więcej

Dwaj Polacy zgwałcili 19-latkę w Wielkiej Brytanii.

"Daily Mail", WP.PL |  dodane 2013-08-30 (16:52) 1 rok 20 dni 21 godzin i 5 minut temu
drukuj


Dwaj Polacy zgwałcili 19-latkę w Wielkiej Brytanii
opinie
W Hull w Wielkiej Brytanii 19-letnia studentka została zgwałcona przez dwóch Polaków. Mężczyźni zostali skazani na osiem lat i dziewięć miesięcy więzienia - informuje "Daily Mail".

W marcu studentka wybrała się do klubu, gdzie - jak podaje "Daily Mail" - "dosypano jej czegoś do drinka". Dziewczynie udało się wsiąść do taksówki. 19-latka nie była jednak w stanie dokładnie powiedzieć, gdzie ma zostać zawieziona. Taksówkarz wysadził ją w niewłaściwym miejscu - przed domem dwóch Polaków.

Dziewczyna wpadła do ogródka. 37-letni Roman S. i 26-letni Krzysztof D. zabrali ją do domu. Zainterweniował jeden z przechodniów, który zobaczył, że mężczyźni niosą studentkę do sypialni. Chciał z nią zostać, ale został wyrzucony z domu. W ogródku znalazł jednak telefon, który zgubiła dziewczyna, i zadzwonił do jej matki. Ta przyjechała na miejsce i wezwała policję.

Kiedy na miejsce przybyli funkcjonariusze, znaleźli Romana S. w łóżku z 19-latką.

Sędzia Michael Mettyear podkreślił, że mężczyźni przyznali się do winy nie z powodu poczucia winy, ale przez to, że dowody przeciw nim były przytłaczające.

Roman S. mieszkał i pracował w Wielkiej Brytanii od dwóch lat, Krzysztof D. - od ponad pięciu lat.

19-latka powiedziała, że chciałaby, żeby mężczyźni po wyjściu z więzienia zostali deportowani.

(ib, db)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 342 84.44%
nie 63 15.56%

Przeczytaj też

Brytyjski sąd uniewinnił gwałciciela 13-letniej dziewczynki

dodane 2013-08-08 (14:57) 1 rok 1 miesiąc 11 dni 23 godziny i 1 minutę temu

Skandal w Wielkiej Brytanii. Parlamentarzysta oskarżony o gwałt na mężczyźnie

dodane 2013-05-04 (23:08) 1 rok 4 miesiące 15 dni 14 godzin i 49 minut temu

Rodzice w Wielkiej Brytanii tropią pedofilów. Policja: sami damy radę

dodane 2013-05-02 (12:03) 1 rok 4 miesiące 18 dni 1 godzinę i 54 minuty temu

Matka Jakuba T. twierdzi, że ma dowody jego niewinności

dodane 2013-02-19 (18:07) 1 rok 7 miesięcy 19 godzin i 50 minut temu

Dane, które zaszokowały Wielką Brytanię

dodane 2013-01-11 (15:15) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 22 godziny i 42 minuty temu

W innych serwisach


Opinie (457)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

4
12
~obserwator 2013-08-30 (18:53) 1 rok 20 dni 19 godzin i 4 minuty temu

Sama zwaliła się im do ogródka więc chłopacy pomyśleli, że ma ochotę na bunga bunga.

odpowiedz

5
2
~S 2013-08-30 (18:51) 1 rok 20 dni 19 godzin i 6 minut temu

Faceci , '' mężczyźni '' !!!!! Panowie !!!!!!!!!!!! powinni wreszcie zrozumieć ,ze Bóg stworzył niewiasty tak jak i ich i nie wolno zniewalać kobiet wbrew ich woli .Każdy ma wolną wolę i robi co chce ale nie wolno człowieka i to kobietę gwałcić ,zniewalać !!!!!!!!!!!!!!!! to jest taki sam człowiek jak mężczyźni !!!!!!!!!!!!!!! i nie ważne czy pijana czy nie ,czy naćpana czy nie należy zostawić je w spokoju .Panowie piją i chodza ulicami nachlani i nikt im złego nic nie robi / choćby nie jeden chciał !!!!! / kobiety tego nie wykorzystują !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 a więc ostra i ciężka kara bo dość już tych gwałtów ,dożywocia I TYLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

10
9
~pol 2013-08-30 (18:50) 1 rok 20 dni 19 godzin i 7 minut temu

Coraz bardziej wstydzę się polskości! Od ćwierć wieku rośnie moje obrzydzenie do nacji, z której wyrosłem...

odpowiedz

23
2
~Młody 2013-08-30 (18:49) 1 rok 20 dni 19 godzin i 8 minut temu

Po wyjściu z pierdla powinni dożywotnio na nią pracować. To jest odpowiednia kara jak ich rączki w nadgarstkach juz bolały.

odpowiedz

16
0
~emeryt 2013-08-30 (18:48) 1 rok 20 dni 19 godzin i 9 minut temu

Deportacja po odbyciu wyroku w Wielkiej Brytanii wydaje się oczywista. Myślę, że żadna amnestia czy inne sztuczki ze skracaniem wyroków ich nie będą dotyczyć.

