więcej

Grecka policja sprawdza, kim jest odnaleziona wśród społeczności Romów 4-letnia blondynka.

abcnews.go.com |  dodane 2013-10-18 (19:47) 1 rok 3 miesiące 13 dni 23 godziny i 22 minuty temu
drukuj


Odnaleziona dziewczynka w romskiej osadzie
Odnaleziona dziewczynka w romskiej osadzie opinie
Policja sprawdza, kim jest 4-letnia dziewczynka odnaleziona w osadzie greckich Romów. Niebieskooka blondynka o nietypowej dla Romów urodzie została odnaleziona u pary, która z pewnością nie jest z dzieckiem spokrewniona - podaje portal abcnews.go.com.

Zatrzymani Romowie - 39- letni mężczyzna i o rok starsza kobieta plączą się w zeznaniach na temat pochodzenia dziecka. Jedno z nich twierdzi, że dziewczynka została znaleziona w kocu, a drugie - że wręczył im je nieznajomy. Badania DNA wskazują, że Romowie nie są krewnymi dziecka.

4-letnią blondynkę znaleziono w środę w osadzie Romów w mieście Farsala w centrum Grecji. Policja prowadziła na tym terenie ogólnonarodową akcję patrolowania społeczności romskich. Dziecko zdecydowanie odróżniało się pod kątem wyglądu od reszty mieszkańców.

Na terenie osady policja odszukała też narkotyki i nielegalną broń.

Parze, z którą mieszkało dziecko zarzuca się też, że posługuje się fałszywymi dokumentami tożsamości i składa fałszywe zeznania twierdząc, że w ciągu 10 miesięcy urodziło im się sześcioro dzieci. Oboje trafili do aresztu. Postawiono im zarzut uprowadzenia nieletniej.

Źródło: abcnews.go.com

(fbi, bart)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 158 98.14%
nie 3 1.86%

Przeczytaj też

Policja do prokuratury ws. antyromskiej manifestacji w Zabrzu: to publiczne znieważenie

dodane 2013-12-23 (11:00) 1 rok 1 miesiąc 9 dni 8 godzin i 9 minut temu

Nowe fakty ws. małej Marii. "Porwali nam córkę"

aktualizacja 2013-10-23 (14:17) 1 rok 3 miesiące 9 dni 4 godziny i 52 minuty temu

W Łodzi zatrzymano sprawców napaści na rodzinę Romów

aktualizacja 2013-10-08 (13:30) 1 rok 3 miesiące 24 dni 5 godzin i 39 minut temu

Polscy Romowie apelują o wstrzymanie likwidacji romskiego koczowiska

dodane 2013-04-18 (16:58) 1 rok 9 miesięcy 14 dni 2 godziny i 11 minut temu

W innych serwisach


Opinie (201)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

25
2
~matka 2013-10-19 (09:29) 1 rok 3 miesiące 13 dni 9 godzin i 40 minut temu

We Wloszech porwali 4 letnia DENIS,do dzis Jej matka szuka,pewnie ma z 12 lat!!! Tam tez od groma cyganow,kto wie ile dzieci i po co porwali!!!!!! Powinni wszystkim dzieciom w srodowiskach romskich na swiecie od 0 do 18 lat sprawdzic geny,bez wzgledu na to,czy sa biale,czy czarne!!!!!!!!!!!! Sorry,ale Romowie maja zlodziejstwo w genach niestety!!!

odpowiedz

25
2
~korek 2013-10-19 (05:55) 1 rok 3 miesiące 13 dni 13 godzin i 14 minut temu

co za ciemnota ci cyganie, dziecko to nie kot, pies czy chomik ze zabiera sie go od przypadkowych ludzi czy z ulicy, pewnie handluja dziecmi !!

odpowiedz

23
0
~maxim 2013-10-18 (21:47) 1 rok 3 miesiące 13 dni 21 godzin i 22 minuty temu

Madelein tez moga u cyganow znalezc, nie zdziwie sie- biedne dzieci!

odpowiedz

23
0
~COTTON 2013-10-18 (21:29) 1 rok 3 miesiące 13 dni 21 godzin i 40 minut temu

Szczęścia Ci, dziecko, życzę:)

odpowiedz

22
0
~XXX 2013-10-19 (11:11) 1 rok 3 miesiące 13 dni 7 godzin i 58 minut temu

Wszystkich nieuczciwych Romów(żebraków, złodziei,itp.) powinno się natychmiast deportować !!!!!!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

21
1
~a 2013-10-19 (09:20) 1 rok 3 miesiące 13 dni 9 godzin i 49 minut temu

Pewnie jakaś para przyjechała z dzieckiem na urlop. Na 100% nie żyją, bo szukaliby dziecka. Przycisnąć Cyganów do muru i wyśpiewają co się stało.

odpowiedz

20
1
~Kamikadze91 2013-10-18 (22:53) 1 rok 3 miesiące 13 dni 20 godzin i 16 minut temu

Wygląda na Słowiankę. Jak na mój gust to pewnie jest porzucone dziecko nielegalnych imigrantów z Macedonii, a ci Romowie rzeczywiście wzięli ją w opiekę ale bynajmniej nie z odruchu serca, ale jak to Romowie, żeby trzepać jak to tylko możliwe najwyższy socjal z dzieci a potem posyłać je na żebry albo do kradzieży.

