więcej

Grecka policja sprawdza, kim jest odnaleziona wśród społeczności Romów 4-letnia blondynka.

abcnews.go.com |  dodane 2013-10-18 (19:47) 1 rok 2 miesiące 2 dni 7 godzin i 6 minut temu
drukuj


Odnaleziona dziewczynka w romskiej osadzie
Odnaleziona dziewczynka w romskiej osadzie opinie
Policja sprawdza, kim jest 4-letnia dziewczynka odnaleziona w osadzie greckich Romów. Niebieskooka blondynka o nietypowej dla Romów urodzie została odnaleziona u pary, która z pewnością nie jest z dzieckiem spokrewniona - podaje portal abcnews.go.com.

Zatrzymani Romowie - 39- letni mężczyzna i o rok starsza kobieta plączą się w zeznaniach na temat pochodzenia dziecka. Jedno z nich twierdzi, że dziewczynka została znaleziona w kocu, a drugie - że wręczył im je nieznajomy. Badania DNA wskazują, że Romowie nie są krewnymi dziecka.

4-letnią blondynkę znaleziono w środę w osadzie Romów w mieście Farsala w centrum Grecji. Policja prowadziła na tym terenie ogólnonarodową akcję patrolowania społeczności romskich. Dziecko zdecydowanie odróżniało się pod kątem wyglądu od reszty mieszkańców.

Na terenie osady policja odszukała też narkotyki i nielegalną broń.

Parze, z którą mieszkało dziecko zarzuca się też, że posługuje się fałszywymi dokumentami tożsamości i składa fałszywe zeznania twierdząc, że w ciągu 10 miesięcy urodziło im się sześcioro dzieci. Oboje trafili do aresztu. Postawiono im zarzut uprowadzenia nieletniej.

Źródło: abcnews.go.com

(fbi, bart)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 158 98.14%
nie 3 1.86%

Przeczytaj też

Policja do prokuratury ws. antyromskiej manifestacji w Zabrzu: to publiczne znieważenie

dodane 2013-12-23 (11:00) 11 miesięcy 27 dni 15 godzin i 53 minuty temu

Nowe fakty ws. małej Marii. "Porwali nam córkę"

aktualizacja 2013-10-23 (14:17) 1 rok 1 miesiąc 27 dni 12 godzin i 36 minut temu

W Łodzi zatrzymano sprawców napaści na rodzinę Romów

aktualizacja 2013-10-08 (13:30) 1 rok 2 miesiące 12 dni 13 godzin i 23 minuty temu

Polscy Romowie apelują o wstrzymanie likwidacji romskiego koczowiska

dodane 2013-04-18 (16:58) 1 rok 8 miesięcy 2 dni 9 godzin i 55 minut temu

W innych serwisach


Opinie (201)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

25
2
~matka 2013-10-19 (09:29) 1 rok 2 miesiące 1 dzień 17 godzin i 24 minuty temu

We Wloszech porwali 4 letnia DENIS,do dzis Jej matka szuka,pewnie ma z 12 lat!!! Tam tez od groma cyganow,kto wie ile dzieci i po co porwali!!!!!! Powinni wszystkim dzieciom w srodowiskach romskich na swiecie od 0 do 18 lat sprawdzic geny,bez wzgledu na to,czy sa biale,czy czarne!!!!!!!!!!!! Sorry,ale Romowie maja zlodziejstwo w genach niestety!!!

odpowiedz

25
2
~korek 2013-10-19 (05:55) 1 rok 2 miesiące 1 dzień 20 godzin i 58 minut temu

co za ciemnota ci cyganie, dziecko to nie kot, pies czy chomik ze zabiera sie go od przypadkowych ludzi czy z ulicy, pewnie handluja dziecmi !!

odpowiedz

23
0
~maxim 2013-10-18 (21:47) 1 rok 2 miesiące 2 dni 5 godzin i 6 minut temu

Madelein tez moga u cyganow znalezc, nie zdziwie sie- biedne dzieci!

odpowiedz

23
0
~COTTON 2013-10-18 (21:29) 1 rok 2 miesiące 2 dni 5 godzin i 24 minuty temu

Szczęścia Ci, dziecko, życzę:)

odpowiedz

22
0
~XXX 2013-10-19 (11:11) 1 rok 2 miesiące 1 dzień 15 godzin i 42 minuty temu

Wszystkich nieuczciwych Romów(żebraków, złodziei,itp.) powinno się natychmiast deportować !!!!!!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

21
1
~a 2013-10-19 (09:20) 1 rok 2 miesiące 1 dzień 17 godzin i 33 minuty temu

Pewnie jakaś para przyjechała z dzieckiem na urlop. Na 100% nie żyją, bo szukaliby dziecka. Przycisnąć Cyganów do muru i wyśpiewają co się stało.

odpowiedz

20
1
~Kamikadze91 2013-10-18 (22:53) 1 rok 2 miesiące 2 dni 4 godziny i 1 minutę temu

Wygląda na Słowiankę. Jak na mój gust to pewnie jest porzucone dziecko nielegalnych imigrantów z Macedonii, a ci Romowie rzeczywiście wzięli ją w opiekę ale bynajmniej nie z odruchu serca, ale jak to Romowie, żeby trzepać jak to tylko możliwe najwyższy socjal z dzieci a potem posyłać je na żebry albo do kradzieży.

