więcej

Reuters: przedstawiciele Rosji szydzą z zachodnich sankcji.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  aktualizacja 2014-03-18 (15:03) 10 miesięcy 10 dni 20 godzin i 14 minut temu
drukuj


opinie
Sankcje ze strony UE i USA wobec Rosji "wywołują ironię i sarkazm" - powiedział doradca prezydenta Rosji ds. polityki zagranicznej Jurij Uszakow. Z sankcji szydzą też ci przedstawiciele Rosji, którzy znaleźli się na czarnej liście - pisze Reuters.

- Przejadły się nam te sankcje; wywołują uczucie ironii i nawet sarkazmu - oznajmił Uszakow.

Inny doradca prezydenta Władimira Putina, Władisław Surkow, powiedział, że zupełnie go nie martwią sankcje amerykańskie, którymi został objęty. - Wręcz przeciwnie, jestem z tego dumny i uważam, że jest to swego rodzaju polityczny Oscar od Amerykanów w nominacji "najlepsza rola męska" - oznajmił.

Surkow, a także inny doradca Putina Siergiej Głazjew znalazł się na amerykańskiej, ale nie na unijnej czarnej liście przedstawicieli Rosji objętych sankcjami finansowymi.

UE wprowadziła swoje restrykcje w postaci zamrożenia aktywów i zakazu wizowego wobec łącznie 21 osób: rosyjskich deputowanych i wojskowych, a także przedstawicieli prorosyjskich władz Krymu. MSZ Rosji oznajmiło we wtorek, że unijne sankcje "nie pozostaną bez adekwatnej odpowiedzi" ze strony Moskwy.


(meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 354 86.76%
nie 54 13.24%

Przeczytaj też

MSZ Rosji: odpowiemy adekwatnie na sankcje UE

dodane 2014-03-18 (14:10) 10 miesięcy 10 dni 21 godzin i 7 minut temu

Prasa USA: "Nawet Putin nie sądził, że sankcje Zachodu będą tak słabe"

dodane 2014-03-18 (09:55) 10 miesięcy 11 dni 1 godzinę i 22 minuty temu

Japonia zastosuje sankcje wobec Rosji

dodane 2014-03-18 (04:25) 10 miesięcy 11 dni 6 godzin i 52 minuty temu

Ukraiński minister sprawiedliwości Jurij Petrenko ostrzega Rosję: szykujemy sankcje

dodane 2014-03-17 (21:20) 10 miesięcy 11 dni 13 godzin i 57 minut temu

USA: sankcje wobec 11 rosyjskich i ukraińskich urzędników za Krym

aktualizacja 2014-03-17 (17:09) 10 miesięcy 11 dni 18 godzin i 8 minut temu

USA też wprowadzają sankcje wobec Rosji

dodane 2014-03-17 (14:46) 10 miesięcy 11 dni 20 godzin i 31 minut temu

Jest zgoda UE na sankcje wobec Rosji

aktualizacja 2014-03-17 (18:43) 10 miesięcy 11 dni 16 godzin i 34 minuty temu

Kogo obejmą unijne sankcje?

dodane 2014-03-17 (09:16) 10 miesięcy 12 dni 2 godziny i 1 minutę temu

materiał foto

Ukraina vs. Rosja

dodane 2014-03-14 (14:35) 10 miesięcy 14 dni 20 godzin i 42 minuty temu

W innych serwisach


Opinie (570)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

4
2
~kloss88 2014-03-18 (20:38) 10 miesięcy 10 dni 14 godzin i 39 minut temu

Putinowi moga wszyscy skoczyc

odpowiedz

5
3
~DZ 2014-03-18 (20:36) 10 miesięcy 10 dni 14 godzin i 41 minut temu

Brawo Panie Prezydencie PUTIN. Tak trzymać.

odpowiedz

2
0
arela327 2014-03-18 (20:36) 10 miesięcy 10 dni 14 godzin i 41 minut temu

Ciekawe jakie komentarze bedą jak nam ruscy sie dobiorą do d..y Czy też bedziecie im mówić 'braw rosja' ?

odpowiedz

2
0
waldiwawa 2014-03-18 (20:36) 10 miesięcy 10 dni 14 godzin i 41 minut temu

Czytam i czasem myśle .Jak można chwalic Putina i Mateczke Rosje ? Przeciez ona juz stuka do naszych granic

odpowiedz

2
0
~OLIMP 2014-03-18 (20:33) 10 miesięcy 10 dni 14 godzin i 44 minuty temu

problemy z gospodarką zamiecione wojną i grabieżą ?

odpowiedz

2
0
~olo 2014-03-18 (20:31) 10 miesięcy 10 dni 14 godzin i 46 minut temu

putin sra na człekokształtnego i jego dyplomację!!!