odpowiedz

19
0
~poloczek 2013-10-18 (22:52) 1 rok 3 miesiące 13 dni 20 godzin i 17 minut temu

cygany ukradli a teraz glupa wala

odpowiedz

18
1
~ak 2013-10-19 (10:47) 1 rok 3 miesiące 13 dni 8 godzin i 22 minuty temu

porwania dzieci i zmuszanie do zebrania nie jest niestety na swiecie niczym nowym. w azji i na bliskim wschodzie zdarza sie tez, ze rodzice z najnizszych warstw spolecznych sprzedaja swoje dzieci w tym celu. takie dzieci moga byc potem okaleczone, by wywolac litosc u przechodniow. z tego powodu nie daje datkow zebrakom. wiem, to moze wydac sie okrutne, bo dziecko ktore nie przyniesie pieniedzy jest bite, ale tylko tak mozna ukrocic w jakims stopniu ten proceder. handel ludzmi i zebractwo jest prawdopdoobnie jednym z najbardziej dochodowych interesow, podobnie jak handel narkotykami czy bronia. trzeba zdac sobie z tego sprawe.

odpowiedz

17
0
~cd 2013-10-18 (21:58) 1 rok 3 miesiące 13 dni 21 godzin i 11 minut temu

moze handluja dziecmi

odpowiedz

16
0
~ehhhhh 2013-10-18 (21:33) 1 rok 3 miesiące 13 dni 21 godzin i 36 minut temu

złodzieje dzieci

odpowiedz

22
7
~Agatka7 2013-10-18 (20:20) 1 rok 3 miesiące 13 dni 22 godziny i 49 minut temu

jaka śliczna dziewczynka..to zapewne Polskie dziecko...jak Romowie je ukradli polskiej rodzinie...to jakie wielkie szczęście że się odnalazła dziewczynka...

odpowiedz

14
0
~km. 2013-10-19 (11:37) 1 rok 3 miesiące 13 dni 7 godzin i 32 minuty temu

A TVN dalej szuka materiałów ws. ataków na Romów.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
0
~inna 2013-10-19 (00:11) 1 rok 3 miesiące 13 dni 18 godzin i 58 minut temu

Biedna ma jakieś ślady otarcia na nadgarstkach...........oby trafiła do dobrej rodziny............może do swojej biologicznej o ile oni ją kochają i szukają jej

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
0
~gd 2013-10-18 (22:41) 1 rok 3 miesiące 13 dni 20 godzin i 28 minut temu

Policja powinna mieć w bazach danych mieli kody genetyczne rodziców zaginionych dzieci a nie tylko przestępców taka odnaleziona osoba miałaby większą szansę na odnalezienie rodziny.

odpowiedz

14
1
~mm 2013-10-19 (08:50) 1 rok 3 miesiące 13 dni 10 godzin i 19 minut temu

co ta dziewczynka ma farbowane wlosy czemu warkoczyki maja inny kolor? po co im to dziecko było? romowie kojarzą sie z biedą mają swoich dużo

odpowiedz

16
3
~stop głupocie 2013-10-18 (23:51) 1 rok 3 miesiące 13 dni 19 godzin i 18 minut temu

Dajcie ejszcze większe zapomogi dla leni i nierobów. Jakim prawem cokolwiek dostają. Nie mają na utzryamnie dzieci to je odbierać. Oczywiscie wczesniej zaproponowac prace publiczne po minimum 10 godzin tygodniowo i za te prace płacić. Nie pracują zabierac dzieci by nie głodowaly. Zero kasy dla leni

odpowiedz

12
0
~ABZ 2013-10-19 (10:13) 1 rok 3 miesiące 13 dni 8 godzin i 56 minut temu

Biedne dziecko .Oby znaleźli jej rodziców! Nawet jeśli ma na imię Nikola, Sandra czy Natasza.

odpowiedz

12
0
~najcar 2013-10-19 (09:21) 1 rok 3 miesiące 13 dni 9 godzin i 48 minut temu

Rumunii nie sa tego samego koloru co romowie. Nie znasz sie to sie nie udzielaj.

odpowiedz

11
0
~gorgojlus 2013-10-19 (09:53) 1 rok 3 miesiące 13 dni 9 godzin i 16 minut temu

Romowie t kwntesencja patologi i braku moralności ogołeni pryjętej. Niestety żadna polityczna poprawność tego nie zakryje. Nie chcą dołączyć do społeczeństw na ich zasadach tylko po swojemu w butach kradnąc co popadnie. Czemu gdy sp[otyka sie cygana to albo chce cie okrasc albo cos wyzebrać ale szuka sposobu na jakiś cwany szwindel. Świat o podwójnej moralności narzuca wszechobecna tolerancje na wszystko a ciekaw jstem ile tolerancji jest w romach

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ekspert ds. Rosji: Zawęża się krąg ludzi wokół Władimira Putina
dodane 2015-02-01 (08:35) 10 godzin i 34 minuty temu

Awantura na pokładzie samolotu linii Norwegian. Maszyna lądowała w Warszawie
dodane 2015-02-01 (09:19) 9 godzin i 50 minut temu

materiał wideo

Państwo Islamskie informuje o egzekucji japońskiego zakładnika
dodane 2015-01-31 (21:35) 21 godzin i 34 minuty temu

Premier Grecji zapewnia, że nie chce konfliktu z UE i innymi partnerami
dodane 2015-01-31 (21:00) 22 godziny i 9 minut temu

Adam Jarubas kandydatem PSL na prezydenta
dodane 2015-01-31 (13:55) 1 dzień 5 godzin i 14 minut temu

Decyzja ws. kandydatury Ryszarda Kalisza na prezydenta - 28 lutego
dodane 2015-01-31 (14:50) 1 dzień 4 godziny i 19 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy planujesz zaszczepić się przeciwko grypie?

liczba oddanych głosów: 6146