Strona główna serwisu

"Daily Mail", WP.PL

Dwaj Polacy zgwałcili 19-latkę w Wielkiej Brytanii
Dwaj Polacy zgwałcili 19-latkę w Wielkiej Brytanii

"Daily Mail", WP.PL

Dwaj Polacy zgwałcili 19-latkę w Wielkiej Brytanii

W Hull w Wielkiej Brytanii 19-letnia studentka została zgwałcona przez dwóch Polaków. Mężczyźni zostali skazani na osiem lat i dziewięć miesięcy więzienia - informuje "Daily Mail".
W marcu studentka wybrała się do klubu, gdzie - jak podaje "Daily Mail" - "dosypano jej czegoś do drinka". Dziewczynie udało się wsiąść do taksówki. 19-latka nie była jednak w stanie dokładnie powiedzieć, gdzie ma zostać zawieziona. Taksówkarz wysadził ją w niewłaściwym miejscu - przed domem dwóch Polaków.

Dziewczyna wpadła do ogródka. 37-letni Roman S. i 26-letni Krzysztof D. zabrali ją do domu. Zainterweniował jeden z przechodniów, który zobaczył, że mężczyźni niosą studentkę do sypialni. Chciał z nią zostać, ale został wyrzucony z domu. W ogródku znalazł jednak telefon, który zgubiła dziewczyna, i zadzwonił do jej matki. Ta przyjechała na miejsce i wezwała policję.

Kiedy na miejsce przybyli funkcjonariusze, znaleźli Romana S. w łóżku z 19-latką.

Sędzia Michael Mettyear podkreślił, że mężczyźni przyznali się do winy nie z powodu poczucia winy, ale przez to, że dowody przeciw nim były przytłaczające.

Roman S. mieszkał i pracował w Wielkiej Brytanii od dwóch lat, Krzysztof D. - od ponad pięciu lat.

19-latka powiedziała, że chciałaby, żeby mężczyźni po wyjściu z więzienia zostali deportowani.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (457)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~a 2013-08-30 (23:42) 12 godzin i 54 minut temu

W tej Uk panienki chleja na umór .Nawet taksowkarz wyrzucił ja w krzaki .Bo jak mogla wpaść do cudzego ogrodu ??

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~dzg 2013-08-30 (23:24) 13 godzin i 12 minut temu

cały czas musimy się my Polacy wstydzić za nieudaczników. Kto nas reprezentuje zagranicą?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~! 2013-08-30 (23:10) 13 godzin i 26 minut temu

Ponoć "Polak" to brzmi dumnie!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~mmm 2013-08-30 (23:03) 13 godzin i 33 minut temu

"Dziewczyna wpadła do ogródka. 37-letni Roman S. i 26-letni Krzysztof D. zabrali ją do domu. Zainterweniował jeden z przechodniów, który zobaczył, że mężczyźni niosą studentkę do sypialni. Chciał z nią zostać, ale został wyrzucony z domu. W ogródku znalazł jednak telefon, który zgubiła dziewczyna, i zadzwonił do jej matki. Ta przyjechała na miejsce i wezwała policję. " Niezły matrix.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
5
~kill bill 2013-08-30 (21:13) 15 godzin i 23 minut temu

W pamiętniku dywizjonu 303 Urbanowicz opisywał jakie branie mieli Polscy piloci ,angielki nawet prowadziły ranking i Polacy wypadali najlepiej w seksie ,ale wiadomo angielskie blachy na co lecą ,chłopaki byli na topie i każdy chciał się z nimi pokazać a teraz Polacy są be.PS nie popieram gwałtów ,powinni za to odpowiedzieć.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
3
~jacol 2013-08-30 (21:05) 15 godzin i 31 minut temu

wpadla sama do ogrodka a potem do lozka-w wczesnie to pewnie ci sami polacy dosypali jej cos do drinka

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
4
~poznacie ich PO czynach 2013-08-30 (20:20) 16 godzin i 16 minut temu

oni napewno glosowali na PO-likota

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
7
~walczyk 2013-08-30 (19:59) 16 godzin i 37 minut temu

Polak, katolik, szanowany na całym świecie za swoje gorące wyznanie wiary w pochodach krzyżowych, nie mógł popełnić takiego bestialstwa. To jest podły atak na katolików.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~marco 2013-08-30 (19:27) 17 godzin i 9 minut temu

8 lat i 9 miesięcy. To jest wyrok za gwałt, a nie w tuskolandii gdzie za 2 tysiące zeta kaucji wypuszcza się na wolność gwałciciela a drugiego zwyrodnialca w zamian za stawianie się raz w tygodniu na policji.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
3
~to 2013-08-30 (19:25) 17 godzin i 11 minut temu

polaczek potrafi,,tu choc zgwalcili dziewczyne to jeszcze nie najgozej choc i tak tylko im jaja wyrwac i do gardla wsadzic,,ale pamietacie jak polaczek zgwalcil psa ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~kasia 2013-08-30 (19:22) 17 godzin i 14 minut temu

Polska patologia w UK. Powinni ich stamtad przepedzic kopami w zadki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~smiley 2013-08-30 (19:22) 17 godzin i 14 minut temu

kazdy kraj uni powinien miec mozliwosc deportowania przestepcow to kraju pochodzenia i uniemozliwienia im powrotu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~samo zycie 2013-08-30 (19:22) 17 godzin i 14 minut temu

Okazja czyni przestępcę Trafiła się pijana laska sama pakuje się do ogródka wita się z gąską to zaprosili do siebie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
10
~pol 2013-08-30 (18:50) 17 godzin i 46 minut temu

Coraz bardziej wstydzę się polskości! Od ćwierć wieku rośnie moje obrzydzenie do nacji, z której wyrosłem...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~hfdg 2013-08-30 (17:46) 18 godzin i 50 minut temu

zupelnie jak murzyni i arabi.Co za wstyd

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~artysta i wódka czystą 2013-08-30 (17:41) 18 godzin i 55 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~wk1208 2013-08-30 (17:40) 18 godzin i 56 minut temu

a po co ich deportowac , w Angli przynajmniej beda gnic w "pierdlu" i o to chodzi

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~tam tam 2013-08-30 (17:39) 18 godzin i 57 minut temu

jak tata był ZOMOwcem abo mundurowym w PRL to takich synów wychowali!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~qwert 2013-08-30 (17:36) 19 godzin temu

Fakt zwyrole ... ale w tym samym czasie inni zwyrole gwałcą inne kobiety ale o tym już tak się nie mówi bo to brytyjczycy. Zawsze jak mniejszość zrobi czyn karalny tak wszystkie media wrzeszczą a jak to zrobi miejscowy anglik to już nie jest tak głośno. Tak czy inaczej ci zwyrole przynoszą wstyd całej Polsce, wykastrować i puścić na piechotę do Polski ... a najlepiej gdzieś w kosmos.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
4
~bartekausbohlschau 2013-08-30 (17:27) 19 godzin i 9 minut temu

znam tą sprawę. Moja siostra studiowała z tą dziewczyną. Polacy są okrutni!

odpowiedz