Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Zgwałcenie
Powiedz to kobietom gwałconym na wojnie w byłej Jugosławii, plugastwem jest wypisywanie takich rzeczy, twój wpis nadaje się na zawiadomienie do Prokuratury, bowiem nawołuje do przemocy w stosunku do kobiet! Nie wyobrażam sobie, żeby człowiek mający względnie normalne relacje z matką mógł coś takiego napisać!
do tego od baby co lubi sex...zenada
baba lubi sex a gupi chłop lubi go wymuszać! idz sie lecz!
dobrze zrobiła
godność jest cenniejsza niż życie wbijcie se to do łbów !
u nich to jak zwykle
jak cos sie dzieje, jak cos nie w smak to najlepiej sie wysadzic w powietrze, podpalic albo obciac pare konczyn
Nowa Kózka
Dawanie d**y nie jest takie straszne:-)
Dyskryminacja
Najsmutniejszym jest fakt, że kobiety w Indiach są tak bardzo dyskryminowane, że pewnie nawet jej przez myśl nie przeszło, żeby podpalić przestępcę czy bronić się nożem... Zamiast tego wolała sama się spalić...
gonił aż z podlasia
to chyba brama - putra z tortem truskawkowym
przeciez to prowokacja po to byscie jak najwiecej nawrzucali na siebie:)
żal
Do człowieka, który uważa, że gwałt to
"super rzecz"- chyba nie rozuimiesz dokładnej definicji tego słowa. A tą historię, którą opisujesz to z jakiejś tandetnej "bajki" dla dorosłych wytrzasłeś i może chciałbyś aby tak było. Hyba nie masz pojęcia co oznacza gwałt i konsekwencje jakie za sobą niesie w kulturze tego kraju. Jestem "pełna podziwu" dla tej kobiety bo to co ją mogło spotkac po dokonaniu tego czynu mogłoby byc gorsze od śmierci.
POZOSTAJE PYTANIE...
a gdzie byli rodzice,gdzie byla matka a gdzie byl ojciec?!.Gdzie byl bug czy on naprawde istnieje?!
kara za gwałt
kiedyś była to dla gwałciciela kara śmierci! Uważam, że słusznie, bo zgwałcona kobieta właściwie wyrzucona była poza nawias społeczeństwa: musiała iść do klasztoru, gdzie przebywała do końca życia. A dlaczego? Bo normalny mężczyzna brzydził się taką kobietą i nigdy by się z taką nie ożenił. Ale i ona rozumiała swój los: nie chciała robić problemów i przynosić ujmy przyzwoitemu człowiekowi. (żona, żona, mężowskiej kariery korona). To przykre, że niewinna osoba musi cierpieć za głupotę swego prześladowcy. Ale z drugiej strony dobrze świadczy o wysokich normach moralnych, jakie wtedy obowiązywały. Czy tak wiele się zmieniło???
faceci co dokonuja gwaltu sa niczyn!!!
hmm gwalca bo nie potrafia w normalny sposob zdobyc kobiety! to totalne zera
Inna teoria
Bardzo prawdopodobne, ze podpalila sie dla tego, ze jako zgwalcona, czyli "naruszona" nie mialaby zadnych szans na zamazpojscie. A bez wyksztalcenia i w kraju takim jak Indie musi miec meza zeby przezyc, bo inaczej umrze z glodu
koperek!
jakby potrzebowal koperku to by raczej do drzwi zapukal,a nie poscianie sie wspinal!!!
nie wiem gdzie ojciec i matka,
ale bug se spokojnie płynął swoim korytem
odp. Bzdura
Do jakiej fazy rozwojowej małpy należysz? A co do seksu proponuję kozę. Tez chyba lubi gwałt.
Będzie kupa śmiechu jak się okaże...
Że sąsiad gotował rosół i zabrakło mu koperku do smaku!No to poszedł do sąsiadki pożyczyć,a ona robi z siebie świąteczną gromnicę!!!
mam na ten temat kilka teorii
albo facet byl tak odstreczajacy ze nie mogla inaczej postapic
albo mial tak malego, ze wolala splanac zywcem albo podpalila sie zupelnie z innego powodu ktory pozaostaje tajemnica
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24