Strona główna serwisu
Grecka policja sprawdza, kim jest odnaleziona wśród społeczności Romów 4-​letnia blondynka

Grecka policja sprawdza, kim jest odnaleziona wśród społeczności Romów 4-​letnia blondynka

Policja sprawdza, kim jest 4-letnia dziewczynka odnaleziona w osadzie greckich Romów. Niebieskooka blondynka o nietypowej dla Romów urodzie została odnaleziona u pary, która z pewnością nie jest z dzieckiem spokrewniona - podaje portal abcnews.go.com.
Odnaleziona dziewczynka w romskiej osadzie Odnaleziona dziewczynka w romskiej osadzie ()
Zatrzymani Romowie - 39- letni mężczyzna i o rok starsza kobieta plączą się w zeznaniach na temat pochodzenia dziecka. Jedno z nich twierdzi, że dziewczynka została znaleziona w kocu, a drugie - że wręczył im je nieznajomy. Badania DNA wskazują, że Romowie nie są krewnymi dziecka.

4-letnią blondynkę znaleziono w środę w osadzie Romów w mieście Farsala w centrum Grecji. Policja prowadziła na tym terenie ogólnonarodową akcję patrolowania społeczności romskich. Dziecko zdecydowanie odróżniało się pod kątem wyglądu od reszty mieszkańców.

Na terenie osady policja odszukała też narkotyki i nielegalną broń.


Parze, z którą mieszkało dziecko zarzuca się też, że posługuje się fałszywymi dokumentami tożsamości i składa fałszywe zeznania twierdząc, że w ciągu 10 miesięcy urodziło im się sześcioro dzieci. Oboje trafili do aresztu. Postawiono im zarzut uprowadzenia nieletniej.

Źródło: abcnews.go.com
abcnews.go.com

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (201)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
25
~matka 2013-10-19 (09:29) 2 godziny i 21 minut temu

We Wloszech porwali 4 letnia DENIS,do dzis Jej matka szuka,pewnie ma z 12 lat!!! Tam tez od groma cyganow,kto wie ile dzieci i po co porwali!!!!!! Powinni wszystkim dzieciom w srodowiskach romskich na swiecie od 0 do 18 lat sprawdzic geny,bez wzgledu na to,czy sa biale,czy czarne!!!!!!!!!!!! Sorry,ale Romowie maja zlodziejstwo w genach niestety!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
25
~korek 2013-10-19 (05:55) 5 godzin i 55 minut temu

co za ciemnota ci cyganie, dziecko to nie kot, pies czy chomik ze zabiera sie go od przypadkowych ludzi czy z ulicy, pewnie handluja dziecmi !!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
23
~maxim 2013-10-18 (21:47) 14 godzin i 3 minuty temu

Madelein tez moga u cyganow znalezc, nie zdziwie sie- biedne dzieci!

odpowiedz

zgłoś do moderacji