więcej

Reuters: przedstawiciele Rosji szydzą z zachodnich sankcji.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  aktualizacja 2014-03-18 (15:03) 8 miesięcy 29 dni 5 godzin i 53 minuty temu
drukuj


opinie
Sankcje ze strony UE i USA wobec Rosji "wywołują ironię i sarkazm" - powiedział doradca prezydenta Rosji ds. polityki zagranicznej Jurij Uszakow. Z sankcji szydzą też ci przedstawiciele Rosji, którzy znaleźli się na czarnej liście - pisze Reuters.

- Przejadły się nam te sankcje; wywołują uczucie ironii i nawet sarkazmu - oznajmił Uszakow.

Inny doradca prezydenta Władimira Putina, Władisław Surkow, powiedział, że zupełnie go nie martwią sankcje amerykańskie, którymi został objęty. - Wręcz przeciwnie, jestem z tego dumny i uważam, że jest to swego rodzaju polityczny Oscar od Amerykanów w nominacji "najlepsza rola męska" - oznajmił.

Surkow, a także inny doradca Putina Siergiej Głazjew znalazł się na amerykańskiej, ale nie na unijnej czarnej liście przedstawicieli Rosji objętych sankcjami finansowymi.

UE wprowadziła swoje restrykcje w postaci zamrożenia aktywów i zakazu wizowego wobec łącznie 21 osób: rosyjskich deputowanych i wojskowych, a także przedstawicieli prorosyjskich władz Krymu. MSZ Rosji oznajmiło we wtorek, że unijne sankcje "nie pozostaną bez adekwatnej odpowiedzi" ze strony Moskwy.


(meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 354 86.76%
nie 54 13.24%

Przeczytaj też

MSZ Rosji: odpowiemy adekwatnie na sankcje UE

dodane 2014-03-18 (14:10) 8 miesięcy 29 dni 6 godzin i 46 minut temu

Prasa USA: "Nawet Putin nie sądził, że sankcje Zachodu będą tak słabe"

dodane 2014-03-18 (09:55) 8 miesięcy 29 dni 11 godzin i 1 minutę temu

Japonia zastosuje sankcje wobec Rosji

dodane 2014-03-18 (04:25) 8 miesięcy 29 dni 16 godzin i 31 minut temu

Ukraiński minister sprawiedliwości Jurij Petrenko ostrzega Rosję: szykujemy sankcje

dodane 2014-03-17 (21:20) 8 miesięcy 29 dni 23 godziny i 36 minut temu

USA: sankcje wobec 11 rosyjskich i ukraińskich urzędników za Krym

aktualizacja 2014-03-17 (17:09) 9 miesięcy 3 godziny i 47 minut temu

USA też wprowadzają sankcje wobec Rosji

dodane 2014-03-17 (14:46) 9 miesięcy 6 godzin i 10 minut temu

Jest zgoda UE na sankcje wobec Rosji

aktualizacja 2014-03-17 (18:43) 9 miesięcy 2 godziny i 13 minut temu

Kogo obejmą unijne sankcje?

dodane 2014-03-17 (09:16) 9 miesięcy 11 godzin i 40 minut temu

materiał foto

Ukraina vs. Rosja

dodane 2014-03-14 (14:35) 9 miesięcy 3 dni 6 godzin i 21 minut temu

W innych serwisach


Opinie (570)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

4
2
~kloss88 2014-03-18 (20:38) 8 miesięcy 29 dni i 18 minut temu

Putinowi moga wszyscy skoczyc

odpowiedz

5
3
~DZ 2014-03-18 (20:36) 8 miesięcy 29 dni i 20 minut temu

Brawo Panie Prezydencie PUTIN. Tak trzymać.

odpowiedz

2
0
arela327 2014-03-18 (20:36) 8 miesięcy 29 dni i 20 minut temu

Ciekawe jakie komentarze bedą jak nam ruscy sie dobiorą do d..y Czy też bedziecie im mówić 'braw rosja' ?

odpowiedz

2
0
waldiwawa 2014-03-18 (20:36) 8 miesięcy 29 dni i 20 minut temu

Czytam i czasem myśle .Jak można chwalic Putina i Mateczke Rosje ? Przeciez ona juz stuka do naszych granic

odpowiedz

2
0
~OLIMP 2014-03-18 (20:33) 8 miesięcy 29 dni i 23 minuty temu

problemy z gospodarką zamiecione wojną i grabieżą ?

odpowiedz

2
0
~olo 2014-03-18 (20:31) 8 miesięcy 29 dni i 25 minut temu

putin sra na człekokształtnego i jego dyplomację!!!

