Strona główna serwisu
Wpadł seryjny gwałciciel w Szwajcarii. Więził kobiety w piwnicy

Wpadł seryjny gwałciciel w Szwajcarii. Więził kobiety w piwnicy

Brutalny gwałciciel wykorzystywał seksualnie i torturował swoje odurzone farmaceutykami ofiary. Wszystko to uwieczniał na filmach wideo. Pewnie nadal znęcałby się nad kobietami, gdyby... nie pękła rura w magazynie, w którym uprawiał marihuanę - informuje blick.ch.
60-letni Urs W. z zawodu jest inżynierem elektrykiem. Jest rozwiedziony, ma dzieci. Nikt z jego znajomych nawet nie podejrzewał, że prowadzi drugie mroczne życie.

W marcu straż pożarna została wezwana do jednego z magazynów w małej miejscowości Hausen w Szwajcarii. Gdy strażacy weszli do środka magazynu, by wypompować wodę zorientowali się, że trafili na ogromną plantację marihuany. Rosło w niej 650 roślin. Natychmiast zawiadomili policję.

W magazynie szybko pojawił się właściciel plantacji - Urs W. Okazało się, że strzeżona była ona systemem alarmowym, który włączył się, gdy strażacy otworzyli drzwi. Policjanci zatrzymali 60-latka.


To był jednak dopiero początek. Podczas przeszukania domu mężczyzny dowiedzieli się, że wynajął piwnicę w sąsiedniej miejscowości. Gdy się tam pojawili, natrafili na "komnatę tajemnic".

- Było w niej łóżko, kamera wideo, oświetlenie i telewizor - opowiada prokurator Elisabeth Streibel.

Śledczy znaleźli nagrania wideo, na których Urs W. w brutalny sposób gwałci i torturuje sześć oszołomionych lekami kobiet. Część z nich udało się policjantom zidentyfikować.
Sfora.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (104)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
78
~yamako 2014-08-16 (19:39) 17 godzin i 37 minut temu

I znów,podobnie jak z Fritzlem,nikt wokoło niczego nie zauważył.Kolejny zbrodniarz,który wpadł przez przypadek.Ilu takich jeszcze spokojnie uprawia swój proceder w Europie?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
78
~red 2014-08-16 (13:01) 15 minut temu

A wiecie co będzie teraz ? Facet dostanie góra 15 lat, będzie siedział w porządnym czystym i klimatyzowanym austriackim więzieniu i będzie sobie grał na kompie, oglądał TV i chodził na "terapię". Tak Unia Europejska postrzega sprawiedliwość. To jest chore i dlatego moim zdaniem cała kultura europejska się stacza.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
70
~baca 2014-08-16 (15:40) 21 godzin i 36 minut temu

Pokroić mu h...ja w talary

odpowiedz

zgłoś do moderacji