odpowiedz

6
1
~ss 2013-08-30 (18:46) 1 rok 20 dni 19 godzin i 11 minut temu

no i Panowie Polacy - nie opłaca sie ,oj nie .Lepiej zawiązac sobie na supeł !!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

7
2
~Zbych 2013-08-30 (18:46) 1 rok 20 dni 19 godzin i 11 minut temu

Gdyby to zrobil Ruski albo ukrainiec w Polsce to byscie wszystkich Ukraincow zwyzywali od swoloczy. A moze sie myle ?

odpowiedz

27
2
~M 2013-08-30 (18:45) 1 rok 20 dni 19 godzin i 12 minut temu

Nie chce żeby te szumowiny zostały deportowane do Polski. Na Madagaskar z nimi

odpowiedz

1
1
~adwokat 2013-08-30 (18:44) 1 rok 20 dni 19 godzin i 13 minut temu

CZY POLACY MOGA W SADZIE WYGLASZAC DEMONSTRACYJNIE POTRZEBE DEPORTACJI OBCOKRAJOWCOW I CZY TO UKAZE SIE W ICH MEDIACH?........

odpowiedz

9
2
~dzinks 2013-08-30 (18:42) 1 rok 20 dni 19 godzin i 15 minut temu

Chrześcijanie jak wam nie wstyd.Nie ma tygodnia bez gwałtu na kobiecie czy dziecku albo dzieciobójstwa palonych duszonych topionych dzieci przez miłosiernych Katolików.Zacytuje wasze ulubione cytaty Po owocach ich poznacie.

odpowiedz

6
1
~EMIG 2013-08-30 (18:41) 1 rok 20 dni 19 godzin i 16 minut temu

No jak napisal to "Daily Mail"to na 100%prawda buuuuhahaaaaaaaaaaaaaaaa

odpowiedz

6
0
~elzen 2013-08-30 (18:41) 1 rok 20 dni 19 godzin i 16 minut temu

U nas gwałciciele chodzą na wolności. Kiboli trzeba za to surowo karać za odpalone race.

odpowiedz

32
2
~jakubah 2013-08-30 (17:58) 1 rok 20 dni 19 godzin i 59 minut temu

zapewnić im pełna odsiadkę w UK

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3
0
~Jarek 2013-08-30 (18:37) 1 rok 20 dni 19 godzin i 20 minut temu

powinni ich wysłać do Chin

odpowiedz

14
1
~p 2013-08-30 (18:37) 1 rok 20 dni 19 godzin i 20 minut temu

Matka wezwała policję. A ten facet który znalazł telefon nie mógł zadzwonić na policję ?

odpowiedz

26
7
~mysle 2013-08-30 (17:49) 1 rok 20 dni 20 godzin i 8 minut temu

ze to wszysto wina Tuska ...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
1
~andrzej.wozniak.315 2013-08-30 (18:34) 1 rok 20 dni 19 godzin i 23 minuty temu

urwać im narzędzie zbrodni

odpowiedz

18
5
~a 2013-08-30 (18:31) 1 rok 20 dni 19 godzin i 26 minut temu

won do kraju !

odpowiedz

7
3
~Wy-3-Mały 2013-08-30 (18:28) 1 rok 20 dni 19 godzin i 29 minut temu

Sprawa conajmniej niejasna. Nie ma co gadać, że polacy wAnglii mordująi gwałcą, ale niestety takie przypadki też czasem zachodzą. Polacy, to naród ludzi szlachetnych, ale sąteż inni.

odpowiedz

18
5
~rob 2013-08-30 (18:26) 1 rok 20 dni 19 godzin i 31 minut temu

reklamują nasz piękny kraj, echh takich powinni kastrowac

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Eksperci: Polacy zapomnieli, że grypa jest wciąż groźną chorobą
dodane 2014-09-20 (10:20) 3 godziny i 37 minut temu

O krok od katastrofy w Warszawie. Maszyniści użyli urządzenia "radio-stop"
dodane 2014-09-19 (21:21) 16 godzin i 36 minut temu

materiał wideo

Czarzasty: Grabarczyk był fatalnym ministrem, teraz jest najbliższym przyjacielem Kopacz
dodane 2014-09-19 (12:24) 1 dzień 1 godzinę i 33 minuty temu

Prof. Kazimierz Kik: Teresa Piotrowska to najsłabsze ogniwo nowego rządu
dodane 2014-09-19 (12:02) 1 dzień 1 godzinę i 55 minut temu

Grzegorz Schetyna: Ewa Kopacz potrafi podejmować trudne decyzje
dodane 2014-09-19 (19:50) 18 godzin i 7 minut temu

Skandal w Kambodży. Pedofile odwiedzają sierocińce jak domy publiczne
dodane 2014-09-19 (12:28) 1 dzień 1 godzinę i 29 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Twoim zdaniem Ewa Kopacz będzie lepszym premierem niż Donald Tusk?

liczba oddanych głosów: 27864