odpowiedz

2
0
~jom 2014-03-18 (20:30) 8 miesięcy 29 dni i 26 minut temu

Narescie brawo Putin prawda musi byc prawda , a Chuszczowa trzeba potepic za glupote

odpowiedz

2
0
~WOT WSIO 2014-03-18 (20:23) 8 miesięcy 29 dni i 33 minuty temu

TO TAKIE BUNGA ,BUNGA PO RUSKU .... LEJE SIĘ W MORDU A POTEM KOPIE LEŻĄCEGO

odpowiedz

2
0
~olo 2014-03-18 (20:20) 8 miesięcy 29 dni i 36 minut temu

HA,HA,HA......Ale jaja chłopczyki się obrazili na "złego" Putina.

odpowiedz

4
2
~nin 2014-03-18 (20:12) 8 miesięcy 29 dni i 44 minuty temu

Putin rozegrał dobrą partię, zachód miota się w swojej bezsilności, ma nauczkę za Kosowo.

odpowiedz

4
2
~lÓl 2014-03-18 (20:11) 8 miesięcy 29 dni i 45 minut temu

Czekajcie aż Włodziu da sankcje UE i innym żydom. Prąd będziecie mieli z dynama rowerowego a gaz z zapalniczek. Rosja jest samowystarczalna a Europa nie, zawsze będzie zależna od Rosji. A Amerykanie? Tylko im w to graj !!! To wszystko jest przemyślane od początku do końca...

odpowiedz

3
1
~KERRY 2014-03-18 (20:11) 8 miesięcy 29 dni i 45 minut temu

CZARNY NIE POTRAFI NAWET NAKŁADAĆ SANKCJI A UE NAŁOŻYŁA SANKCJĘ NA POLSKĘ ZAMIAST NA ROSJĘ

odpowiedz

2
0
~dorota 2014-03-18 (20:11) 8 miesięcy 29 dni i 45 minut temu

tam w rzadzie sami prawdziwi faceci...a u nas Grodzka i biedron z sepleniacym Tuskiem

odpowiedz

4
2
~sdfg 2014-03-18 (20:01) 8 miesięcy 29 dni i 55 minut temu

DO WP ! jeszcze raz właczy się reklama i dzwięk mnie wystraszy! ZASKARŻE DO SONDU O NARUSZANIE SWOBODY INNYCH DOMOWNIKÓW MEGO DOMU CHCĘ COŚ PRZEGLĄDAĆ I SŁUCHAĆ CICHUTKO MUZYKI. Te reklamy są odrażające. Poprosu nie patrzę na nie nie słucham bo są hamskie, gwałcą wolność czytelnika, żaden inny szanujący sie portal tak nie robi.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~ZZ 2014-03-18 (20:00) 8 miesięcy 29 dni i 56 minut temu

Bo Putin doskonale wie że zachód to mu może naskoczyć. Ma długofalowy plan działania i go realizuje.

odpowiedz

2
0
~suchy 2014-03-18 (19:58) 8 miesięcy 29 dni i 58 minut temu

zgadnijcie kto będzie głównym odbiorcą sankcji rosyjskich? :E

odpowiedz

4
2
~i tyle. 2014-03-18 (19:55) 8 miesięcy 29 dni 1 godzinę i 1 minutę temu

Putin ma wszystkich gdzieś. I zrobi tak jak mu pasuje.

odpowiedz

2
0
~rob 2014-03-18 (19:51) 8 miesięcy 29 dni 1 godzinę i 5 minut temu

Ale oni maja beke z tych waszych sankcji!! Haha ,ja tez zreszta.Macie unijna jednomyslnosc.Kto jeszcze mysli ze to unia cos zdziala?Maja wszystko w nosie i glebokim powazaniu

odpowiedz

4
2
~gościówa 2014-03-18 (19:47) 8 miesięcy 29 dni 1 godzinę i 9 minut temu

te co Polska miała na wsochodzie. nawet śląsk nie jest polski.

odpowiedz

4
2
~kolo 2014-03-18 (19:45) 8 miesięcy 29 dni 1 godzinę i 11 minut temu

Rosji nie trzeba pokonywać.Rosję trzeba związać jak najmocniej godpodarczo z Europa zachodnią.Należy im dostarczyć technologie tak aby wzrósł tam znacznie poziom życia.Sankcje są słabe ale związki gozpodarcze też blokują Putina.Zbliżenie Europy i Rosji nie jest na rękę usa,które traktuja Moskwę jako przeciwnika w geopolityce a unia wojskowa i gospodarcza Europy i Rosji byłaby dla jankesów KATASTROFĄ.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 8 godzin i 56 minut temu

materiał wideo
materiał wideo

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 8 godzin i 26 minut temu

UE zaostrzy sankcje wobec Krymu
dodane 2014-12-17 (11:00) 9 godzin i 56 minut temu

Zarzut zabójstwa dla mężczyzny, który podpalił pracownice GOPS
dodane 2014-12-17 (10:50) 10 godzin i 6 minut temu

W autobusach i tramwajach pojawią się "tajemniczy klienci"
dodane 2014-12-17 (12:27) 8 godzin i 29 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 26684