z uczniami

dodane 2011-04-27 (13:55) 3 lata 3 miesiące 3 dni 21 godzin i 30 minut temu

W innych serwisach


Opinie (174)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

13
1
~suriv 2011-10-20 (18:25) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 1 minutę temu

"gdyby takiego samego czynu dopuścił się mężczyzna, kara byłaby zupełnie inna. " Gdyby takiego czynu dopuścił się mężczyzna to ofiary nie chodziły by potem uhahane przez następne 3 dni:D

odpowiedz

11
4
~czemu? 2011-10-20 (18:20) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 5 minut temu

czemu mi sie takie cos nie przytrafi ja nie wiem. Tak samo w szkolach, slyszalo sie ze nauczycielki molestowaly. Ale te malo laty nie mysla. Kto mnie zaprosi na alko i zaproponuje sex? Mowie tu o kobietach.

odpowiedz

11
5
~Ugfjgf 2011-10-20 (18:18) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 7 minut temu

Gdzie ją znajdę? chcę nawiązać kontakt :P

odpowiedz

12
6
~Tomasz 2011-10-20 (18:16) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 9 minut temu

Ja miałem 14 lat, a wychowawczyni na kolonii miała 40 lat. Teraz mam 60 i pamiętam te cudowne chwile do dzisiaj. To był mój pierwszy raz i dużo się od niej nauczyłem.

odpowiedz

6
1
~lfj 2011-10-20 (18:16) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 9 minut temu

pewnie sędzim była kobieta

odpowiedz

1
4
~kolejorz 2011-10-20 (18:15) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 10 minut temu

Kolejorz,kolejorz:D w "kolejarza" jechali j ;>?

odpowiedz

20
0
~zp 2011-10-20 (18:08) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 17 minut temu

Nie napisano o najważnieszej okoliczności łagodzącej- była brzydka jak grzech śmiertelny. Bo nie wyobrażam sobie, że zdrowa dwudziestka ma problem z dawaniem .u.y.

odpowiedz

21
1
~haha 2011-10-20 (18:08) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 17 minut temu

gdyby to był 20 latek a tymi nieletnimi były dziewczyny to by niezły wyrok dostał...

odpowiedz

7
2
~joe 2011-10-20 (18:05) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 20 minut temu

Że nie mieszkam w Australii i że w wieku 15 lat nie spotkałem 20 letniej dziewczyny z patologii, to szczerze żałuję. Nasza rodzima patologia w niczym nie dorównuje tej australijskiej.

odpowiedz

3
1
~endriu1991 2011-10-20 (18:04) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 21 minut temu

mnie nie musiała by upijać abym się zgodził : D

odpowiedz

2
3
~eryksledzik 2011-10-20 (17:33) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 52 minuty temu

Wstawcie tę jedynkę w tytule- zmienia ocenę....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
0
~guio 2011-10-20 (17:54) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 31 minut temu

też bym tak chciał

odpowiedz

4
0
~xD 2011-10-20 (17:54) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 31 minut temu

jak byla ladna, to podejrzewam, że nie nazekali:P, jak można karac za przyjemnosc w dodatku tak nieszkodliwa?xD

odpowiedz

5
0
~Jacuś 2011-10-20 (17:53) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 32 minuty temu

A ci nieletni to co do pioruna! Same "pokrzywdzone" biedronie, raczki i inne ofiary losu? Że też ja nie miałem takiego farta!

odpowiedz

17
7
~saper 2011-10-20 (17:50) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 35 minut temu

no tak...jakbym to ja dla przykładu zrobił...i upił 3 nieletnie oraz uprawiał z nimi seks to by mnie wsadzili na 5 lat...a tutaj wyrok w zawieszeniu...no bez jaj...

odpowiedz

29
1
~łojojo 2011-10-20 (17:49) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 36 minut temu

nieletnich? 20latka.. nie robcie sobie jaj...pewnie jak jej nie bylo w poblizu ci nieletni mowili miedzy soba kto bedzie pierwszy!!!

odpowiedz

15
2
~obserwator 2011-10-20 (17:48) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 37 minut temu

hehehe i sad mial racje ona tylko przeprowadzala praktyczne zajecia z sexu i jak podejzewam chlopcy sie nie skarzyli tylko jakas dewotw z zazdrosci ze to nie ona doniosla na bidule:))))

odpowiedz

1
1
~whitemagic 2011-10-20 (17:47) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 38 minut temu

najssssss...

odpowiedz

34
0
~niedogórynogami 2011-10-20 (17:46) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 39 minut temu

Chłopakom ledwo udało się namówić wypitą laskę na seks a potem wyszedł cyrk że to oni są poszkodowani.Skręcają sie teraz ze śmiechu na dywanie a dorośli idioci z cała powaga toczą sadowe rozprawy.

odpowiedz

20
0
~david_88 2011-10-20 (17:45) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 17 godzin i 40 minut temu

ze mi sie to za malolata nie przytrafilo ;p

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Rosyjska prasa: dziękujemy za sankcje
dodane 2014-07-31 (09:22) 2 godziny i 3 minuty temu

Wrażenia powstańców warszawskich po pokazie "Miasta 44"
dodane 2014-07-31 (09:20) 2 godziny i 5 minut temu

Rosja zagra kartą Snowdena?
dodane 2014-07-31 (09:07) 2 godziny i 18 minut temu

Walki na wschodzie Ukrainy coraz cięższe
dodane 2014-07-30 (09:38) 1 dzień 1 godzinę i 47 minut temu

Kierowca z Monciaka przeszedł badania psychiatryczne
dodane 2014-07-31 (10:54) 31 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zgadzasz się z wynikami kontroli NIK dot. przygotowania szkół do przyjęcia sześciolatków?

liczba oddanych głosów: 105