odpowiedz

2
0
~jom 2014-03-18 (20:30) 10 miesięcy 10 dni 14 godzin i 47 minut temu

Narescie brawo Putin prawda musi byc prawda , a Chuszczowa trzeba potepic za glupote

odpowiedz

2
0
~WOT WSIO 2014-03-18 (20:23) 10 miesięcy 10 dni 14 godzin i 54 minuty temu

TO TAKIE BUNGA ,BUNGA PO RUSKU .... LEJE SIĘ W MORDU A POTEM KOPIE LEŻĄCEGO

odpowiedz

2
0
~olo 2014-03-18 (20:20) 10 miesięcy 10 dni 14 godzin i 57 minut temu

HA,HA,HA......Ale jaja chłopczyki się obrazili na "złego" Putina.

odpowiedz

4
2
~nin 2014-03-18 (20:12) 10 miesięcy 10 dni 15 godzin i 5 minut temu

Putin rozegrał dobrą partię, zachód miota się w swojej bezsilności, ma nauczkę za Kosowo.

odpowiedz

4
2
~lÓl 2014-03-18 (20:11) 10 miesięcy 10 dni 15 godzin i 6 minut temu

Czekajcie aż Włodziu da sankcje UE i innym żydom. Prąd będziecie mieli z dynama rowerowego a gaz z zapalniczek. Rosja jest samowystarczalna a Europa nie, zawsze będzie zależna od Rosji. A Amerykanie? Tylko im w to graj !!! To wszystko jest przemyślane od początku do końca...

odpowiedz

3
1
~KERRY 2014-03-18 (20:11) 10 miesięcy 10 dni 15 godzin i 6 minut temu

CZARNY NIE POTRAFI NAWET NAKŁADAĆ SANKCJI A UE NAŁOŻYŁA SANKCJĘ NA POLSKĘ ZAMIAST NA ROSJĘ

odpowiedz

2
0
~dorota 2014-03-18 (20:11) 10 miesięcy 10 dni 15 godzin i 6 minut temu

tam w rzadzie sami prawdziwi faceci...a u nas Grodzka i biedron z sepleniacym Tuskiem

odpowiedz

4
2
~sdfg 2014-03-18 (20:01) 10 miesięcy 10 dni 15 godzin i 16 minut temu

DO WP ! jeszcze raz właczy się reklama i dzwięk mnie wystraszy! ZASKARŻE DO SONDU O NARUSZANIE SWOBODY INNYCH DOMOWNIKÓW MEGO DOMU CHCĘ COŚ PRZEGLĄDAĆ I SŁUCHAĆ CICHUTKO MUZYKI. Te reklamy są odrażające. Poprosu nie patrzę na nie nie słucham bo są hamskie, gwałcą wolność czytelnika, żaden inny szanujący sie portal tak nie robi.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~ZZ 2014-03-18 (20:00) 10 miesięcy 10 dni 15 godzin i 17 minut temu

Bo Putin doskonale wie że zachód to mu może naskoczyć. Ma długofalowy plan działania i go realizuje.

odpowiedz

2
0
~suchy 2014-03-18 (19:58) 10 miesięcy 10 dni 15 godzin i 19 minut temu

zgadnijcie kto będzie głównym odbiorcą sankcji rosyjskich? :E

odpowiedz

4
2
~i tyle. 2014-03-18 (19:55) 10 miesięcy 10 dni 15 godzin i 22 minuty temu

Putin ma wszystkich gdzieś. I zrobi tak jak mu pasuje.

odpowiedz

2
0
~rob 2014-03-18 (19:51) 10 miesięcy 10 dni 15 godzin i 26 minut temu

Ale oni maja beke z tych waszych sankcji!! Haha ,ja tez zreszta.Macie unijna jednomyslnosc.Kto jeszcze mysli ze to unia cos zdziala?Maja wszystko w nosie i glebokim powazaniu

odpowiedz

4
2
~gościówa 2014-03-18 (19:47) 10 miesięcy 10 dni 15 godzin i 30 minut temu

te co Polska miała na wsochodzie. nawet śląsk nie jest polski.

odpowiedz

4
2
~kolo 2014-03-18 (19:45) 10 miesięcy 10 dni 15 godzin i 32 minuty temu

Rosji nie trzeba pokonywać.Rosję trzeba związać jak najmocniej godpodarczo z Europa zachodnią.Należy im dostarczyć technologie tak aby wzrósł tam znacznie poziom życia.Sankcje są słabe ale związki gozpodarcze też blokują Putina.Zbliżenie Europy i Rosji nie jest na rękę usa,które traktuja Moskwę jako przeciwnika w geopolityce a unia wojskowa i gospodarcza Europy i Rosji byłaby dla jankesów KATASTROFĄ.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Szef MSZ Rosji: Ukraina musi być neutralna, żeby uniknąć dalszego podziału
dodane 2015-01-28 (12:00) 23 godziny i 17 minut temu

Strajk w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej
dodane 2015-01-28 (11:22) 23 godziny i 55 minut temu

Szef administracji Putina skrytykował Komorowskiego
dodane 2015-01-27 (22:35) 1 dzień 12 godzin i 42 minuty temu

Pisarz, który ustalił skład Cyklonu B
dodane 2015-01-28 (02:22) 1 dzień 8 godzin i 55 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy planujesz zaszczepić się przeciwko grypie?

liczba oddanych głosów: 11