Strona główna serwisu
Seryjny morderca wyjdzie na wolność

Seryjny morderca wyjdzie na wolność

Za dwa lata na wolność wyjdzie Mariusz Trynkiewicz, który w 1988 roku wykorzystał seksualnie, a następnie zabił trzech chłopców w wieku 11 i 12 lat. Według biegłych po opuszczeniu więzienia może dalej popełniać zbrodnie. - To skutek bezzasadnej amnestii z 1989 roku - tłumaczy były minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski.
TVN24
Zniesiono wtedy karę śmierci, na którą czterokrotnie skazano Trynkiewicza, nie zastępując jej dożywociem. Jego kara została zamieniona na najwyższą obowiązującą ówcześnie - 25 lat pozbawienia wolności. Kwiatkowski zapewnił, że nowe przepisy nie pozwalają na powtórzenie się takiej sytuacji. - Sąd może zarządzić dalsze obowiązkowe leczenie przestępcy w zakładzie zamkniętym - powiedział.
TVN24

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (274)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
76
Kpiny z facetów 2012-04-04 (09:49) 19 godzin i 53 minut temu

Jak przypuszczam rodziny zamordowanych dzieci oczekują uwolnienia tego bandyty z niecierpliwością ... ? Kraj absurdu! Kiedy rodziny pomordowanych, zgwałconych, okaleczonych ... nie znajdzie sprawiedliwości, kiedy sądy będą ferowały śmiesznie niskie wyroki za ciężkie przestępstwa ... zacznie dochodzić do samosądów! Ludzie wezmą sprawiedliwość we własne ręce! Obym nie była ... czarnym prorokiem ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
65
~mnm 2012-04-04 (08:58) 20 godzin i 44 minut temu

powinien wyjść zgwałcic ze dwóch prokuratorów, sędziego i ministra sprawiedliwości to może by sie obudzili wkońcu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
47
~Eni 2012-04-04 (09:33) 20 godzin i 9 minut temu

Przecież tacy ludzie nie powinni żyć! Nie ma kary śmierci, ale dożywocie powinien dostać i tyle! Psychologowie jednogłośnie orzekli, że jest niebezpieczny, podobno całych czas malował akty młodych chłopców, a oni chcą go wypuścić? Ciekawe jakby to był ich sąsiad, a Ci wszyscy mądrzy z rządu mieszkali by ze swoimi synami obok tego mordercy, czy też byliby tacy obojętni? To się w głowie nie mieści, to jest naprawdę chory kraj, chorzy ludzie, nie wierzę, że nie można nic zrobić

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
41
~QTC 2012-04-04 (08:34) 21 godzin i 8 minut temu

Jak wyjdzie, to zaraz powinien swe pierwsze kroki skierować do pierwszego sądu i tam zrobić porządek. Byłaby to mała szkodliwość czynu. Może wreszcie nie byłoby głupich wyroków. Przecież on tak lubi zabijać.Chory kraj.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
35
~z 2012-04-04 (10:27) 19 godzin i 15 minut temu

Wczoraj był wywiad z babką która jest psychologiem i go zna. Mówiła, że będzie zabijał na 100 %. A w dodatku dużo czasu w więzieniu poświecą na rysowanie, nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że rysuje postacie nagich chłopców. Ta sprawa skończy się tak, że ktoś go zabije i pójdzie siedzieć za zwyrodnialca który dawno powinien zostać utopiony albo powieszony bo kul, prądu i zastrzyków szkoda. Mam nadzieję, że już nigdy nikogo nie skrzywdzi.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
31
~X X X 2012-04-04 (09:58) 19 godzin i 44 minut temu

To doskonały argument za utrzymaniem kary śmierci w skrajnych sytuacjach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
25
Kpiny z facetów 2012-04-04 (09:51) 19 godzin i 51 minut temu

Kolejna patologia ... Polskiego sądownictwa!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
25
~nocka 2012-04-04 (09:50) 19 godzin i 52 minut temu

4 krotne dożywocie zamienić na 4 krotne 25 lat, da to razem 100 lat i pozamiatane... Wydaje mi się, że nie można mówić o zamianie 4 krotnego dożywocia na 1 krotną karę 25 lat, w myśl amnestii z 1989 r, gdyż de facto jest to anulowanie 3 kar dożywocia. Każda z tych 4 zbrodni została ukarana osobnym wyrokiem i trzeba zamienić na 4 osobne wyroki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
27
metro66 2012-04-04 (09:20) 20 godzin i 22 minut temu

