więcej

Uprawiał seks z 12-latką, myśląc, że jest pełnoletnia.

wp.pl |  dodane 2008-09-18 (19:19) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 21 godzin i 24 minuty temu
drukuj

Brytyjczyk Michael Graham, który uprawiał seks z 12-latką, przyznał się przed sądem w Leeds do przestępstwa. Uniknął jednak więzienia, ponieważ - jak podkreślił sędzia - dziewczyna skutecznie udawała 19-latkę - informuje "The Daily Mail".

25-letni barman przyznał się do stosunków seksualnych z 12-latką w marcu, ale udało mu się przekonać sąd, że został przez dziewczynkę "wrobiony". Poznał ją w internetowym serwisie społecznościowym, gdzie figurowała jako 19-letnia samotna matka, który lubi seks i alkohol.

Dziewczynka z wielu ofert od mężczyzn wybrała Grahama. Spotkali się w jego mieszkaniu w Headingley, gdzie uprawiali seks cztery razy, także bez zabezpieczenia. Sprawę odkryli rodzice, przeglądając internetowe rozmowy córki, a dziewczynka przyznała się do wszystkiego. Stosunki seksualne z dzieckiem poniżej 13 roku życia są uznawane za gwałt.

Sąd stanął po stronie barmana i Graham został zwolniony warunkowo. Sędzia Jennifer Kershaw powiedział, że była ogromna różnica między tym, jak dziewczyna wyglądała w szkolnym mundurku, a jej zdjęciem zamieszczonym w internecie.

Według sędziego, oskarżony został oszukany, także przed randką, gdy komunikował się z dziewczynką za pomocą maili i przez telefon. Psychiatra orzekł, że mężczyzna nie jest pedofilem.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 1 50%
nie 1 50%

Przeczytaj też

17-latek podejrzany o zgwałcenie 13-letniej koleżanki

aktualizacja 2008-09-25 (13:58) 5 lat 9 miesięcy 29 dni 2 godziny i 45 minut temu

Uciekła od ojca, który ją molestował i katował

dodane 2008-09-21 (16:46) 5 lat 10 miesięcy 2 dni 23 godziny i 57 minut temu

Dyrektor domu dziecka molestował i będzie na wolności

dodane 2008-09-19 (16:20) 5 lat 10 miesięcy 5 dni i 23 minuty temu

Matka dwóch braci organizowała "obrzędy" dla pedofilów

dodane 2008-09-18 (09:30) 5 lat 10 miesięcy 6 dni 7 godzin i 13 minut temu

Dyrygent Słowików zostanie w więzieniu

dodane 2008-09-17 (13:25) 5 lat 10 miesięcy 7 dni 3 godziny i 18 minut temu

Jaki będzie finał propozycji kastrowania pedofilów?

dodane 2008-09-17 (08:50) 5 lat 10 miesięcy 7 dni 7 godzin i 53 minuty temu

Nastolatki uprawiają seks dla pieniędzy

dodane 2008-09-16 (06:31) 5 lat 10 miesięcy 8 dni 10 godzin i 12 minut temu

"Kastracja pedofilów to PR premiera kosztem ofiar"

dodane 2008-09-15 (15:40) 5 lat 10 miesięcy 9 dni 1 godzinę i 3 minuty temu

Pedofilów bez litości karać przymusową kastracją

dodane 2008-09-13 (04:55) 5 lat 10 miesięcy 11 dni 11 godzin i 48 minut temu

W innych serwisach


Opinie (89)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~gość 2009-05-16 (20:47) 5 lat 2 miesiące 7 dni 19 godzin i 56 minut temu

oO
Ja mam 12 rocznikowo 13 a wyglądam na 15 ;D . ale to dziwne 12 na 18 lat . ? bardzo dziwne ale możliwee .

odpowiedz

0
0
~gość 2009-05-16 (20:47) 5 lat 2 miesiące 7 dni 19 godzin i 56 minut temu

oO
Ja mam 12 rocznikowo 13 a wyglądam na 15 ;D . ale to dziwne 12 na 18 lat . ? bardzo dziwne ale możliwee .

odpowiedz

0
0
~brak 2008-09-18 (21:55) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 18 godzin i 48 minut temu

odpowiedź
Moja córka dostała miesiączkę mają zaledwie 9 lat, w wieku 10-11 lat już wyglądała jak kobieta.... niestety. Wiem jakie potrafią być nastoletnie dziewczynki, wyglądają już na pełnoletnie, niestety nie wiedzą z czym wiąże się takie zachowanie....

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

0
0
~A.Sz 2008-09-19 (02:20) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 14 godzin i 23 minuty temu

racja
popieram kolege prawo i sady w naszym kraju to wielka pomylka poprostu dno,unas zalezalo by jeszcze kto by mial wiecej PLN ta dziewczynka czy ten barman kto ma wiecej moze wszystko i takie to unas sady takze i taka sprawiedliwosc!!!

odpowiedz

0
0
~bijesz zaklad? 2008-09-19 (01:35) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 15 godzin i 8 minut temu

plenty of fish . com
zaloze sie ze poznali sie na: plenty of fish com

odpowiedz

0
0
~bbb 2008-09-19 (01:27) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 15 godzin i 16 minut temu

hormony??????
moja babcia dostala miesiaczke w wieku 10 lat a bylo to w 1942 roku, hormonow w zywnosci w tamtych czasach nie bylo. Pierwsza miesiaczka to sprawa bardzo indywidualna , duza zalezy od organizmu.

odpowiedz

0
0
~wronka33 2008-09-19 (00:55) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 15 godzin i 48 minut temu

Prawda!
To prawda! Moja 13 letnia bratanica wygląda jak partnerka mojego brata, a nie jak córka. I nie dlatego, że się wyzywająco ubiera czy maluje.

odpowiedz

0
0
~slasok 2008-09-18 (20:18) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 20 godzin i 25 minut temu

u nas dostałby conajmiej 5 lat
bo sąd niewziołby pod uwage czy został wrobiony czy nie !

