Strona główna serwisu
Pięć lat więzienia dla nauczycielki za seks z uczniami

Pięć lat więzienia dla nauczycielki za seks z uczniami

Nauczycielka z Teksasu została skazana na pięć lat więzienia za seks z pięcioma 18-letnimi uczniami. Akt oskarżenia obejmował 16 zarzutów "niestosownych relacji między nauczycielem a uczniem".
28-letnia nauczycielka angielskiego w 2011 roku przez dwa miesiące zapraszała uczniów do swego domu. Świadkami na procesie byli owi uczniowie, którzy ze szczegółami opisali seks z nauczycielką. Przysięgli obejrzeli też wykonane telefonem komórkowym nagranie wideo, przedstawiające seks grupowy z uczniami podczas jednego ze spotkań w domu owej kobiety.

Skazana, którą zwolniono z pracy, gdy wyszło na jaw, że uprawiała seks z uczniami, jest mężatką i ma troje dzieci. Sama zgłosiła się na policję, gdy pojawiło się pokazane później na procesie nagranie wideo. Jej mąż pełnił w 2011 roku służbę wojskową za granicą.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (229)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
~lolek 2012-08-18 (11:17) 7 godzin i 37 minut temu

a myślałem, że tylko polskie sądy są chore, jednak dotarło to też za ocean. Ja wszystko dałbym za sex z moją Panią z chemii

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
~Kaśka18 2012-08-18 (10:40) 8 godzin i 14 minut temu

Do paki za 18 letniego ucznia ? A on nie wie co robi w tym wieku ? U nas od 17 lat odpowiada się za przestępstwa jak dorosły człowiek. Jak chcą to niech się rżną, aby nie miało to związku ze szkołą, a jeśli już to ukarać wszystkich !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
~Jacek 2012-08-18 (10:34) 8 godzin i 20 minut temu

W USA pełnoletność osiąga się w wieku 21 lat!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1