więcej

Pożar polskiej ciężarówki na przełęczy Brenner .

wp.pl/Tiroler Tageszeitung |  aktualizacja 2012-02-18 (13:11) 2 lata 8 miesięcy 12 dni 1 godzinę i 28 minut temu
drukuj


Płonie polska ciężarówka
Płonie polska ciężarówka opinie
Rano na przełęczy Brenner spłonęła ciężarówka. Kierowcą samochodu był Polak. Z objawami zatrucia przetransportowano go do szpitala - informuje Tiroler Tageszeitung Online.

Do zdarzenia doszło wcześnie rano na autostradzie A13 prowadzącej przez przełęcz Brenner. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. Kierowca z objawami zatrucia został zabrany do kliniki w Innsbrucku.

Na trasie w kierunku południowym utworzył się gigantyczny korek. Dym widać z bardzo daleka. Policja próbuje rozładować korek, kierując kierowców innymi trasami. Obecnie przez Brenner przechodzi szosa oraz autostrada A13 łącząca Innsbruck i Monachium z Weroną.

Przełęcz Brenner to jedna z najważniejszych alpejskich przełęczy na granicy Austrii i Włoch, położona na wysokości 1374 m n.p.m. Oddziela Alpy Zillertalskie od Sztubajów (Stubaier Alpen) w Alpach Centralnych.

(kab)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 18 20%
nie 72 80%

W innych serwisach


Opinie (222)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

7
1
~janzbigo 2012-02-18 (14:11) 2 lata 8 miesięcy 12 dni i 28 minut temu

Nie wyrzuca sie niedogaszonych papierosow przez okno. Moze zassac do naczepy. Moze tym razem tak nie bylo, ale warto wiedziec.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~h 2012-02-18 (14:49) 2 lata 8 miesięcy 11 dni 23 godziny i 50 minut temu

tak gdzie polacy zajadom czy autobusami czy tirami zawsze wypadek pozar podejrzana sprawa. a faktycznie chyba 90% przegladow tych pojazdow zalatwiana jest z pewnosci na lewo i oto skutki

odpowiedz

4
10
~kiro 2012-02-18 (13:40) 2 lata 8 miesięcy 12 dni i 59 minut temu

to jest BRENNERO nie brenner

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

1
1
~do Martyny .. 2012-02-18 (14:48) 2 lata 8 miesięcy 11 dni 23 godziny i 51 minut temu

No nie wiem czy tak zle mają , podstawa + dieta dzienna ( zagraniczna to jakies 50 € dziennie ) i obojetnie czy stoi i czeka na ladunek czy jedzie 9 godz, dziennie z przerwa godzinny po 4,5 godz. jazdy bo mu wiecej nie wolno

odpowiedz

1
1
~Kotas 2012-02-18 (13:28) 2 lata 8 miesięcy 12 dni 1 godzinę i 11 minut temu

I znowu o nas głośno ! Szkoda że niekorzystnie !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
4
~Tomasz2222 2012-02-18 (14:07) 2 lata 8 miesięcy 12 dni i 32 minuty temu

sorki za powtarzające się wpisy ale dodawanie komentarzy po wciśnięciu Wyślij nic się nie działo zacinało się i myślałem że nie wysyła tak że jeszcze raz przepraszam najmocniej.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

12
8
pkurzawa1 2012-02-18 (13:17) 2 lata 8 miesięcy 12 dni 1 godzinę i 22 minuty temu

na zdjeciu niestety ani ta przelecz, ani ta autostrada, wiec pewnie i nie ta ciezarowka

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

2
0
~DO NIEMKI 2012-02-18 (14:40) 2 lata 8 miesięcy 11 dni 23 godziny i 59 minut temu

A u nas w Polsce mamy krowy ładniejsze od Niemek i Niemek nie lubimy i jak jedziemy do Niemiec to się dlatego nie myjemy że by je właśnie odstraszać bo się ciągle kleją do człowieka i chcą się RUMOTĆ!!!

odpowiedz

0
0
~Polska 2012-02-18 (14:40) 2 lata 8 miesięcy 11 dni 23 godziny i 59 minut temu

Gdzie zginol temay o Rutkowskim.Polska Walcząca

odpowiedz

1
1
~DO NIEMKI 2012-02-18 (14:40) 2 lata 8 miesięcy 11 dni 23 godziny i 59 minut temu

A u nas w Polsce mamy krowy ładniejsze od Niemek i Niemek nie lubimy i jak jedziemy do Niemiec to się dlatego nie myjemy że by je właśnie odstraszać bo się ciągle kleją do człowieka i chcą się RUMOTĆ!!!

odpowiedz

6
3
~ŚlonzoK 2012-02-18 (14:14) 2 lata 8 miesięcy 12 dni i 25 minut temu

.,..A u NOS NA ŚLUNSKU JUŻ PO 14-TYJ WIEC TRZAABY IŚC NA KUFEL BROWARU I SETKE GARZAŁKI

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~Kiero1 2012-02-18 (14:39) 2 lata 8 miesięcy 12 dni i 1 minutę temu

o Ty bredzisz ( do Lwa ) czlowieku gdzie tu podali ,ze przyczyna byly halmulce? Wez nawet popatrz na foto przeciez to jest pod gore zawodowcu :) do tego jesli juz taki z ciebie zawodowiec to powinienes wiedziec najwazniejsza zasade ,poniewaz nie pomoga ci zadne retardery ani gorskie hamulce... zasada podstawowa starych driverow zanim jeszcze wymyslono retarder i gorski brzmiala " zjezdzaj z gory na takim biegu na jakim na te gore wjezdzales " to tak dla ciebie info.Te droge co tam sie pali ta nasza ciezarowka znam na pamiec wedlug mnie przyczyna byla inna , napewno nie haulce ,nie w tym miejscu !!!!!!!!!

