więcej

Dwaj Polacy zgwałcili 19-latkę w Wielkiej Brytanii.

"Daily Mail", WP.PL |  dodane 2013-08-30 (16:52) 10 miesięcy 28 dni 11 godzin i 41 minut temu
drukuj


Dwaj Polacy zgwałcili 19-latkę w Wielkiej Brytanii
opinie
W Hull w Wielkiej Brytanii 19-letnia studentka została zgwałcona przez dwóch Polaków. Mężczyźni zostali skazani na osiem lat i dziewięć miesięcy więzienia - informuje "Daily Mail".

W marcu studentka wybrała się do klubu, gdzie - jak podaje "Daily Mail" - "dosypano jej czegoś do drinka". Dziewczynie udało się wsiąść do taksówki. 19-latka nie była jednak w stanie dokładnie powiedzieć, gdzie ma zostać zawieziona. Taksówkarz wysadził ją w niewłaściwym miejscu - przed domem dwóch Polaków.

Dziewczyna wpadła do ogródka. 37-letni Roman S. i 26-letni Krzysztof D. zabrali ją do domu. Zainterweniował jeden z przechodniów, który zobaczył, że mężczyźni niosą studentkę do sypialni. Chciał z nią zostać, ale został wyrzucony z domu. W ogródku znalazł jednak telefon, który zgubiła dziewczyna, i zadzwonił do jej matki. Ta przyjechała na miejsce i wezwała policję.

Kiedy na miejsce przybyli funkcjonariusze, znaleźli Romana S. w łóżku z 19-latką.

Sędzia Michael Mettyear podkreślił, że mężczyźni przyznali się do winy nie z powodu poczucia winy, ale przez to, że dowody przeciw nim były przytłaczające.

Roman S. mieszkał i pracował w Wielkiej Brytanii od dwóch lat, Krzysztof D. - od ponad pięciu lat.

19-latka powiedziała, że chciałaby, żeby mężczyźni po wyjściu z więzienia zostali deportowani.

(ib, db)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 342 84.44%
nie 63 15.56%

Przeczytaj też

Brytyjski sąd uniewinnił gwałciciela 13-letniej dziewczynki

dodane 2013-08-08 (14:57) 11 miesięcy 20 dni 13 godzin i 36 minut temu

Skandal w Wielkiej Brytanii. Parlamentarzysta oskarżony o gwałt na mężczyźnie

dodane 2013-05-04 (23:08) 1 rok 2 miesiące 24 dni 5 godzin i 25 minut temu

Rodzice w Wielkiej Brytanii tropią pedofilów. Policja: sami damy radę

dodane 2013-05-02 (12:03) 1 rok 2 miesiące 26 dni 16 godzin i 30 minut temu

Matka Jakuba T. twierdzi, że ma dowody jego niewinności

dodane 2013-02-19 (18:07) 1 rok 5 miesięcy 9 dni 10 godzin i 26 minut temu

Dane, które zaszokowały Wielką Brytanię

dodane 2013-01-11 (15:15) 1 rok 6 miesięcy 17 dni 13 godzin i 18 minut temu

W innych serwisach


Opinie (456)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
4
~jahn 2013-08-30 (18:20) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 13 minut temu

To krakusy, nie chcieli zapłacić

odpowiedz

25
1
~joB 2013-08-30 (17:38) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 55 minut temu

Jurni Polacy, rzucili się na nieprzytomną dziewczynę, seksualni bohaterzy. Pewnie żony w kraju cierpią z samotności, a oni sobie radzą.

odpowiedz

13
0
~bo to zla dziewczyna byla . 2013-08-30 (18:17) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 16 minut temu

w plu mieli by ze dwa lata i zawiasy .a sad i policia by z panny qwe zrobili a z nich poszkodowanych .ha ha ha .

odpowiedz

33
0
~matel 2013-08-30 (18:06) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 27 minut temu

chamy nie Polacy

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
0
~stanleyGK 2013-08-30 (18:12) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 21 minut temu

najpierw odsiedzą a potem niech ich wyrzucą na zbity pysk. Tylko by te łajzy nie trafiły do Polski. gwałt jest gwałt. Szkoda że nie ma kary kastracji.

