Strona główna serwisu
Zgwałcił i zabił. Szatan z Piotrkowa wyjdzie na wolność?

Zgwałcił i zabił. Szatan z Piotrkowa wyjdzie na wolność?

- Dyrektor jednostki wraz z podległymi mu służbami analizuje sytuację tych osadzonych w naszej jednostce, którzy ewentualnie mogliby podlegać zapisom tej ustawy. Po wejściu ustawy w życie dyrektor złoży wnioski - powiedział mjr Norbert Gaweł, oficer prasowy zakładu karnego w Rzeszowie, w którym przebywa Mariusz Trynkiewicz, skazany na 25 lat więzienia za zabicie czterech chłopców. Wcześniej Donald Tusk zaprzeczył, że wprowadzana ustawa o bezterminowej izolacji niebezpiecznych przestępców nie obejmie również M. Trynkiewicza, któremu wyrok pozbawienia wolności kończy się w lutym.
TVN24/x-news

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (235)
Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
92
~tato zabitego Bartka 2014-01-09 (10:13) 21 godzin i 7 minut temu

Macie go wypuscic 25 lat czekalem na niego!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
68
~anatol 2014-01-09 (10:36) 20 godzin i 44 minut temu

Skąd się wzięła amnestia w 1989 i zniesienie kary śmierci i dożywocia ? Nazwiska poproszę kto za tym stoi.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
58
~Magneto 2014-01-09 (10:18) 21 godzin i 2 minuty temu

Ojciec jednego z chłopców czeka już na zwyrodnialca. Jeżeli prawo jest durne i nieskuteczne zostaje samosąd.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
56
~kasia 2014-01-09 (10:07) 21 godzin i 13 minut temu

JA sie pytam ,kto zmienił wyrok z dożywocia na 25 lat,teraz szuka się winnych że jakaś ustawa niepodpisana ale jak można było takiemu psychopacie zmienić wyrok i zmniejszyć kare,prosze poszukać sędziego który wydał taki wyrok i zapytac go vczy wexmie odpowiedzialność za tego przestepce

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
47
~Hetman 2014-01-09 (10:19) 21 godzin i 1 minutę temu

WYPUSCIC MARIUSZA!!! Osiedzial swoje!!! Prosimy jednakze podac czas i miejsce uwolnienia, abysmy mogli go serdecznie przywitac i pogratulowac wolnosci!!!! Podpisano: komitet rodzicielski "Dorazna Sprawiedliwosc"

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
45
~zielonooka 2014-01-09 (10:02) 21 godzin i 18 minut temu

Ktoś sie wczoraj wypowiadał i mówił ,że oni odsiedzieli swoje i mogą wrócić do życia w społeczeństwie a ponowne zamykanie ich bedzie godzenie w ich prawa człowieka ..Matko!! to ci mordercy maja jeszcze jakieś prawa??!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
33
~mm 2014-01-09 (10:27) 20 godzin i 53 minut temu

skoro zamienili mu wyrok z kary śmierci na kare wiezienia to czemu ta kara wiezienia nie jest na dozywocie tylko 25 lat??????????????????????????????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
27
~PL 2014-01-09 (11:31) 19 godzin i 49 minut temu

ZAPOWIADAM ŻE JAK GOŚĆ ZAMIESZKA W RADOMIU NIE DALEKO MNIE TO SAM MU WYMIERZĘ KARĘ ŚMIERCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
25
~ttt 2014-01-09 (10:23) 20 godzin i 57 minut temu

Wybrać na posła (Trynkiewicza) i wpuścić do sejmu, a nuż widelec zmienily mu się upodobania i teraz woli mordować dorosłych? Pogratulować rządowi geniuszu, ciekawe czy podpisując ustawę zdążyli wytrzeżwieć? Najgorsze jest to, że piją i trzeżwieją za nasze pieniążki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
22
~Emily 2014-01-09 (13:13) 18 godzin i 7 minut temu