Oglądałem film "Symetria" .Myślałem ,że pedofilów się w ten sposob eliminuje w więzieniach. Widocznie w tym więzieniu wszyscy klawisze i "pensjonariusze" to pedofile.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
24
~zołza 2012-04-05 (00:00) 5 godzin i 42 minut temu

Prosimy o podanie nazwiska polityka, który tak bezmyślnie ułaskawił bydlę. Najwyższa pora, aby społeczeństwo dostawało informację, jaki poseł na co głosował. Wtedy może skończy się anonimowość partyjna.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
21
~rrr 2012-04-04 (10:36) 19 godzin i 6 minut temu

a miala byc sterylizacja chemiczna i gdzie ona sie podziała

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
20
kik543 2012-04-04 (09:52) 19 godzin i 50 minut temu

myślę że rodziny tych chłopców odpowiednio przygotują się na ten moment- chętnych do pomocy nie zabraknie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
19
~LOL 2012-04-04 (14:50) 14 godzin i 52 minut temu

Temida w Polsce ma wprawdzie opaskę na oczach, ma też knebel w ustach i zawiązane z tyłu ręce, jest też naga i gwałcona, a waga stoi obok i służy do odliczania łapówek. Taka jest "sprawiedliwość" w Polsce.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
21
~Judasz 2012-04-04 (10:53) 18 godzin i 49 minut temu

wszystko dzięki lewackim ,czczącym ideę godności mordercy i jego prawa do życia LEMINGOM ,rozmiękczającycm społeczeństwa na świecie >=( swoimi bredniami i hasełkami o litości ,pokoju i przyjaźni. dzięki tym cfelom >=[ ,których nie rażą odrażające czyny takich kanalii ,zatem cieszące sie ich aprobatą ,mamy ten stan rzeczy ! że zwyrodnialcy są nam wciskani w kieszeń ,abyśmy jako społeczeństwo dawali im szanse i hodowali ich za nasze pieniądze >=[ !! w tym także rodziny ofiar ! osoby ,którym takie bydleta śmieją sie w twarz w sądach ,bo wiedzą ,że g**no im zrobią >=(. bo pójdą se na odsiadke 30 letnią i wyjda ..... jestem za tym ,aby obrońców i wielbicieli morderców pod postacią przeciwników czapy osadzać w celach ,razem z ich idolami >=/ .a najlepiej rozwalać na szafociku wraz z nimi. bo takie lewackie LEMINGI ,rozmiekczające społeczeństwo prawami dla bydląt ,są społeczną podporą dla tych kanalii >=(

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
19
~Ana 2012-04-04 (09:59) 19 godzin i 43 minut temu

To jest chory kraj , chory wymiar sprawiedliwości skoro dopuszcza do sytuacji ,że bandyta o ktorym wiadomo ,że może znowu dopuścic się mordu zostaje wypuszczony na wolność. Obowiązkiem wymiaru sprawiedliwości jest bronić obywateli przed mordercami . To jest psychopata , który nie zmieni swojego postepowania.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
20
~Muniek 2012-04-04 (09:12) 20 godzin i 30 minut temu

Brawo znowu dla naszego rządu!! wyjdzie czubek na wolność i dopiero jak się stanie jakąś tragedia to go zamkna. NIECH TERAZ SIĘ WEZMIE ZA RZĄD A NIE ZA DZIECI !!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
19
~LT 2012-04-04 (10:14) 19 godzin i 28 minut temu

Po wyjściu z pudła zapisze się do Platformy i bedzie chroniony przez wymiar sprawiedliwości jak wszystkie platfusy... A tak a propos sprawiedliwości, to co w sprawie Beatki Sawickiej, bo mija już chyba 5 lat a peowski sąd nadal nie wydał wyroku...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
17
~Judasz apostołek 2012-04-04 (09:53) 19 godzin i 49 minut temu

no i co ,miłośnicy morderców - wrogowie kary czapy >=( ? zadowoleni ? jeden z waszych pupilków ,którego odrażające czyny nie cieszą sie waszym obrzydzeniem ,więc aprobatą -wyjdzie z paki >=(

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~przywrocic KS 2012-04-04 (10:00) 19 godzin i 42 minut temu

i eliminowac takie chwasty. Po co to cos (bo to nie czlowiek) ma zyc?

odpowiedz