więcej

Pięć lat więzienia dla nauczycielki za seks z uczniami.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  dodane 2012-08-18 (02:50) 2 lata 4 miesiące 2 dni 9 godzin i 38 minut temu
drukuj


Pięć lat więzienia dla nauczycielki za seks z uczniami
opinie
Nauczycielka z Teksasu została skazana na pięć lat więzienia za seks z pięcioma 18-letnimi uczniami. Akt oskarżenia obejmował 16 zarzutów "niestosownych relacji między nauczycielem a uczniem".

28-letnia nauczycielka angielskiego w 2011 roku przez dwa miesiące zapraszała uczniów do swego domu. Świadkami na procesie byli owi uczniowie, którzy ze szczegółami opisali seks z nauczycielką. Przysięgli obejrzeli też wykonane telefonem komórkowym nagranie wideo, przedstawiające seks grupowy z uczniami podczas jednego ze spotkań w domu owej kobiety.

Skazana, którą zwolniono z pracy, gdy wyszło na jaw, że uprawiała seks z uczniami, jest mężatką i ma troje dzieci. Sama zgłosiła się na policję, gdy pojawiło się pokazane później na procesie nagranie wideo. Jej mąż pełnił w 2011 roku służbę wojskową za granicą.


(ah)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 67 49.26%
nie 69 50.74%

Przeczytaj też

Nauczycielka z Teksasu uprawiała seks ze swoimi uczniami, nagrali szokujący film

dodane 2012-08-16 (14:30) 2 lata 4 miesiące 3 dni 21 godzin i 58 minut temu

Nauczycielka z Tucson uprawiała seks ze swoimi uczniami

dodane 2012-05-22 (16:00) 2 lata 6 miesięcy 27 dni 20 godzin i 28 minut temu

Kołobrzeg: Proces nauczycielki oskarżonej o znęcanie się nad uczniami

dodane 2012-04-05 (10:50) 2 lata 8 miesięcy 15 dni 1 godzinę i 38 minut temu

W Lęborku mąż nauczycielki uderzył ucznia w twarz i brzuch

dodane 2012-04-03 (16:00) 2 lata 8 miesięcy 16 dni 20 godzin i 28 minut temu

Pedagog nagrywał seks uczniów w swoim gabinecie; usłyszał zarzuty

dodane 2012-03-23 (20:50) 2 lata 8 miesięcy 26 dni 15 godzin i 38 minut temu

Mąż nauczycielki brutalnie pobił ucznia? Jest zarzut

dodane 2012-02-29 (17:35) 2 lata 9 miesięcy 20 dni 18 godzin i 53 minuty temu

Nauczycielka zamknęła 7-latka na sześć godzin w klasie

dodane 2012-02-01 (11:15) 2 lata 10 miesięcy 19 dni 1 godzinę i 13 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (228)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

10
1
~lolek 2012-08-18 (11:17) 2 lata 4 miesiące 2 dni 1 godzinę i 11 minut temu

a myślałem, że tylko polskie sądy są chore, jednak dotarło to też za ocean. Ja wszystko dałbym za sex z moją Panią z chemii

odpowiedz

10
1
~Kaśka18 2012-08-18 (10:40) 2 lata 4 miesiące 2 dni 1 godzinę i 48 minut temu

Do paki za 18 letniego ucznia ? A on nie wie co robi w tym wieku ? U nas od 17 lat odpowiada się za przestępstwa jak dorosły człowiek. Jak chcą to niech się rżną, aby nie miało to związku ze szkołą, a jeśli już to ukarać wszystkich !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
1
~Jacek 2012-08-18 (10:34) 2 lata 4 miesiące 2 dni 1 godzinę i 54 minuty temu

W USA pełnoletność osiąga się w wieku 21 lat!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
2
~Kaziu1szy 2012-08-18 (09:22) 2 lata 4 miesiące 2 dni 3 godziny i 6 minut temu

Nawet nie wiecie jak puszczają się żony żołnierzy na misjach. Kobiety są same a hormony buzują i robią takie rzeczy, że w Sodomie byliby zaskoczeni...Sam posuwałem taką przez ponad rok, a skończyło się tylko dlatego że nie skasowała korespondencji mailowej między nami.

odpowiedz

11
2
~zaoczniak 2012-08-18 (09:14) 2 lata 4 miesiące 2 dni 3 godziny i 14 minut temu

Pewnie te cepy na nią donisly :D I ten film hahaha nie dość ze posuwali kobietę to zeznawali przeciwko niej ! Jaki zallll....U mnie w szkole tez była taka jedna gorąca sztuka, nauczycielka Polskiego 28latek, brunetka, ilekroć miałem z nią lekcje to nie mogłem oderwać od niej wzroku :D Tylko stwarzała pozory niedostępnej tak wiec nawet nie próbowałem.

