więcej

Pożar polskiej ciężarówki na przełęczy Brenner .

wp.pl/Tiroler Tageszeitung |  aktualizacja 2012-02-18 (13:11) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 8 godzin i 55 minut temu
drukuj


Płonie polska ciężarówka
Płonie polska ciężarówka opinie
Rano na przełęczy Brenner spłonęła ciężarówka. Kierowcą samochodu był Polak. Z objawami zatrucia przetransportowano go do szpitala - informuje Tiroler Tageszeitung Online.

Do zdarzenia doszło wcześnie rano na autostradzie A13 prowadzącej przez przełęcz Brenner. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. Kierowca z objawami zatrucia został zabrany do kliniki w Innsbrucku.

Na trasie w kierunku południowym utworzył się gigantyczny korek. Dym widać z bardzo daleka. Policja próbuje rozładować korek, kierując kierowców innymi trasami. Obecnie przez Brenner przechodzi szosa oraz autostrada A13 łącząca Innsbruck i Monachium z Weroną.

Przełęcz Brenner to jedna z najważniejszych alpejskich przełęczy na granicy Austrii i Włoch, położona na wysokości 1374 m n.p.m. Oddziela Alpy Zillertalskie od Sztubajów (Stubaier Alpen) w Alpach Centralnych.

(kab)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 18 20%
nie 72 80%

W innych serwisach


Opinie (222)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

6
3
~ŚlonzoK 2012-02-18 (14:14) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 7 godzin i 52 minuty temu

.,..A u NOS NA ŚLUNSKU JUŻ PO 14-TYJ WIEC TRZAABY IŚC NA KUFEL BROWARU I SETKE GARZAŁKI

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

5
2
~tiger man 2012-02-18 (13:51) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 8 godzin i 15 minut temu

zasłuchał się radia ma ryja.

odpowiedz

5
2
~POlska w budowie 2012-02-18 (13:49) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 8 godzin i 17 minut temu

POdpalił sie z rozpaczy ze w Polsce nidgy takich autostrad nie zobaczy

odpowiedz

3
0
~xxx 2012-02-18 (13:17) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 8 godzin i 49 minut temu

Fakt korek jak szatan :)

odpowiedz

9
6
pohl1304 2012-02-18 (13:09) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 8 godzin i 57 minut temu

Hamował nieumiejetnie i od hamulców się opony zapalily potem reszta.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
0
~gosc 2012-02-19 (11:18) 2 lata 11 miesięcy 12 dni 10 godzin i 48 minut temu

zal mi was ludzie! zartujecie sobie z czyjegos nieszczescia. nie zdajecie sobie sprawy z tego ze ten kierowca stracil swoje urzadzenia i dokumenty. i to nie z jego winy. a zatrul sie dlatego ze probowal ratowac swoje rzeczy. wiem cos na ten temat bo mi tez sie to wydarzylo. jezeli nie wiecie o co chodzi to sie nie wypowiadajcie !

odpowiedz

4
2
~pepe 2012-02-18 (14:55) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 7 godzin i 11 minut temu

Brenner to nie jest zadna przelecz. Brenner to jet Jakub. Jakub Brenner - muzyk.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~DO NIEMKI 2012-02-18 (14:40) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 7 godzin i 26 minut temu

A u nas w Polsce mamy krowy ładniejsze od Niemek i Niemek nie lubimy i jak jedziemy do Niemiec to się dlatego nie myjemy że by je właśnie odstraszać bo się ciągle kleją do człowieka i chcą się RUMOTĆ!!!

odpowiedz

6
4
~Tomasz2222 2012-02-18 (14:07) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 7 godzin i 59 minut temu

sorki za powtarzające się wpisy ale dodawanie komentarzy po wciśnięciu Wyślij nic się nie działo zacinało się i myślałem że nie wysyła tak że jeszcze raz przepraszam najmocniej.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

5
3
~2sku mordo 2012-02-18 (13:51) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 8 godzin i 15 minut temu

Silnik mu pewnie zgasł POd gorkę

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

5
3
~Kotas 2012-02-18 (13:29) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 8 godzin i 37 minut temu

I znowu o nas głośno ! Szkoda że niekorzystnie !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
6
~rad 2012-02-18 (13:25) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 8 godzin i 41 minut temu

Idę o zakład, że żar z papierosa spadł kierowcy na chińskie klapki.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~my 2012-02-18 (13:22) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 8 godzin i 44 minuty temu

