więcej

Pożar polskiej ciężarówki na przełęczy Brenner .

wp.pl/Tiroler Tageszeitung |  aktualizacja 2012-02-18 (13:11) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 10 godzin i 35 minut temu
drukuj


Płonie polska ciężarówka
Płonie polska ciężarówka opinie
Rano na przełęczy Brenner spłonęła ciężarówka. Kierowcą samochodu był Polak. Z objawami zatrucia przetransportowano go do szpitala - informuje Tiroler Tageszeitung Online.

Do zdarzenia doszło wcześnie rano na autostradzie A13 prowadzącej przez przełęcz Brenner. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. Kierowca z objawami zatrucia został zabrany do kliniki w Innsbrucku.

Na trasie w kierunku południowym utworzył się gigantyczny korek. Dym widać z bardzo daleka. Policja próbuje rozładować korek, kierując kierowców innymi trasami. Obecnie przez Brenner przechodzi szosa oraz autostrada A13 łącząca Innsbruck i Monachium z Weroną.

Przełęcz Brenner to jedna z najważniejszych alpejskich przełęczy na granicy Austrii i Włoch, położona na wysokości 1374 m n.p.m. Oddziela Alpy Zillertalskie od Sztubajów (Stubaier Alpen) w Alpach Centralnych.

(kab)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 18 20%
nie 72 80%

W innych serwisach


Opinie (222)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

6
3
~ŚlonzoK 2012-02-18 (14:14) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 9 godzin i 32 minuty temu

.,..A u NOS NA ŚLUNSKU JUŻ PO 14-TYJ WIEC TRZAABY IŚC NA KUFEL BROWARU I SETKE GARZAŁKI

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

5
2
~tiger man 2012-02-18 (13:51) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 9 godzin i 55 minut temu

zasłuchał się radia ma ryja.

odpowiedz

5
2
~POlska w budowie 2012-02-18 (13:49) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 9 godzin i 57 minut temu

POdpalił sie z rozpaczy ze w Polsce nidgy takich autostrad nie zobaczy

odpowiedz

3
0
~xxx 2012-02-18 (13:17) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 10 godzin i 29 minut temu

Fakt korek jak szatan :)

odpowiedz

9
6
pohl1304 2012-02-18 (13:09) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 10 godzin i 37 minut temu

Hamował nieumiejetnie i od hamulców się opony zapalily potem reszta.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
0
~gosc 2012-02-19 (11:18) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 12 godzin i 28 minut temu

zal mi was ludzie! zartujecie sobie z czyjegos nieszczescia. nie zdajecie sobie sprawy z tego ze ten kierowca stracil swoje urzadzenia i dokumenty. i to nie z jego winy. a zatrul sie dlatego ze probowal ratowac swoje rzeczy. wiem cos na ten temat bo mi tez sie to wydarzylo. jezeli nie wiecie o co chodzi to sie nie wypowiadajcie !

odpowiedz

4
2
~pepe 2012-02-18 (14:55) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 8 godzin i 51 minut temu

Brenner to nie jest zadna przelecz. Brenner to jet Jakub. Jakub Brenner - muzyk.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~DO NIEMKI 2012-02-18 (14:40) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 9 godzin i 6 minut temu

A u nas w Polsce mamy krowy ładniejsze od Niemek i Niemek nie lubimy i jak jedziemy do Niemiec to się dlatego nie myjemy że by je właśnie odstraszać bo się ciągle kleją do człowieka i chcą się RUMOTĆ!!!

odpowiedz

6
4
~Tomasz2222 2012-02-18 (14:07) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 9 godzin i 39 minut temu

sorki za powtarzające się wpisy ale dodawanie komentarzy po wciśnięciu Wyślij nic się nie działo zacinało się i myślałem że nie wysyła tak że jeszcze raz przepraszam najmocniej.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

5
3
~2sku mordo 2012-02-18 (13:51) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 9 godzin i 55 minut temu

Silnik mu pewnie zgasł POd gorkę

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

5
3
~Kotas 2012-02-18 (13:29) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 10 godzin i 17 minut temu

I znowu o nas głośno ! Szkoda że niekorzystnie !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
6
~rad 2012-02-18 (13:25) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 10 godzin i 21 minut temu

Idę o zakład, że żar z papierosa spadł kierowcy na chińskie klapki.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~my 2012-02-18 (13:22) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 10 godzin i 24 minuty temu

