więcej

Zgwałcił i zabił. Szatan z Piotrkowa wyjdzie na wolność? .

TVN24/x-news |  dodane 2014-01-09 (09:41) 9 miesięcy 15 dni 7 godzin i 42 minuty temu
drukuj

- Dyrektor jednostki wraz z podległymi mu służbami analizuje sytuację tych osadzonych w naszej jednostce, którzy ewentualnie mogliby podlegać zapisom tej ustawy. Po wejściu ustawy w życie dyrektor złoży wnioski - powiedział mjr Norbert Gaweł, oficer prasowy zakładu karnego w Rzeszowie, w którym przebywa Mariusz Trynkiewicz, skazany na 25 lat więzienia za zabicie czterech chłopców. Wcześniej Donald Tusk zaprzeczył, że wprowadzana ustawa o bezterminowej izolacji niebezpiecznych przestępców nie obejmie również M. Trynkiewicza, któremu wyrok pozbawienia wolności kończy się w lutym.







(kab)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 10 20.41%
nie 39 79.59%

Przeczytaj też

Mariusz Trynkiewicz napisał list do programu "Państwo w Państwie" w Polsat News

dodane 2014-01-13 (09:59) 9 miesięcy 11 dni 7 godzin i 24 minuty temu

Partie chcą wyjaśnień ws. ustawy o izolacji groźnych przestępców

aktualizacja 2014-01-08 (14:02) 9 miesięcy 16 dni 3 godziny i 21 minut temu

W innych serwisach

Andrzej Pągowski

Andrzej Pągowski w Wirtualnej Polsce komentuje rzeczywistość

Zobacz prace naszego rysownika!

zobacz więcej

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (235)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

10
24
Prawy-i-Sprawiediiwy 2014-01-09 (11:25) 9 miesięcy 15 dni 5 godzin i 58 minut temu

Prawo musi być równe dla wszystkich. Ci ludzie odsiedzieli swoje prawomocne wyroki i jako osoby, które spłaciły swe winy wobec społeczeństwa mają prawo wyjść na wolność. Wszelkie samosądy na nich, a nawet kierowanie wobec nich gróźb karalnych powinno być ścigane z całą surowością.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
1
~wiki 2014-01-20 (19:17) 9 miesięcy 3 dni 22 godziny i 6 minut temu

do prawy i sprawiedliwy. niestety nie masz racji bo ci panowie skazani byli na karę śmierci a to że pan niesiołowski i jego koledzy byli bardzo liberalni a może po prostu bezmyślni uchylili kare śmierci na 25 letnie wiezienie . (znajac charakter w/w pana gdyby sprawa dotyczyła jego rodziny to sam wymierzył by samosąd)

odpowiedz

7
0
~michał 2014-01-20 (18:00) 9 miesięcy 3 dni 23 godziny i 23 minuty temu

Jakby Trynkiewicz powiedział, że wyjdzie i zabije Kasię Tusk to nawet by nie doczekał dnia następnego od wypowiedzi.... szkoda gadać....

odpowiedz

5
0
~marek99999 2014-01-20 (17:56) 9 miesięcy 3 dni 23 godziny i 27 minut temu

kURW E CIĄĆ SOLIĆ KROIĆ PODPALAĆ POŁAMAĆ RECE NOGI I WYJE BAĆ NA WODE !

odpowiedz

4
0
~Żądamy jego foto 2014-01-20 (17:23) 9 miesięcy 4 dni i 1 minutę temu

Chcemy wiedzieć jak ten zwyrodnialec dzisiaj wygląda, należy nam się to ! Ponoć przytył i zgolił wąsy.

odpowiedz

12
1
~igr 2014-01-09 (10:01) 9 miesięcy 15 dni 7 godzin i 22 minuty temu

Czy Tusk kontroluje jeszcze swoje zwieracze czy już wszystko sobie odpóścił?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~xxmen 2014-01-19 (03:08) 9 miesięcy 5 dni 14 godzin i 15 minut temu

ale jaja............. a kto weźmie za jego przyszłe czyny odpowiedzialność ????????? co by się nie działo to oplują Donego.

