więcej

Dwaj Polacy zgwałcili 19-latkę w Wielkiej Brytanii.

"Daily Mail", WP.PL |  dodane 2013-08-30 (16:52) 1 rok 3 miesiące 19 dni 5 godzin i 8 minut temu
drukuj


Dwaj Polacy zgwałcili 19-latkę w Wielkiej Brytanii
opinie
W Hull w Wielkiej Brytanii 19-letnia studentka została zgwałcona przez dwóch Polaków. Mężczyźni zostali skazani na osiem lat i dziewięć miesięcy więzienia - informuje "Daily Mail".

W marcu studentka wybrała się do klubu, gdzie - jak podaje "Daily Mail" - "dosypano jej czegoś do drinka". Dziewczynie udało się wsiąść do taksówki. 19-latka nie była jednak w stanie dokładnie powiedzieć, gdzie ma zostać zawieziona. Taksówkarz wysadził ją w niewłaściwym miejscu - przed domem dwóch Polaków.

Dziewczyna wpadła do ogródka. 37-letni Roman S. i 26-letni Krzysztof D. zabrali ją do domu. Zainterweniował jeden z przechodniów, który zobaczył, że mężczyźni niosą studentkę do sypialni. Chciał z nią zostać, ale został wyrzucony z domu. W ogródku znalazł jednak telefon, który zgubiła dziewczyna, i zadzwonił do jej matki. Ta przyjechała na miejsce i wezwała policję.

Kiedy na miejsce przybyli funkcjonariusze, znaleźli Romana S. w łóżku z 19-latką.

Sędzia Michael Mettyear podkreślił, że mężczyźni przyznali się do winy nie z powodu poczucia winy, ale przez to, że dowody przeciw nim były przytłaczające.

Roman S. mieszkał i pracował w Wielkiej Brytanii od dwóch lat, Krzysztof D. - od ponad pięciu lat.

19-latka powiedziała, że chciałaby, żeby mężczyźni po wyjściu z więzienia zostali deportowani.

(ib, db)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 342 84.44%
nie 63 15.56%

Przeczytaj też

Brytyjski sąd uniewinnił gwałciciela 13-letniej dziewczynki

dodane 2013-08-08 (14:57) 1 rok 4 miesiące 11 dni 7 godzin i 3 minuty temu

Skandal w Wielkiej Brytanii. Parlamentarzysta oskarżony o gwałt na mężczyźnie

dodane 2013-05-04 (23:08) 1 rok 7 miesięcy 14 dni 22 godziny i 52 minuty temu

Rodzice w Wielkiej Brytanii tropią pedofilów. Policja: sami damy radę

dodane 2013-05-02 (12:03) 1 rok 7 miesięcy 17 dni 9 godzin i 57 minut temu

Matka Jakuba T. twierdzi, że ma dowody jego niewinności

dodane 2013-02-19 (18:07) 1 rok 10 miesięcy 3 godziny i 53 minuty temu

Dane, które zaszokowały Wielką Brytanię

dodane 2013-01-11 (15:15) 1 rok 11 miesięcy 8 dni 6 godzin i 45 minut temu

W innych serwisach


Opinie (457)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~a 2013-08-30 (23:42) 1 rok 3 miesiące 18 dni 22 godziny i 18 minut temu

W tej Uk panienki chleja na umór .Nawet taksowkarz wyrzucił ja w krzaki .Bo jak mogla wpaść do cudzego ogrodu ??

odpowiedz

1
0
~dzg 2013-08-30 (23:24) 1 rok 3 miesiące 18 dni 22 godziny i 36 minut temu

cały czas musimy się my Polacy wstydzić za nieudaczników. Kto nas reprezentuje zagranicą?

odpowiedz

1
0
~! 2013-08-30 (23:10) 1 rok 3 miesiące 18 dni 22 godziny i 50 minut temu

Ponoć "Polak" to brzmi dumnie!

odpowiedz

1
0
~mmm 2013-08-30 (23:03) 1 rok 3 miesiące 18 dni 22 godziny i 57 minut temu

"Dziewczyna wpadła do ogródka. 37-letni Roman S. i 26-letni Krzysztof D. zabrali ją do domu. Zainterweniował jeden z przechodniów, który zobaczył, że mężczyźni niosą studentkę do sypialni. Chciał z nią zostać, ale został wyrzucony z domu. W ogródku znalazł jednak telefon, który zgubiła dziewczyna, i zadzwonił do jej matki. Ta przyjechała na miejsce i wezwała policję. " Niezły matrix.

odpowiedz

5
4
~kill bill 2013-08-30 (21:13) 1 rok 3 miesiące 19 dni i 47 minut temu

W pamiętniku dywizjonu 303 Urbanowicz opisywał jakie branie mieli Polscy piloci ,angielki nawet prowadziły ranking i Polacy wypadali najlepiej w seksie ,ale wiadomo angielskie blachy na co lecą ,chłopaki byli na topie i każdy chciał się z nimi pokazać a teraz Polacy są be.PS nie popieram gwałtów ,powinni za to odpowiedzieć.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

