Strona główna serwisu
Grecka policja sprawdza, kim jest odnaleziona wśród społeczności Romów 4-​letnia blondynka

Grecka policja sprawdza, kim jest odnaleziona wśród społeczności Romów 4-​letnia blondynka

Policja sprawdza, kim jest 4-letnia dziewczynka odnaleziona w osadzie greckich Romów. Niebieskooka blondynka o nietypowej dla Romów urodzie została odnaleziona u pary, która z pewnością nie jest z dzieckiem spokrewniona - podaje portal abcnews.go.com.
Odnaleziona dziewczynka w romskiej osadzie Odnaleziona dziewczynka w romskiej osadzie ()
Zatrzymani Romowie - 39- letni mężczyzna i o rok starsza kobieta plączą się w zeznaniach na temat pochodzenia dziecka. Jedno z nich twierdzi, że dziewczynka została znaleziona w kocu, a drugie - że wręczył im je nieznajomy. Badania DNA wskazują, że Romowie nie są krewnymi dziecka.

4-letnią blondynkę znaleziono w środę w osadzie Romów w mieście Farsala w centrum Grecji. Policja prowadziła na tym terenie ogólnonarodową akcję patrolowania społeczności romskich. Dziecko zdecydowanie odróżniało się pod kątem wyglądu od reszty mieszkańców.

Na terenie osady policja odszukała też narkotyki i nielegalną broń.

Parze, z którą mieszkało dziecko zarzuca się też, że posługuje się fałszywymi dokumentami tożsamości i składa fałszywe zeznania twierdząc, że w ciągu 10 miesięcy urodziło im się sześcioro dzieci. Oboje trafili do aresztu. Postawiono im zarzut uprowadzenia nieletniej.

Źródło: abcnews.go.com
abcnews.go.com

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (201)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
25
~matka 2013-10-19 (09:29) 17 godzin i 33 minut temu

We Wloszech porwali 4 letnia DENIS,do dzis Jej matka szuka,pewnie ma z 12 lat!!! Tam tez od groma cyganow,kto wie ile dzieci i po co porwali!!!!!! Powinni wszystkim dzieciom w srodowiskach romskich na swiecie od 0 do 18 lat sprawdzic geny,bez wzgledu na to,czy sa biale,czy czarne!!!!!!!!!!!! Sorry,ale Romowie maja zlodziejstwo w genach niestety!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
25
~korek 2013-10-19 (05:55) 21 godzin i 7 minut temu

co za ciemnota ci cyganie, dziecko to nie kot, pies czy chomik ze zabiera sie go od przypadkowych ludzi czy z ulicy, pewnie handluja dziecmi !!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
23
~maxim 2013-10-18 (21:47) 5 godzin i 15 minut temu

Madelein tez moga u cyganow znalezc, nie zdziwie sie- biedne dzieci!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
23
~COTTON 2013-10-18 (21:29) 5 godzin i 33 minut temu

Szczęścia Ci, dziecko, życzę:)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
22
~XXX 2013-10-19 (11:11) 15 godzin i 51 minut temu

Wszystkich nieuczciwych Romów(żebraków, złodziei,itp.) powinno się natychmiast deportować !!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
21
~a 2013-10-19 (09:20) 17 godzin i 42 minut temu

Pewnie jakaś para przyjechała z dzieckiem na urlop. Na 100% nie żyją, bo szukaliby dziecka. Przycisnąć Cyganów do muru i wyśpiewają co się stało.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
20
~Kamikadze91 2013-10-18 (22:53) 4 godziny i 9 minut temu

Wygląda na Słowiankę. Jak na mój gust to pewnie jest porzucone dziecko nielegalnych imigrantów z Macedonii, a ci Romowie rzeczywiście wzięli ją w opiekę ale bynajmniej nie z odruchu serca, ale jak to Romowie, żeby trzepać jak to tylko możliwe najwyższy socjal z dzieci a potem posyłać je na żebry albo do kradzieży.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
19
~poloczek 2013-10-18 (22:52) 4 godziny i 10 minut temu

cygany ukradli a teraz glupa wala

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
18
~ak 2013-10-19 (10:47) 16 godzin i 15 minut temu

porwania dzieci i zmuszanie do zebrania nie jest niestety na swiecie niczym nowym. w azji i na bliskim wschodzie zdarza sie tez, ze rodzice z najnizszych warstw spolecznych sprzedaja swoje dzieci w tym celu. takie dzieci moga byc potem okaleczone, by wywolac litosc u przechodniow. z tego powodu nie daje datkow zebrakom. wiem, to moze wydac sie okrutne, bo dziecko ktore nie przyniesie pieniedzy jest bite, ale tylko tak mozna ukrocic w jakims stopniu ten proceder. handel ludzmi i zebractwo jest prawdopdoobnie jednym z najbardziej dochodowych interesow, podobnie jak handel narkotykami czy bronia. trzeba zdac sobie z tego sprawe.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
17
~cd 2013-10-18 (21:58) 5 godzin i 4 minuty temu

moze handluja dziecmi

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
16
~ehhhhh 2013-10-18 (21:33) 5 godzin i 29 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
22
~Agatka7 2013-10-18 (20:20) 6 godzin i 42 minut temu

jaka śliczna dziewczynka..to zapewne Polskie dziecko...jak Romowie je ukradli polskiej rodzinie...to jakie wielkie szczęście że się odnalazła dziewczynka...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~km. 2013-10-19 (11:37) 15 godzin i 25 minut temu

A TVN dalej szuka materiałów ws. ataków na Romów.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~inna 2013-10-19 (00:11) 2 godziny i 51 minut temu

Biedna ma jakieś ślady otarcia na nadgarstkach...........oby trafiła do dobrej rodziny............może do swojej biologicznej o ile oni ją kochają i szukają jej

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~gd 2013-10-18 (22:41) 4 godziny i 21 minut temu

Policja powinna mieć w bazach danych mieli kody genetyczne rodziców zaginionych dzieci a nie tylko przestępców taka odnaleziona osoba miałaby większą szansę na odnalezienie rodziny.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
14
~mm 2013-10-19 (08:50) 18 godzin i 12 minut temu

co ta dziewczynka ma farbowane wlosy czemu warkoczyki maja inny kolor? po co im to dziecko było? romowie kojarzą sie z biedą mają swoich dużo

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
16
~stop głupocie 2013-10-18 (23:51) 3 godziny i 11 minut temu

Dajcie ejszcze większe zapomogi dla leni i nierobów. Jakim prawem cokolwiek dostają. Nie mają na utzryamnie dzieci to je odbierać. Oczywiscie wczesniej zaproponowac prace publiczne po minimum 10 godzin tygodniowo i za te prace płacić. Nie pracują zabierac dzieci by nie głodowaly. Zero kasy dla leni

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
12
~ABZ 2013-10-19 (10:13) 16 godzin i 49 minut temu

Biedne dziecko .Oby znaleźli jej rodziców! Nawet jeśli ma na imię Nikola, Sandra czy Natasza.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
12
~najcar 2013-10-19 (09:21) 17 godzin i 41 minut temu

Rumunii nie sa tego samego koloru co romowie. Nie znasz sie to sie nie udzielaj.

odpowiedz