Strona główna serwisu
Wyciekły zdjęcia z katastrofy smoleńskiej; ciała, strzępy ubrań

Wyciekły zdjęcia z katastrofy smoleńskiej; ciała, strzępy ubrań

Dziesiątki zdjęć rzeczy osobistych ofiar katastrofy w Smoleńsku, dokumentów, a nawet porozrzucanych ciał wyciekły do internetu. Linki do nich opublikowano w komentarzach w serwisie Niezalezna.pl. Redakcja usunęła te komentarze, a w opublikowanym oświadczeniu odcina się od sprawy. "Nie wykluczamy, że zamieszczenie linków miało charakter prowokacji wymierzonej w nasz portal" - napisano w oświadczeniu.
Miejsce katastrofy. Zdjęcie agencyjne Miejsce katastrofy. Zdjęcie agencyjne ()
Jak czytamy w serwisie "w kilku komentarzach na stronie Niezalezna.pl pojawiły się linki do zdjęć przedmiotów i dokumentów należących do ofiar katastrofy smoleńskiej. Na jednej z fotografii widać teren katastrofy z porozrzucanymi ciałami. Z opisów niektórych zdjęć, których część została zrobiona tuż po tragedii, jednoznacznie wynika, że są to dowody rzeczowe prokuratury".

Redakcja zaznacza: "nie wiemy, czym kierowała się osoba, która zamieściła na naszym portalu komentarze zawierające linki do takich fotografii, ale bez względu na intencje z oczywistych przyczyn zostały one usunięte"

Na kilkudziesięciu zdjęciach widnieją strzępy ubrań, w tym mundurów, bielizny osobistej, a także zakrwawiony krawat, damska torebka, kosmetyczki i porwany różaniec. Na innych fotografiach znajdują się legitymacje służbowe ze zdjęciami i dokumenty, takie jak np. paszport dyplomatyczny. Zdjęcia znalazły się na zewnętrznym serwerze służącym do przechowywania zdjęć, w serwisie Niezalezna.pl znalazły się tylko odnośniki.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (749)
Nie zgadzam się z opinią
402
Zgadzam się z opinią
2457
~nurek 2012-03-09 (19:41) 11 godzin i 35 minut temu

PO musi odejść !!!! PIS musi rządzić!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 39

Nie zgadzam się z opinią
33
Zgadzam się z opinią
218
~2 x Odchodzimy 2012-03-09 (22:11) 9 godzin i 5 minut temu

Ale czy piloci dwukrotnie na wysokości 100 m. powiedzieli: "odchodzimy" ? Tak. A dlaczego samolot nie zdołał się "podnieść" ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 17

Nie zgadzam się z opinią
37
Zgadzam się z opinią
215
~Tomek 2012-03-09 (21:59) 9 godzin i 17 minut temu

Gdy patrzę na zdjęcie wraku TU 154 -to przecież szczątki samolotu-z takiej niskiej wysokości i został rozwalony na szczęby?-ludzie w samolocie była bomba-poświęcili jakiś ludzi na stacenie -a było mówione że tam były jakieś dwie osoby-podłożyli pombę -to był zamach -no ludzie nie bądzcie idjotami-bierzcie tuska za łeb niech gada .-po co dał śledzto ruskom?żeby prawda nie wyszła na jaw-już do cholery wyszła na jaw że to był zamach-teraz trzeba szukać winnych.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9