Strona główna serwisu
Sprawdź, kiedy spadnie śnieg

Sprawdź, kiedy spadnie śnieg

Wszyscy Polacy chcą wiedzieć, kiedy spadnie śnieg, a temperatury spadną poniżej zera. Wiadomo już, że takiej pogody możemy się spodziewać już za parę dni.
Sprawdź pogodę w swoim mieście

Już we wtorek na południu Polski pojawi się deszcz ze śniegiem, od środy śnieg zagości już w całym kraju. Temperatury będą wahały się o okolicach zera stopni. Możemy już zapomnieć o kilkunastostopniowym ciepełku. Nie możemy się jednak spodziewać od razu -30.

Nocami będzie nawet -9 stopni. W ciągu dnia temperatury będą spadać wolniej.


W przyszłym tygodniu na północy Polski będziemy mieć jeszcze od 0 do 4stopni. Nocą jednak zobaczymy aż -7. Słaby śnieg pojawi się od środy. Poranki na drogach mogą więc być bardzo śliskie.

Na południu Polski będzie już dużo chłodniej. Temperatura będzie spadać powoli. Na początku tygodnia będzie jeszcze 6 na plusie, za to pod koniec zobaczymy na termometrze -3.

W środę też śnieg pojawi się na wschodzie Polski. Prócz śniegu będzie też dużo chłodniej. Czwartek i piątek to temperatury poniżej zera.


Bardzo podobnie będzie w Polsce centralnej i wschodniej. We wtorek jeszcze spodziewajmy się deszczu ze śniegiem, za to od środy słaby śnieg. Pod koniec przyszłego tygodnia temperatury spadną też poniżej zera.

Taka pogoda nie powinna już zaskoczyć drogowców - w końcu to już listopad.
wp.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (31)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~mariush 2010-11-21 (11:15) 19 godzin i 57 minut temu

Nudne jest to zdanie, ze zima znowu zaskoczy drogowców. A ilu kierowców zaskoczy ta zima? I do lata bede jeździć na letnich oponach?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~RP 3 i 1/3 2010-11-21 (10:21) 20 godzin i 51 minut temu

nie dal bym zlamanego szeaga, ze zima nie zaskoczy drogowcow. nie raz juz "byli przygotowani do zimy", az spadl snieg i kiszka...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~kwestia gustu 2010-11-20 (21:57) 9 godzin i 15 minut temu

Każdy dzień przybliża nas do wiosny a oddala od jesieni...

odpowiedz

zgłoś do moderacji