odpowiedz

0
0
martyna_bogdanska 2012-02-18 (14:38) 2 lata 8 miesięcy 12 dni i 1 minutę temu

do niemki cały mój szacunek dla kierowców jak to mówić "jak pies w budzie i tak dalej" -a może to dla tego że jak wyjeżdżają w trasę niby na tydzień a wracają po miesiącu - są najmniej opłacani w całej europie - jeżdżą puki nie padną ze zmęczenia bo szef ich pogania "bo to expres" długo by wymieniać ale to przecież nie o to chodzi ... jestem zona kierowcy i wiem że nie jest im wszystkim lekko zwłaszcza w polskich realiach ... trzymajcie sie chłopaki i szerokości wam życzę i uważajcie na siebie bo ktoś na was czeka :)

odpowiedz

3
0
~DO NIEMKI 2012-02-18 (14:38) 2 lata 8 miesięcy 12 dni i 1 minutę temu

A u nas w Polsce mamy krowy ładniejsze od Niemek i Niemek nie lubimy i jak jedziemy do Niemiec to się dlatego nie myjemy że by je właśnie odstraszać bo się ciągle kleją do człowieka i chcą się RUMOTĆ!!!

odpowiedz

0
0
~irek 2012-02-18 (14:37) 2 lata 8 miesięcy 12 dni i 2 minuty temu

czy tusk juz tam pojechal co robi sikorski kapitalne fotki by byly na tle jarajacego sie tira, slupiki napewno poszly by w gore

odpowiedz

0
0
~kloaka 2012-02-18 (14:37) 2 lata 8 miesięcy 12 dni i 2 minuty temu

piękna trasa !

odpowiedz

0
0
~DO NIEMKI 2012-02-18 (14:36) 2 lata 8 miesięcy 12 dni i 3 minuty temu

A u nas w Polsce mamy krowy ładniejsze od Niemek i Niemek nie lubimy i jak jedziemy do Niemiec to się dlatego nie myjemy że by je właśnie odstraszać bo się ciągle kleją do człowieka i chcą się RUMOTĆ!!!

odpowiedz

1
0
martyna_bogdanska 2012-02-18 (14:36) 2 lata 8 miesięcy 12 dni i 3 minuty temu

do niemki cały mój szacunek dla kierowców jak to mówić "jak pies w budzie i tak dalej" -a może to dla tego że jak wyjeżdżają w trasę niby na tydzień a wracają po miesiącu - są najmniej opłacani w całej europie - jeżdżą puki nie padną ze zmęczenia bo szef ich pogania "bo to expres" długo by wymieniać ale to przecież nie o to chodzi ... jestem zona kierowcy i wiem że nie jest im wszystkim lekko zwłaszcza w polskich realiach ... trzymajcie sie chłopaki i szerokości wam życzę i uważajcie na siebie bo ktoś na was czeka :)

odpowiedz

0
1
~DO NIEMKI 2012-02-18 (14:36) 2 lata 8 miesięcy 12 dni i 3 minuty temu

A u nas w Polsce mamy krowy ładniejsze od Niemek i Niemek nie lubimy i jak jedziemy do Niemiec to się dlatego nie myjemy że by je właśnie odstraszać bo się ciągle kleją do człowieka i chcą się RUMOTĆ!!!

odpowiedz

20
0
martyna_bogdanska 2012-02-18 (14:35) 2 lata 8 miesięcy 12 dni i 4 minuty temu

do niemki cały mój szacunek dla kierowców jak to mówić "jak pies w budzie i tak dalej" -a może to dla tego że jak wyjeżdżają w trasę niby na tydzień a wracają po miesiącu - są najmniej opłacani w całej europie - jeżdżą puki nie padną ze zmęczenia bo szef ich pogania "bo to expres" długo by wymieniać ale to przecież nie o to chodzi ... jestem zona kierowcy i wiem że nie jest im wszystkim lekko zwłaszcza w polskich realiach ... trzymajcie sie chłopaki i szerokości wam życzę i uważajcie na siebie bo ktoś na was czeka :)

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Jakie są szanse na ekstradycję Polańskiego?
dodane 2014-10-30 (04:55) 9 godzin i 44 minuty temu

materiał wideo

Pościg po kradzieży taksówki w Olsztynie. Nie żyje pasażer
dodane 2014-10-30 (06:40) 7 godzin i 59 minut temu

materiał wideo

Dron, który ratuje życie
dodane 2014-10-30 (06:53) 7 godzin i 46 minut temu

Polak pobił rekord Guinnessa w graniu w grę komputerową
dodane 2014-10-30 (05:01) 9 godzin i 38 minut temu

Tragedia na Podkarpaciu. Nie żyje 2-tygodniowy noworodek
dodane 2014-10-29 (11:27) 1 dzień 3 godziny i 12 minut temu

Rosyjska prasa: Polscy stratedzy nie wykluczają wojny
dodane 2014-10-29 (08:29) 1 dzień 6 godzin i 10 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto nagrał najśmieszniejszy spot wyborczy?

liczba oddanych głosów: 224