Ludzie! Czas zakonczyc ta parodie! To koniec nieudolnych rzadow ,zlodziejstwa,klamstwa,obludy i manipulacjii! Trzeba wyjsc na ulice,zjednoczyc sie i zrobic wszystko by rzad podal sie do dymisji. Tylko razem mozemy cos osiagnac i przegnac ta cholote! Jak dlugo jeszcze mamy to znosic? I nie mowmy,ze sie nie da -bez proby! Poziom niezadowolenia spolecznego osiagnal maksymalne granice- to czas dla nas,by wyjsc i upomniec sie o swoje! Pozdrawiam PS Nie jestem sam,jest nas okolo stu (ciagle dolaczaja sie nowi) ktorzy chetnie rozszarpali by rudego.

odpowiedz

5
3
~pepe 2012-02-18 (13:10) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 10 godzin i 36 minut temu

Nie ma przeleczy Brenner. Jest Jakub Brenner - muzuk.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
4
~pepe 2012-02-18 (13:08) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 10 godzin i 38 minut temu

Brenner to nie jest zadna przelecz. Brenner to jet Jakub. Jakub Brenner - muzyk.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~Polak 2012-02-18 (23:11) 2 lata 10 miesięcy 4 dni i 35 minut temu

wiecie co ludzie, jak nie wiecei co sie stalo to lepeij nic nie piszcie bo fajnie sie o kims pisze a to wcale nie musial byc blad kierowcy i to ze jest polakiem tez nic nie ma do znaczenia,zaraz alkohol albo papieros, a moze to byl pozadny kierowca bez nalogow i poprostu doszlo do zwarcia.

odpowiedz

1
0
~Kiero1 2012-02-18 (14:39) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 9 godzin i 7 minut temu

o Ty bredzisz ( do Lwa ) czlowieku gdzie tu podali ,ze przyczyna byly halmulce? Wez nawet popatrz na foto przeciez to jest pod gore zawodowcu :) do tego jesli juz taki z ciebie zawodowiec to powinienes wiedziec najwazniejsza zasade ,poniewaz nie pomoga ci zadne retardery ani gorskie hamulce... zasada podstawowa starych driverow zanim jeszcze wymyslono retarder i gorski brzmiala " zjezdzaj z gory na takim biegu na jakim na te gore wjezdzales " to tak dla ciebie info.Te droge co tam sie pali ta nasza ciezarowka znam na pamiec wedlug mnie przyczyna byla inna , napewno nie haulce ,nie w tym miejscu !!!!!!!!!

odpowiedz

1
0
martyna_bogdanska 2012-02-18 (14:36) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 9 godzin i 10 minut temu

do niemki cały mój szacunek dla kierowców jak to mówić "jak pies w budzie i tak dalej" -a może to dla tego że jak wyjeżdżają w trasę niby na tydzień a wracają po miesiącu - są najmniej opłacani w całej europie - jeżdżą puki nie padną ze zmęczenia bo szef ich pogania "bo to expres" długo by wymieniać ale to przecież nie o to chodzi ... jestem zona kierowcy i wiem że nie jest im wszystkim lekko zwłaszcza w polskich realiach ... trzymajcie sie chłopaki i szerokości wam życzę i uważajcie na siebie bo ktoś na was czeka :)

odpowiedz

1
0
~S. 2012-02-18 (14:34) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 9 godzin i 12 minut temu

To dopiero odkrycie, że dym było widać z bardzo daleka.

odpowiedz

1
0
~fxrs 2012-02-18 (14:14) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 9 godzin i 32 minuty temu

konkurencja - lub nie płacona działeczka??!!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

CBOS: Bronisław Komorowski i Angela Merkel politykami roku 2014
dodane 2014-12-22 (14:55) 8 godzin i 51 minut temu

Lokowanie produktów obok wywiadu z Ewą Kopacz. Kancelaria Premiera reaguje
dodane 2014-12-22 (13:29) 10 godzin i 17 minut temu

materiał wideo

Izabella C. uznana za niepoczytalną
dodane 2014-12-22 (14:14) 9 godzin i 32 minuty temu

Służba więzienna alarmuje: Breivik buduje zza krat siatkę terrorystyczną
dodane 2014-12-22 (11:55) 11 godzin i 51 minut temu

Donald Tusk o pierwszym unijnym szczycie
dodane 2014-12-22 (10:51) 12 godzin i 55 minut temu

Zabójca 19-letniej Dominiki usłyszał zarzuty. 45-latkowi grozi dożywocie
dodane 2014-12-22 (10:26) 13 godzin i 20 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 32442