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

0
0
~capselek 2008-09-19 (00:03) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 16 godzin i 40 minut temu

ehh..
Naiwny jesteś jak KOT w butach. Kolega "cynik" zastosował ironię, mając na myśli polskie autostrady, które są planowane na łąkach i pastwiskach albo na których planowanym od dawna miejscu są pastwiska i łąki.

odpowiedz

0
0
~yelonek 2008-09-18 (23:56) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 16 godzin i 47 minut temu

owinęla??? hehehe dobre żarty
skarbie..... facet nie myśli... facet zalicza

odpowiedz

0
0
~hehi 2008-09-18 (23:54) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 16 godzin i 49 minut temu

heh
owinac kolo palca to mozesz sobie jakiegos balwana. chyba mialas do czynienia z takimi facetami, skoro piszesz takie bzdury :)

odpowiedz

0
0
~kina 2008-09-18 (20:18) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 20 godzin i 25 minut temu

facet zawsze "mysli"
jak mialam 15 lat "dawali" mi ponad dwadziescia, a teraz...10 lat minelo i drinka nie moge kupic w barze jak nie mam ze soba dowodu! ironia? kazda malolata "robi" sie na starsza, to nie sztuka, ciuchy makijaz i fryzura. a faceci po prostu sa naiwni i chciwi, dla seksu wszystko zrobia...

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

0
0
~kraqs 2008-09-18 (23:48) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 16 godzin i 55 minut temu

samotna matka, który lubi seks i alkohol.
AHAHAHAHAHHAHAHAHAHA - matka KTORY LUBI seks :D

odpowiedz

0
0
~timicov 2008-09-18 (23:35) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 17 godzin i 8 minut temu

czyzby..?
"...19-letnia samotna matka, ktory lubi seks i alkohol."

odpowiedz

0
0
~CZARNY 2008-09-18 (23:32) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 17 godzin i 11 minut temu

PRZYJEMNOSCI NIEZIEMSKIE
Ja zaczalem dawac majac 5 lat, jeszcze w piaskownicy!

odpowiedz

0
0
~szu 2008-09-18 (23:18) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 17 godzin i 25 minut temu

W obecnym czasie dziewuchy nawet
12-letnie juz sa wyrobione , do tego makijaz, pala papierosy pija wode i jak ma nie wygladac nawet na 20? To sa wyrobione zdziry.

odpowiedz

0
0
~Relo 2008-09-18 (23:17) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 17 godzin i 26 minut temu

Nie powieszę psów na polskich sondach bo był już tego typu precedens w polskim wymiarze sprawiedliwości. Sąd kazał "pokrzywdzonej" dziewczynce przyjść ubranej tak jak wtedy gdy bawiła się na dyskotece, na której została rzekomo zgwałcona. Oskarżony bowiem miał czystą kartotekę i utrzymywał, że dziewczyna zapewniała, że jest pełnoletnia i na taką wyglądała. Z biednej cnotki zrobiła się taka szprycha, że sąd wypuścił gościa.

odpowiedz

0
0
~waldomoro 2008-09-18 (19:36) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 21 godzin i 7 minut temu

U nas panuje histeria
Tam sąd podszedł do tematu rozsądnie. W Polsce facet by miał przegwizdane. I tak by siedział...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
pedobear 2008-09-18 (22:41) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 18 godzin i 2 minuty temu

Przypatrzcie sie
w szkole dziewczymki chodza jak lafiryndy i jeszcze gozej sie zachowuja. Nie widzicie tego? Uwazam, ze facet jest niewinny. Niejednokrotnie widziałem dziewczyny 13 letnie, ktore wyglądały na co najmniej 17 lat. Zastanówcie sie jak wyglądają, malują sie wasze dzieci- scislej mowiąc córki.

odpowiedz

0
0
~Miho 2008-09-18 (20:41) 5 lat 10 miesięcy 5 dni 20 godzin i 2 minuty temu

Dla wielu mężczyzn gwałt jest jedyną możliwością zdobycia seksu! Jeżeli jest zbyt nieatrakcyjny fizycznie lub umysłowo aby zdobyć kobietę zbyt biedny by iść do prostyttutki prędzej czy później pójdzie na gwałt aby zaspokoić swe męskie potrzeby.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Katastrofa samolotu linii lotniczych Air Algerie
dodane 2014-07-24 (11:34) 5 godzin i 9 minut temu

Wyrok Trybunału Praw Człowieka ws. więzień CIA w Polsce
dodane 2014-07-24 (12:52) 3 godziny i 51 minut temu

Wewnątrz wraku Costa Concordia
dodane 2014-07-23 (12:45) 1 dzień 3 godziny i 58 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy w kontekście ostatnich wydarzeń na Ukrainie czujesz się bezpiecznie w Polsce?

liczba oddanych głosów: 6357