3
2
~jacol 2013-08-30 (21:05) 1 rok 3 miesiące 19 dni i 55 minut temu

wpadla sama do ogrodka a potem do lozka-w wczesnie to pewnie ci sami polacy dosypali jej cos do drinka

odpowiedz

4
3
~poznacie ich PO czynach 2013-08-30 (20:20) 1 rok 3 miesiące 19 dni 1 godzinę i 40 minut temu

oni napewno glosowali na PO-likota

odpowiedz

7
6
~walczyk 2013-08-30 (19:59) 1 rok 3 miesiące 19 dni 2 godziny i 1 minutę temu

Polak, katolik, szanowany na całym świecie za swoje gorące wyznanie wiary w pochodach krzyżowych, nie mógł popełnić takiego bestialstwa. To jest podły atak na katolików.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~marco 2013-08-30 (19:27) 1 rok 3 miesiące 19 dni 2 godziny i 33 minuty temu

8 lat i 9 miesięcy. To jest wyrok za gwałt, a nie w tuskolandii gdzie za 2 tysiące zeta kaucji wypuszcza się na wolność gwałciciela a drugiego zwyrodnialca w zamian za stawianie się raz w tygodniu na policji.

odpowiedz

3
2
~to 2013-08-30 (19:25) 1 rok 3 miesiące 19 dni 2 godziny i 35 minut temu

polaczek potrafi,,tu choc zgwalcili dziewczyne to jeszcze nie najgozej choc i tak tylko im jaja wyrwac i do gardla wsadzic,,ale pamietacie jak polaczek zgwalcil psa ?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
1
~kasia 2013-08-30 (19:22) 1 rok 3 miesiące 19 dni 2 godziny i 38 minut temu

Polska patologia w UK. Powinni ich stamtad przepedzic kopami w zadki.

odpowiedz

1
0
~smiley 2013-08-30 (19:22) 1 rok 3 miesiące 19 dni 2 godziny i 38 minut temu

kazdy kraj uni powinien miec mozliwosc deportowania przestepcow to kraju pochodzenia i uniemozliwienia im powrotu.

odpowiedz

1
0
~samo zycie 2013-08-30 (19:22) 1 rok 3 miesiące 19 dni 2 godziny i 38 minut temu

Okazja czyni przestępcę Trafiła się pijana laska sama pakuje się do ogródka wita się z gąską to zaprosili do siebie.

odpowiedz

10
9
~pol 2013-08-30 (18:50) 1 rok 3 miesiące 19 dni 3 godziny i 10 minut temu

Coraz bardziej wstydzę się polskości! Od ćwierć wieku rośnie moje obrzydzenie do nacji, z której wyrosłem...

odpowiedz

1
0
~hfdg 2013-08-30 (17:46) 1 rok 3 miesiące 19 dni 4 godziny i 14 minut temu

zupelnie jak murzyni i arabi.Co za wstyd

odpowiedz

1
0
~artysta i wódka czystą 2013-08-30 (17:41) 1 rok 3 miesiące 19 dni 4 godziny i 19 minut temu

popieram

odpowiedz

2
1
~wk1208 2013-08-30 (17:40) 1 rok 3 miesiące 19 dni 4 godziny i 20 minut temu

a po co ich deportowac , w Angli przynajmniej beda gnic w "pierdlu" i o to chodzi

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
1
~tam tam 2013-08-30 (17:39) 1 rok 3 miesiące 19 dni 4 godziny i 21 minut temu

jak tata był ZOMOwcem abo mundurowym w PRL to takich synów wychowali!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

1
0
~qwert 2013-08-30 (17:36) 1 rok 3 miesiące 19 dni 4 godziny i 24 minuty temu

Fakt zwyrole ... ale w tym samym czasie inni zwyrole gwałcą inne kobiety ale o tym już tak się nie mówi bo to brytyjczycy. Zawsze jak mniejszość zrobi czyn karalny tak wszystkie media wrzeszczą a jak to zrobi miejscowy anglik to już nie jest tak głośno. Tak czy inaczej ci zwyrole przynoszą wstyd całej Polsce, wykastrować i puścić na piechotę do Polski ... a najlepiej gdzieś w kosmos.

odpowiedz

4
3
~bartekausbohlschau 2013-08-30 (17:27) 1 rok 3 miesiące 19 dni 4 godziny i 33 minuty temu

znam tą sprawę. Moja siostra studiowała z tą dziewczyną. Polacy są okrutni!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 11 godzin i 1 minutę temu

Polski konwój z polską pomocą humanitarną dotarł do Charkowa
dodane 2014-12-19 (11:05) 10 godzin i 55 minut temu

Zuzanna M. i Kamil N. nie okazują emocji
dodane 2014-12-19 (10:15) 11 godzin i 45 minut temu

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 1 dzień 11 godzin i 36 minut temu

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 1 dzień 11 godzin i 55 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 29434