więcej

Ojciec odnalazł swoje dzieci martwe w zamrażarce.

wp.pl | dodane 2010-09-01 (14:00)

fot. NTV

opinie
drukuj

Do wstrząsającej tragedii doszło w Turcji. Ojciec czwórki dzieci odnalazł je martwe w zamrażarce . Prawdopodobnie bawiły się w chowanego - podaje serwis internetowy brytyjskiej telewizji SkyNews powołując się na turecką stację NTV.

Szokująca historia rozegrała się w środkowej Turcji w Konyi. Cała czwórka - dwóch chłopców i dwie dziewczynki w wieku od 6 do 11 lat - była rodzeństwem. Najprawdopodobniej bawili się w chowanego w opuszczonym domu i zaklinowali się w zamrażarce.

Kiedy zaniepokojony długą nieobecnością swoich dzieci ojciec odnalazł je zamknięte w zamrażarce, na ratunek było za późno - rodzeństwo już nie żyło. Według wstępnych ustaleń, najprawdopodobniej udusili się w środku szczelnego urządzenia.

Policja nie wyklucza jednak, że tragedia nie była nieszczęśliwym wypadkiem - podaje SkyNews. Według zeznań wujka dzieci, nie jest możliwe zamknięcie feralnej zamrażarki od środka, a odnalezione ciała leżały jedno na drugim. Okoliczności zdarzenia ma wyjaśnić wszczęte śledztwo.

NaSygnale.pl: Makabryczne odkrycie w Warszawie

(tbe)

oceń
2
1
Podziel się

  • Skomentuj
  • WP.PL
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~kendoooo [2010-09-01 14:52]

mniammm
No i będzie kebab,super. Ja też lubię dzieci,tylko się kurde,długo gotują,fakt

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Pan Sułek [2010-09-01 16:12]

Komu.
A po co komu taka duża zamrażarka?W mojej to mogę sobie najwyżej lód do drinka zamrozić.I starczy.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~anonim [2010-09-01 16:05]

taa w chowanego sie bawiły...
jak tam było czworo dzieci to nie możliwe żeby bawiły sie w chowanego no bo jedna osoba szuka... albo to ojciec jest sprawcą i sie tłumaczy teraz...albo ktoś inny je tam zamkną

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~yhhh :/ [2010-09-01 16:03]

a może bawili się z kimś?
przecież mogły się bawić z dziećmi sąsiada albo po prostu z kolegami czy koleżankami... a wiadomo, że dzieci nie raz szybko się nudzą zabawą i jeśli nie mogą czegoś zrobić (w tym przypadku znaleźć chowających się kolegów i koleżanek) to odpuszczają sobie zabawię i idą do domu albo zajmują się czymś innym...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~sledczy [2010-09-01 14:57]

GDZIE BYLI RODZICE?
Ja sie pytam!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~kaja [2010-09-01 15:56]

no
szukał tata!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~xxx [2010-09-01 15:53]

Maja duzo dzieci
Dla Turków to nic takiego mają dużo dzieci z jedną ,czy drugą żoną tam jest duży przyrost naturalny Pójdziemy za 10 lat śladem Niemców Sprowadzimy Turków bo nie będzie miał kto pracowac na emerytów

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~GAGAFAGAHS [2010-09-01 15:45]

To ojciec szukał!!!
"Kiedy zaniepokojony długą nieobecnością swoich dzieci ojciec odnalazł je zamknięte w zamrażarce". Mógł się z nimi bawić ;)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~gość [2010-09-01 15:41]

poo
Cała czwórka bawiła się w chowanego?To kto szukał skoro wszyscy się schowali??????

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~tara [2010-09-01 14:40]

???
cos tu nie gra skoro bawili sie w chowanego to kto szukal?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~ŁASUT [2010-09-01 14:33]

PRZYGOTOWANE NA KEBAB !!!!!
IDĄ TAKIE CZASY ŻE LEPIEJ SOBIE ZROBIĆ ZAPASY !!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
pafel70 [2010-09-01 15:40]

seksmisja
naoglądali się filmów i ..........

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Ania [2010-09-01 15:15]

W czwórke
Chowali się w zamrażarce razem?to kto ich szukał?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Głąb [2010-09-01 15:02]

Jeśli miała znak CE
zgodnie z zarządzeniami komisarzy europejskich - to producentowi nic nie zrobią.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~m. [2010-09-01 14:54]

...
a mnie nie jest trudno w to uwierzyc.takie przypadki niestety sie zdarzaja.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~pucus [2010-09-01 14:48]

zapytajcie tatusia
Ojciec znalazl dzieci w zamrazarce w opuszczonym domu. Wszystkie dzieci chowaly sie w jednym miejscu?????????????? A zkim sie bawily??????????? i kto ich szukal jak wszystkie sie chowaly????????? i akurat w zamrazarce tatus szukal i akurat znalazl????????? Interesujace.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~muszelkazmorza [2010-09-01 14:41]

bezwzględu na przyczynę to OGROMNA tragedia!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Boss [2010-09-01 14:38]

Zabawa w chowanego polega na tym, że 1 osoba szuka, a reszta się chowa.. a tu wg policji co, wszyscy się schowali, tak..?? Co za nonsens.. Ludzie, myślcie zanim wysnujecie jakąś teorię.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
muminka [2010-09-01 14:32]

yy
to jakaś nieprawdopodobna historia!!! trudno uwierzyć w jej autentyczność może jednak ktoś trzeci maczał w tym palce...

odpowiedz

Szukaj w serwisie

reporter wp24 chcę wyslać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Ostatnio dodane przez reporterów WP24

Pogoda długoterminowa materiał foto Pogoda długoterminowa dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody materiał foto Prognoza pogody dodane przez: Internauta WP24

więcej

Sonda

Jaki prezent dasz swojej Mamie?

liczba oddanych głosów: 915