odpowiedz

8
1
~Liliana 2014-01-16 (18:56) 9 miesięcy 7 dni 22 godziny i 27 minut temu

Jestem przerażona ,że człowiek jest zdolny do takiego bestialstwa. Czy ktokolwiek się zastanowił nad tym, ile kosztuje i jeszcze będzie kosztował społeczeństwo ten potwór? On śmie mówić , że przeszedl rehabilitacjię to jeszcze z pretensjami! Ile to wszystko nas kosztuje? Dlaczego rehabilitacji i pomocy nie udziela się ofiarom przemocy ? Takim ludziom należy pomagać a nie zboczeńcom. Ciekawa jestem czy rodziny tych dzieciaczków biednych ,Boga Ducha winnych dzieci ,które mialy cale życie przed sobą otrzymaly od państwa pomoc.? Psychicząa i finasową tak jak ich kat! Takich ludzi nie należy zamykać w więzieniach takich należy eliminować. Jak pokazuje życie, więzienie nie resocjalizuje a demoralizuje. Przecież Państwo to my obywatele i mamy prawo czuć się bezpiecznie.

odpowiedz

2
3
~EMI 2014-01-16 (13:50) 9 miesięcy 8 dni 3 godziny i 33 minuty temu

DLACZEGO USTAWA NIE UKAZAŁA SIE WCZESNIEJ? POPATRZCIE W KALENDARZ. KONIEC I POCZATEK ROKU TO PRAWIE CO DRUGI DZIEŃ WOLNY. NIKT NIE PRACUJE, TO CZEMU KANCELARIA PREMIERA MIAŁABY BYC WYJATKIEM? WSZYSCY DOMAGAJA SIE CORAZ TO NOWYCH WOLNYCH DNI, DZIEKI KRETYNOWI PISOWSKIEMU NIEJAKIEMU KROPIWNICKIEMU MAMY ŚWIETO NIEISTNIEJĄCYCH TRZECH KRÓLI, W MAJU I 1-SZY I 3-CI MAJA TO SWIETO. WSZYSCY SIĘ WAŁKONIĄ, A POTEM WIELKIE ZDZIWIENIE, ZE TO CZY TAMTO NIE ZROBIONE. A MOŻE BYSMY SIE TAK WSZYSCY WZIELI DO ROBOTY, A NIE WYMAGALI JEJ TYLKO OD NIEKTÓRYCH? ALE PO CO JA TO PISZĘ? JUZ JEST PROJEKT, ZEBY WIGILIA BYŁA WOLNA OD PRACY, A JAK JUZ TO ZAŁATWIMY, TO ZNAJDZIE SIE INNY POWÓD DO ŚWIETOWANIA. DLACZEGO NIE UCZYNIC ŚWIETEM PAŃSTWOWYM DNIA KOLEJARZA, NAUCZYCIELA, TRAMWAJARZA, CINKCIARZA, BABCI, DZIADKA, WNUCZKA I NIENARODZONEGO DZIECKA? CAŁY KRAJ NIECH ŚWIETUJE. HURRA, HURRA, HURRA! LEZMY DO GÓRY BRZUCHEM PRZEZ CAŁY ROK!

odpowiedz

68
4
~anatol 2014-01-09 (10:36) 9 miesięcy 15 dni 6 godzin i 47 minut temu

Skąd się wzięła amnestia w 1989 i zniesienie kary śmierci i dożywocia ? Nazwiska poproszę kto za tym stoi.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

2
0
spencer 2014-01-16 (12:52) 9 miesięcy 8 dni 4 godziny i 31 minut temu

Co dziennie giną Polacy.Proces likwidacji Polaków wkrótce nabierze tempa.Kto za tym stoi ?

odpowiedz

7
0
~OLEK 2014-01-11 (17:59) 9 miesięcy 12 dni 23 godziny i 24 minuty temu

ON SOBIE NIE ŻYCZY TEGO, CZY TAMTEGO A TE DZIECI - CI CHŁOPCY W BESTIALSKI SPOSÓB ZAMORDOWANI PRZEZ NIEGO, GWAŁCENI WIELE GODZIN, DŹGANI FINKĄ AŻ DO WYKRWAWIENIA SIĘ, ŻYCZYLI SOBIE TAKIEJ OKRUTNEJ MĘCZEŃSKIEJ ŚMIERCI. JESZCZE TERAZ SPEŁNIAJCIE JEGO ŻYCZENIA, A DZIECI W ZIEMI. JAK RZĄD ZABEZPIECZY TERAZ NASZE DZIECI? CZYJA TO BĘDZIE WINA?

odpowiedz

9
1
~Brudny Hary 2014-01-09 (12:40) 9 miesięcy 15 dni 4 godziny i 43 minuty temu

Wprowadzic instytucje Brudnego Hary'ego dla takich typów jak Trynkiewicz

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

92
8
~tato zabitego Bartka 2014-01-09 (10:13) 9 miesięcy 15 dni 7 godzin i 10 minut temu

Macie go wypuscic 25 lat czekalem na niego!!!