Ludzie! Czas zakonczyc ta parodie! To koniec nieudolnych rzadow ,zlodziejstwa,klamstwa,obludy i manipulacjii! Trzeba wyjsc na ulice,zjednoczyc sie i zrobic wszystko by rzad podal sie do dymisji. Tylko razem mozemy cos osiagnac i przegnac ta cholote! Jak dlugo jeszcze mamy to znosic? I nie mowmy,ze sie nie da -bez proby! Poziom niezadowolenia spolecznego osiagnal maksymalne granice- to czas dla nas,by wyjsc i upomniec sie o swoje! Pozdrawiam PS Nie jestem sam,jest nas okolo stu (ciagle dolaczaja sie nowi) ktorzy chetnie rozszarpali by rudego.

odpowiedz

5
3
~pepe 2012-02-18 (13:10) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 8 godzin i 56 minut temu

Nie ma przeleczy Brenner. Jest Jakub Brenner - muzuk.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
4
~pepe 2012-02-18 (13:08) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 8 godzin i 58 minut temu

Brenner to nie jest zadna przelecz. Brenner to jet Jakub. Jakub Brenner - muzyk.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~Polak 2012-02-18 (23:11) 2 lata 11 miesięcy 12 dni 22 godziny i 55 minut temu

wiecie co ludzie, jak nie wiecei co sie stalo to lepeij nic nie piszcie bo fajnie sie o kims pisze a to wcale nie musial byc blad kierowcy i to ze jest polakiem tez nic nie ma do znaczenia,zaraz alkohol albo papieros, a moze to byl pozadny kierowca bez nalogow i poprostu doszlo do zwarcia.

odpowiedz

1
0
~Kiero1 2012-02-18 (14:39) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 7 godzin i 27 minut temu

o Ty bredzisz ( do Lwa ) czlowieku gdzie tu podali ,ze przyczyna byly halmulce? Wez nawet popatrz na foto przeciez to jest pod gore zawodowcu :) do tego jesli juz taki z ciebie zawodowiec to powinienes wiedziec najwazniejsza zasade ,poniewaz nie pomoga ci zadne retardery ani gorskie hamulce... zasada podstawowa starych driverow zanim jeszcze wymyslono retarder i gorski brzmiala " zjezdzaj z gory na takim biegu na jakim na te gore wjezdzales " to tak dla ciebie info.Te droge co tam sie pali ta nasza ciezarowka znam na pamiec wedlug mnie przyczyna byla inna , napewno nie haulce ,nie w tym miejscu !!!!!!!!!

odpowiedz

1
0
martyna_bogdanska 2012-02-18 (14:36) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 7 godzin i 30 minut temu

do niemki cały mój szacunek dla kierowców jak to mówić "jak pies w budzie i tak dalej" -a może to dla tego że jak wyjeżdżają w trasę niby na tydzień a wracają po miesiącu - są najmniej opłacani w całej europie - jeżdżą puki nie padną ze zmęczenia bo szef ich pogania "bo to expres" długo by wymieniać ale to przecież nie o to chodzi ... jestem zona kierowcy i wiem że nie jest im wszystkim lekko zwłaszcza w polskich realiach ... trzymajcie sie chłopaki i szerokości wam życzę i uważajcie na siebie bo ktoś na was czeka :)

odpowiedz

1
0
~S. 2012-02-18 (14:34) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 7 godzin i 32 minuty temu

To dopiero odkrycie, że dym było widać z bardzo daleka.

odpowiedz

1
0
~fxrs 2012-02-18 (14:14) 2 lata 11 miesięcy 13 dni 7 godzin i 52 minuty temu

konkurencja - lub nie płacona działeczka??!!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Adam Jarubas kandydatem PSL na prezydenta
dodane 2015-01-31 (13:55) 8 godzin i 11 minut temu

materiał wideo

Decyzja ws. kandydatury Ryszarda Kalisza na prezydenta - 28 lutego
dodane 2015-01-31 (14:50) 7 godzin i 16 minut temu

Rolnicy zablokują drogi w całej Polsce. Najpierw krajową "dwójkę"
dodane 2015-01-31 (14:32) 7 godzin i 34 minuty temu

Ogromne korki na zakopiance. Policja: wybierajcie alternatywne trasy
dodane 2015-01-31 (14:59) 7 godzin i 7 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy planujesz zaszczepić się przeciwko grypie?

liczba oddanych głosów: 4995