odpowiedz

8
0
~tutti 2013-08-30 (18:11) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 22 minuty temu

9 lat to chyba sprawiedliwa kara.. Aczkolwiek takie historie dzieją się w Polsce co tydzień...

odpowiedz

10
3
~GERSON 2013-08-30 (17:52) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 41 minut temu

NIESTETY ,POLACY TO NARÓD KTÓRY DŁUGO JESZCZE MUSI SIĘ UCZYĆ KULTURY. JAKI OJCIEC ,TAKI SYN ...OWSZEM , ZDARZAJĄ SIĘ WYJĄTKI ...LECZ TO JEST RZADKOŚĆ. JAK NIEMA CZYM IMPONOWAĆ TO POZOSTAŁA JEDYNIE GŁUPOTA I UPOŚLEDZENIE ...WSTYD !!!.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
teshner 2013-08-30 (18:06) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 27 minut temu

Roman Smentek. Znajdziedzie go na NK.

odpowiedz

8
0
~b. dobrze 2013-08-30 (18:06) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 27 minut temu

Bardzo dobry wyrok 8 lat. W pełni podpisuję się rękami i nawet nogami.

odpowiedz

7
1
~magda 2013-08-30 (18:00) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 33 minuty temu

Niech sie ciesza ze tylko 9 lat i 8 m-cy dostali . W USA przy obecnym prawie nie wiem czy po 15-20 mogli by ogladac swiat. A tak poza tym to dlaczego o wszelkich polskich patologiach informacje nadciagaja z UK a z USA gdzie Polonii i emigrantow z Polski jest pelno o takich doniesienich nie ma mowy?

odpowiedz

28
0
~ania 2013-08-30 (18:00) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 33 minuty temu

Ale o tym ,że ostatnio angol zadźgał Polkę to cisza pijacki i wredny naród!

odpowiedz

16
6
~Ola 2013-08-30 (17:42) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 51 minut temu

Tusk zgwałcił wszystkie Polki i wszystkich Polaków i co mu za to można zrobić. Czy jak Tuska wywiozą na taczce to będzie można mu wymierzyć karę na jaką zasługuje również po sezonie łowieckim?

odpowiedz

5
2
~. 2013-08-30 (17:55) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 38 minut temu

Co za prymitywy.

odpowiedz

108
13
~somasza 2013-08-30 (17:24) 10 miesięcy 28 dni 11 godzin i 9 minut temu

Niech ich deportuja. Nie ma sprawy. Ale niech rowniez deportuja wszelkiej masci muslimow, gwalcacych dziewczynki w wieku lat 13 i twierdzacych, ze oni nie wiedzili ze robia zle. Bo ich kultura...ble, ble!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

2
1
~wk1208 2013-08-30 (17:40) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 53 minuty temu

a po co ich deportowac , w Angli przynajmniej beda gnic w "pierdlu" i o to chodzi

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~kaziuu 2013-08-30 (17:52) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 41 minut temu

to w kryminale im wyszlifują gwint za taki paragraf, bardzo dobrze, należy im się jak psu zupa

odpowiedz

1
1
~weu 2013-08-30 (17:52) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 41 minut temu

Niech ich teleportuja do polski.

odpowiedz

0
3
~fury 2013-08-30 (17:51) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 42 minuty temu

szkoda, ze nie pamiatala jak sie powinna zachowywac 19 latka...alkohol nie wiadomo z kim i gdzie itd..swoja droga nie bronie tych burakow - dla mnie dno

odpowiedz

10
8
~Bzik 2013-08-30 (17:29) 10 miesięcy 28 dni 11 godzin i 4 minuty temu

Kolejna ! Prowokacja... Asada !

odpowiedz

10
0
~asq 2013-08-30 (17:48) 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 45 minut temu

mendy też emigrują i przynoszą wstyd

odpowiedz