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

2
20
~xxx 2014-01-09 (15:57) 9 miesięcy 15 dni 1 godzinę i 26 minut temu

koleś ma dosyć po 25 latach odsiadki więc nie sądzę ze cos zrobi złego teraz ma w głowie kobieta i rodzina

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

15
0
tur 2314 2014-01-09 (11:16) 9 miesięcy 15 dni 6 godzin i 7 minut temu

A gzie byli przez 25 lat tzw grypsujący w tych pudłach co siedział on dawno powinien być po tamtej stronie lustra szamaki wstyd mi za was

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
1
~Przy-P0-minajka 2014-01-09 (17:52) 9 miesięcy 14 dni 23 godziny i 31 minut temu

Chętnie rozwiązałbym ten problem i P0-czekał na niego pod więzieniem. Ale wiem, że to strata czasu, bo i tak cichaczem wywiozą go daleko P0-za mury...

odpowiedz

2
2
~Przy-P0-minajka 2014-01-09 (17:40) 9 miesięcy 14 dni 23 godziny i 43 minuty temu

Aj, waj, P0-dofil psycho-P0-ta i na dodatek nie ksiądz? Coś P0-dobnego...

odpowiedz

12
0
~Matka 2014-01-09 (13:19) 9 miesięcy 15 dni 4 godziny i 4 minuty temu

PROSCIEJ Eliminowac BESTIE , NIZ PLAKAC NAD KOLEJNYMI OFIARAMI ! Wyrazy wspolczucia dla rodzicow zamordowanych chlopcow.

odpowiedz

22
1
~Emily 2014-01-09 (13:13) 9 miesięcy 15 dni 4 godziny i 10 minut temu

Do wszystkich lewaków : Trynkiewicz nie miał się zresocjalizować, on prawomocnym wyrokiem sądu miał ponieść śmierć. Nie można zamienić kary śmierci na ponowny powrót do społeczeństwa! To jest nieludzkie, hańbiące i niesprawiedliwe! Gdybyście przeczytali chociaż jedną książkę o psychologii penitencjarnej, to zrozumiecie, że nie ma szans na resocjalizację osoba taka jak Trynkiewicz, po pierwsze sam przyznaje, że będzie dalej zabijał, po drugie psychologowie zajmujący się nim, również o tym mówią ( jedna z psycholożek powiedziała wprost, że "to, że zabije jest tak pewne, jak to, że świeci słońce"), po trzecie człowiek żyjący 25 lat w izolacji nie ma szans na prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie, szczególnie w innym ustroju, na innych warunkach, z takim piętnem społecznym. Ponownie zabije, żeby wrócić do środowiska, które zna

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Donald Tusk zabrał głos w sprawie spotkania z Władimirem Putinem
dodane 2014-10-24 (07:35) 9 godzin i 48 minut temu

Wybuch gazu w Katowicach. Akcja została zakończona
dodane 2014-10-24 (06:24) 10 godzin i 59 minut temu

Aleksander Kwaśniewski: Radosław Sikorski chlapnął
dodane 2014-10-24 (08:34) 8 godzin i 49 minut temu

Odwołane poszukiwania obcego okrętu na Bałtyku
dodane 2014-10-24 (08:55) 8 godzin i 28 minut temu

W wybuchu gazu w kamienicy w Katowicach zginęli dziennikarze
dodane 2014-10-24 (06:26) 10 godzin i 57 minut temu

Skandaliczny konkurs na Miss Hitler
dodane 2014-10-24 (05:46) 11 godzin i 37 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Radosław Sikorski powinien zostać odwołany z funkcji marszałka sejmu?

liczba oddanych głosów: 11597