odpowiedz

11
2
~lss 2012-08-18 (08:01) 2 lata 4 miesiące 2 dni 4 godziny i 27 minut temu

Kobicie sie chcialo a taka afera. Glupi uczniowie mogli korzystac ile wlezie a tak nic z tego nie maja. Chlopa tez szkoda on walczy za kraj a ta mu rogi przyprawia. Tyle ze to standart. Kazdy wojak wyjezdzajacy na misje powinien sie liczyc ze dostanie rogow. I wielu dostaje.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
0
~z 2012-08-18 (13:06) 2 lata 4 miesiące 1 dzień 23 godziny i 22 minuty temu

W Polsce, także są profesorowie na wyższych uczelniach i to nie mało, którzy sypiają ze studentkami i afery nie ma. Dlaczego?

odpowiedz

8
0
~Mocherfaker 2012-08-18 (11:12) 2 lata 4 miesiące 2 dni 1 godzinę i 16 minut temu

Ten wyrok to obłuda podszyta chrześcijańską retoryką. Ci kolesie byli dorośli!

odpowiedz

9
1
~MO 2012-08-18 (10:19) 2 lata 4 miesiące 2 dni 2 godziny i 9 minut temu

A Amerykanie tak się chwala swoją demokracją i wolnością! Koszmar!Najbardziej bzdurne i niedostosowane państwo!!

odpowiedz

7
0
~normalny 2012-08-18 (12:52) 2 lata 4 miesiące 1 dzień 23 godziny i 36 minut temu

Histeria seksualna naszych czasów przebiła średniowiecze. Leczcie się!!!

odpowiedz

7
0
~ernst 2012-08-18 (11:38) 2 lata 4 miesiące 2 dni i 50 minut temu

Co za głupi kraj te USA,skazana za sex z dorosłymi ludźmi.

odpowiedz

7
0
~napalony 2012-08-18 (11:38) 2 lata 4 miesiące 2 dni i 50 minut temu

Taka nauczycielka to skarb !

odpowiedz

8
1
~marek 2012-08-18 (09:41) 2 lata 4 miesiące 2 dni 2 godziny i 47 minut temu

panowie idę się uczyć:)))

odpowiedz

8
1
~Emigrant 2012-08-18 (09:15) 2 lata 4 miesiące 2 dni 3 godziny i 13 minut temu

Tylko 5 lat bo to babka. Jakby to był nauczyciel i 5 uczennic to by dostał 30. Tak tu jest.

odpowiedz

9
2
~EDA 2012-08-18 (08:33) 2 lata 4 miesiące 2 dni 3 godziny i 55 minut temu

NO I CO UCZYLA ICH SEXU ,DOBRA NAUCZYCIELKA.

odpowiedz

6
0
~WW 2012-08-18 (11:41) 2 lata 4 miesiące 2 dni i 47 minut temu

Można jej wyczyny osądzać moralnie, ale skazywać na 5 lat więzienia, to przesada. Nikogo nie skrzywdziła, bo chcącemu nie dzieje się krzywda.

odpowiedz

7
1
~doktor 2012-08-18 (11:30) 2 lata 4 miesiące 2 dni i 58 minut temu

Artykuł odgrzewany, i nie pierwszy raz tu na WP publikowany tylko stare komentarze usunięto. Poziom WP w dół. Polecam nowe portale. Szukajcie a znajdziecie. A te dupki z redakcji wzięli by się do roboty.

odpowiedz

6
0
~wafel 2012-08-18 (08:24) 2 lata 4 miesiące 2 dni 4 godziny i 4 minuty temu

ale co przez to źle uczyła??

odpowiedz

8
2
~Liberał 2012-08-18 (07:58) 2 lata 4 miesiące 2 dni 4 godziny i 30 minut temu

Byli pełnoletni? Byli, więc o co ta afera? Sam w liceum miałem ochotę na moją nauczycielkę niemieckiego, laska nebeska taka, że oczu oderwać nie można było. ;)

odpowiedz

7
1
~rrrr 2012-08-18 (07:48) 2 lata 4 miesiące 2 dni 4 godziny i 40 minut temu

Ci uczniowie to jakieś chore zboki i kable. Teraz została im renia grabowska. Szkoda kobity.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Frank-Walter Steinmeier ostrzega przed zaostrzaniem sankcji wobec Rosji
dodane 2014-12-20 (05:55) 6 godzin i 33 minuty temu

Matka zamordowanych dzieci aresztowana za zabójstwo
dodane 2014-12-20 (00:55) 11 godzin i 33 minuty temu

Protest przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej
dodane 2014-12-20 (07:45) 4 godziny i 43 minuty temu

Co obcokrajowców dziwi w naszym Bożym Narodzeniu
dodane 2014-12-20 (05:18) 7 godzin i 10 minut temu

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 1 dzień 1 godzinę i 28 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 29833