Strona główna serwisu
Pięć lat więzienia dla nauczycielki za seks z uczniami
Pięć lat więzienia dla nauczycielki za seks z uczniami

Pięć lat więzienia dla nauczycielki za seks z uczniami

Nauczycielka z Teksasu została skazana na pięć lat więzienia za seks z pięcioma 18-letnimi uczniami. Akt oskarżenia obejmował 16 zarzutów "niestosownych relacji między nauczycielem a uczniem".
28-letnia nauczycielka angielskiego w 2011 roku przez dwa miesiące zapraszała uczniów do swego domu. Świadkami na procesie byli owi uczniowie, którzy ze szczegółami opisali seks z nauczycielką. Przysięgli obejrzeli też wykonane telefonem komórkowym nagranie wideo, przedstawiające seks grupowy z uczniami podczas jednego ze spotkań w domu owej kobiety.

Skazana, którą zwolniono z pracy, gdy wyszło na jaw, że uprawiała seks z uczniami, jest mężatką i ma troje dzieci. Sama zgłosiła się na policję, gdy pojawiło się pokazane później na procesie nagranie wideo. Jej mąż pełnił w 2011 roku służbę wojskową za granicą.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (228)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
~lolek 2012-08-18 (11:17) 11 godzin i 40 minut temu

a myślałem, że tylko polskie sądy są chore, jednak dotarło to też za ocean. Ja wszystko dałbym za sex z moją Panią z chemii

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
~Kaśka18 2012-08-18 (10:40) 12 godzin i 17 minut temu

Do paki za 18 letniego ucznia ? A on nie wie co robi w tym wieku ? U nas od 17 lat odpowiada się za przestępstwa jak dorosły człowiek. Jak chcą to niech się rżną, aby nie miało to związku ze szkołą, a jeśli już to ukarać wszystkich !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
~Jacek 2012-08-18 (10:34) 12 godzin i 23 minut temu

W USA pełnoletność osiąga się w wieku 21 lat!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
11
~Kaziu1szy 2012-08-18 (09:22) 13 godzin i 35 minut temu

Nawet nie wiecie jak puszczają się żony żołnierzy na misjach. Kobiety są same a hormony buzują i robią takie rzeczy, że w Sodomie byliby zaskoczeni...Sam posuwałem taką przez ponad rok, a skończyło się tylko dlatego że nie skasowała korespondencji mailowej między nami.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
11
~zaoczniak 2012-08-18 (09:14) 13 godzin i 43 minut temu

Pewnie te cepy na nią donisly :D I ten film hahaha nie dość ze posuwali kobietę to zeznawali przeciwko niej ! Jaki zallll....U mnie w szkole tez była taka jedna gorąca sztuka, nauczycielka Polskiego 28latek, brunetka, ilekroć miałem z nią lekcje to nie mogłem oderwać od niej wzroku :D Tylko stwarzała pozory niedostępnej tak wiec nawet nie próbowałem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
11
~lss 2012-08-18 (08:01) 14 godzin i 56 minut temu

Kobicie sie chcialo a taka afera. Glupi uczniowie mogli korzystac ile wlezie a tak nic z tego nie maja. Chlopa tez szkoda on walczy za kraj a ta mu rogi przyprawia. Tyle ze to standart. Kazdy wojak wyjezdzajacy na misje powinien sie liczyc ze dostanie rogow. I wielu dostaje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
8
~z 2012-08-18 (13:06) 9 godzin i 51 minut temu

W Polsce, także są profesorowie na wyższych uczelniach i to nie mało, którzy sypiają ze studentkami i afery nie ma. Dlaczego?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
8
~Mocherfaker 2012-08-18 (11:12) 11 godzin i 45 minut temu

Ten wyrok to obłuda podszyta chrześcijańską retoryką. Ci kolesie byli dorośli!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
9
~MO 2012-08-18 (10:19) 12 godzin i 38 minut temu

A Amerykanie tak się chwala swoją demokracją i wolnością! Koszmar!Najbardziej bzdurne i niedostosowane państwo!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
7
~normalny 2012-08-18 (12:52) 10 godzin i 5 minut temu

Histeria seksualna naszych czasów przebiła średniowiecze. Leczcie się!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
7
~ernst 2012-08-18 (11:38) 11 godzin i 19 minut temu

Co za głupi kraj te USA,skazana za sex z dorosłymi ludźmi.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
7
~napalony 2012-08-18 (11:38) 11 godzin i 19 minut temu

Taka nauczycielka to skarb !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
8
~marek 2012-08-18 (09:41) 13 godzin i 16 minut temu

panowie idę się uczyć:)))

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
8
~Emigrant 2012-08-18 (09:15) 13 godzin i 42 minut temu

Tylko 5 lat bo to babka. Jakby to był nauczyciel i 5 uczennic to by dostał 30. Tak tu jest.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
9
~EDA 2012-08-18 (08:33) 14 godzin i 24 minut temu

NO I CO UCZYLA ICH SEXU ,DOBRA NAUCZYCIELKA.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
~WW 2012-08-18 (11:41) 11 godzin i 16 minut temu

Można jej wyczyny osądzać moralnie, ale skazywać na 5 lat więzienia, to przesada. Nikogo nie skrzywdziła, bo chcącemu nie dzieje się krzywda.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
7
~doktor 2012-08-18 (11:30) 11 godzin i 27 minut temu

Artykuł odgrzewany, i nie pierwszy raz tu na WP publikowany tylko stare komentarze usunięto. Poziom WP w dół. Polecam nowe portale. Szukajcie a znajdziecie. A te dupki z redakcji wzięli by się do roboty.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
~wafel 2012-08-18 (08:24) 14 godzin i 33 minut temu

ale co przez to źle uczyła??

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
8
~Liberał 2012-08-18 (07:58) 14 godzin i 59 minut temu

Byli pełnoletni? Byli, więc o co ta afera? Sam w liceum miałem ochotę na moją nauczycielkę niemieckiego, laska nebeska taka, że oczu oderwać nie można było. ;)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
7
~rrrr 2012-08-18 (07:48) 15 godzin i 9 minut temu

Ci uczniowie to jakieś chore zboki i kable. Teraz została im renia grabowska. Szkoda kobity.

odpowiedz