odpowiedz

19
0
~poloczek 2013-10-18 (22:52) 1 rok 2 miesiące 2 dni 4 godziny i 1 minutę temu

cygany ukradli a teraz glupa wala

odpowiedz

18
1
~ak 2013-10-19 (10:47) 1 rok 2 miesiące 1 dzień 16 godzin i 6 minut temu

porwania dzieci i zmuszanie do zebrania nie jest niestety na swiecie niczym nowym. w azji i na bliskim wschodzie zdarza sie tez, ze rodzice z najnizszych warstw spolecznych sprzedaja swoje dzieci w tym celu. takie dzieci moga byc potem okaleczone, by wywolac litosc u przechodniow. z tego powodu nie daje datkow zebrakom. wiem, to moze wydac sie okrutne, bo dziecko ktore nie przyniesie pieniedzy jest bite, ale tylko tak mozna ukrocic w jakims stopniu ten proceder. handel ludzmi i zebractwo jest prawdopdoobnie jednym z najbardziej dochodowych interesow, podobnie jak handel narkotykami czy bronia. trzeba zdac sobie z tego sprawe.

odpowiedz

17
0
~cd 2013-10-18 (21:58) 1 rok 2 miesiące 2 dni 4 godziny i 55 minut temu

moze handluja dziecmi

odpowiedz

16
0
~ehhhhh 2013-10-18 (21:33) 1 rok 2 miesiące 2 dni 5 godzin i 20 minut temu

złodzieje dzieci

odpowiedz

22
7
~Agatka7 2013-10-18 (20:20) 1 rok 2 miesiące 2 dni 6 godzin i 33 minuty temu

jaka śliczna dziewczynka..to zapewne Polskie dziecko...jak Romowie je ukradli polskiej rodzinie...to jakie wielkie szczęście że się odnalazła dziewczynka...

odpowiedz

14
0
~km. 2013-10-19 (11:37) 1 rok 2 miesiące 1 dzień 15 godzin i 16 minut temu

A TVN dalej szuka materiałów ws. ataków na Romów.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
0
~inna 2013-10-19 (00:11) 1 rok 2 miesiące 2 dni 2 godziny i 42 minuty temu

Biedna ma jakieś ślady otarcia na nadgarstkach...........oby trafiła do dobrej rodziny............może do swojej biologicznej o ile oni ją kochają i szukają jej

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
0
~gd 2013-10-18 (22:41) 1 rok 2 miesiące 2 dni 4 godziny i 12 minut temu

Policja powinna mieć w bazach danych mieli kody genetyczne rodziców zaginionych dzieci a nie tylko przestępców taka odnaleziona osoba miałaby większą szansę na odnalezienie rodziny.

odpowiedz

14
1
~mm 2013-10-19 (08:50) 1 rok 2 miesiące 1 dzień 18 godzin i 3 minuty temu

co ta dziewczynka ma farbowane wlosy czemu warkoczyki maja inny kolor? po co im to dziecko było? romowie kojarzą sie z biedą mają swoich dużo

odpowiedz

16
3
~stop głupocie 2013-10-18 (23:51) 1 rok 2 miesiące 2 dni 3 godziny i 2 minuty temu

Dajcie ejszcze większe zapomogi dla leni i nierobów. Jakim prawem cokolwiek dostają. Nie mają na utzryamnie dzieci to je odbierać. Oczywiscie wczesniej zaproponowac prace publiczne po minimum 10 godzin tygodniowo i za te prace płacić. Nie pracują zabierac dzieci by nie głodowaly. Zero kasy dla leni

odpowiedz

12
0
~ABZ 2013-10-19 (10:13) 1 rok 2 miesiące 1 dzień 16 godzin i 40 minut temu

Biedne dziecko .Oby znaleźli jej rodziców! Nawet jeśli ma na imię Nikola, Sandra czy Natasza.

odpowiedz

12
0
~najcar 2013-10-19 (09:21) 1 rok 2 miesiące 1 dzień 17 godzin i 32 minuty temu

Rumunii nie sa tego samego koloru co romowie. Nie znasz sie to sie nie udzielaj.

odpowiedz

11
0
~gorgojlus 2013-10-19 (09:53) 1 rok 2 miesiące 1 dzień 17 godzin i 1 minutę temu

Romowie t kwntesencja patologi i braku moralności ogołeni pryjętej. Niestety żadna polityczna poprawność tego nie zakryje. Nie chcą dołączyć do społeczeństw na ich zasadach tylko po swojemu w butach kradnąc co popadnie. Czemu gdy sp[otyka sie cygana to albo chce cie okrasc albo cos wyzebrać ale szuka sposobu na jakiś cwany szwindel. Świat o podwójnej moralności narzuca wszechobecna tolerancje na wszystko a ciekaw jstem ile tolerancji jest w romach

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Frank-Walter Steinmeier ostrzega przed zaostrzaniem sankcji wobec Rosji
dodane 2014-12-20 (05:55) 20 godzin i 58 minut temu

Matka zamordowanych dzieci aresztowana za zabójstwo
dodane 2014-12-20 (00:55) 1 dzień 1 godzinę i 58 minut temu

Protest przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej
dodane 2014-12-20 (07:45) 19 godzin i 8 minut temu

Co obcokrajowców dziwi w naszym Bożym Narodzeniu
dodane 2014-12-20 (05:18) 21 godzin i 35 minut temu

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 1 dzień 15 godzin i 53 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 30495