Do wszystkich lewaków : Trynkiewicz nie miał się zresocjalizować, on prawomocnym wyrokiem sądu miał ponieść śmierć. Nie można zamienić kary śmierci na ponowny powrót do społeczeństwa! To jest nieludzkie, hańbiące i niesprawiedliwe! Gdybyście przeczytali chociaż jedną książkę o psychologii penitencjarnej, to zrozumiecie, że nie ma szans na resocjalizację osoba taka jak Trynkiewicz, po pierwsze sam przyznaje, że będzie dalej zabijał, po drugie psychologowie zajmujący się nim, również o tym mówią ( jedna z psycholożek powiedziała wprost, że "to, że zabije jest tak pewne, jak to, że świeci słońce"), po trzecie człowiek żyjący 25 lat w izolacji nie ma szans na prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie, szczególnie w innym ustroju, na innych warunkach, z takim piętnem społecznym. Ponownie zabije, żeby wrócić do środowiska, które zna

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
20
~666 2014-01-09 (11:13) 20 godzin i 7 minut temu

przez głupotę polityków może zginąć następne dziecko, co wtedy rodzic powinien zabić zbrodniarza czy polityków :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
25
~Horko 2014-01-09 (10:40) 20 godzin i 40 minut temu

Genderowcy pewnie się cieszą, że Trynkiewicz wychodzi. Będzie to nowa twarz ich genderowego ruchu. To co zrobił usprawiedliwią tym, że był niezrozumiany i chciał tylko szerzyć ideologię gender, która wtedy nie miała nazwy. Wszystko co zrobił usprawiedliwią wypadkiem i brakiem społecznej świadomości wśród tych chłopców. W rzeczywistości facet to morderca, a to, że go nie powieszono jest winą tych, co wprowadzili chore moratorium na karę śmierci. Mogli to zrobić inaczej, tak by nie obejmowało tych już skazanych jak Trynkiewicz, powiesiliby dziada i spokój.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
24
~inspektor2 2014-01-09 (10:12) 21 godzin i 8 minut temu

Powinno się takiego mordercę zboczeńca potraktować tak jak on potraktował te dzieci! W pierwszy dzień po wyjściu na wolność zastosować prawo oko za oko!!! To byłoby najbardziej sprawiedliwe!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
20
~mama 2014-01-09 (10:08) 21 godzin i 12 minut temu

Gdyby to moje dziecko straciło życie przez "Szatana" (i jemu podobnych)- to na pewno, dopilnowałabym dnia godziny i miejsca, w którym wyjdzie na wolność. I zrobiłabym mu to samo z pewnością...Szybko by skończyła się jego wolność.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
16
~Michał 2014-01-09 (10:50) 20 godzin i 30 minut temu

No ale pan Premier i jego nowa rzeczniczka NIE WIDZĄ PROBLEMU.... I kpią z obywateli którzy boją się o życie swoich dzieci !!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
16
~Historyk 2014-01-09 (10:42) 20 godzin i 38 minut temu

To politycy poprzez swoją głupotę doprowadzili to tej sytuacji zamieniając karę śmierci na 25 lat wiezienia. Dlaczego nie wprowadzono wówczas kary dożywocia. Teraz nic nie da się zrobić . Uchwalona ustawa, na dodatek opublikowana z opóźnieniem ie może przeszkodzić wyjsc na wolność temu zwyrodniałemu mordercy.Prawo nie moze działać wstecz. Zapewne już w TK ta ustawa się nie obroni, a juz na pewno w Strasburgu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
15
tur 2314 2014-01-09 (11:16) 20 godzin i 4 minuty temu

A gzie byli przez 25 lat tzw grypsujący w tych pudłach co siedział on dawno powinien być po tamtej stronie lustra szamaki wstyd mi za was

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
21
~BigDaddy 2014-01-09 (11:14) 20 godzin i 6 minut temu

Prawo musi być prawem, jednakowym dla każdego. Nie można go naginać bo tak sobie pan Tusk wymyślił. Dziś nagną dla Trynkiewicza, jutro dożywocie dostanie autor strony "Antykomor". Potem biegli orzekną, że Kaczyński jest wariatem i wsadzą do wariatkowa razem z innymi którzy się Rudemu nie podobają. To już było, w Rosji i Niemczech za Stalina i Hitlera. Trynkiewicz odsiedział swoje i musi wyjść. Za miesiąc musi być wolnym człowiekiem, bo takie jest prawo. Pytanie kto dał mu taki wyrok. Teraz na jego koszt niech go śledzą 24h na dobę, niech go pilnują 4 policjanci ale wyjść musi bo odsiedział swoje. Nie można karać dwa razy za to samo ani zmieniać wyroku bo tak.

odpowiedz