więcej

Sprawdź, kiedy spadnie śnieg.

Logo dostawcy  wp.pl |  dodane 2010-11-19 (07:31) 4 lata 1 miesiąc 18 godzin i 23 minuty temu
drukuj

Wszyscy Polacy chcą wiedzieć, kiedy spadnie śnieg, a temperatury spadną poniżej zera. Wiadomo już, że takiej pogody możemy się spodziewać już za parę dni.

Sprawdź pogodę w swoim mieście

Już we wtorek na południu Polski pojawi się deszcz ze śniegiem, od środy śnieg zagości już w całym kraju. Temperatury będą wahały się o okolicach zera stopni. Możemy już zapomnieć o kilkunastostopniowym ciepełku. Nie możemy się jednak spodziewać od razu -30.

Nocami będzie nawet -9 stopni. W ciągu dnia temperatury będą spadać wolniej.

W przyszłym tygodniu na północy Polski będziemy mieć jeszcze od 0 do 4stopni. Nocą jednak zobaczymy aż -7. Słaby śnieg pojawi się od środy. Poranki na drogach mogą więc być bardzo śliskie.

Na południu Polski będzie już dużo chłodniej. Temperatura będzie spadać powoli. Na początku tygodnia będzie jeszcze 6 na plusie, za to pod koniec zobaczymy na termometrze -3.

W środę też śnieg pojawi się na wschodzie Polski. Prócz śniegu będzie też dużo chłodniej. Czwartek i piątek to temperatury poniżej zera.

Bardzo podobnie będzie w Polsce centralnej i wschodniej. We wtorek jeszcze spodziewajmy się deszczu ze śniegiem, za to od środy słaby śnieg. Pod koniec przyszłego tygodnia temperatury spadną też poniżej zera.

Taka pogoda nie powinna już zaskoczyć drogowców - w końcu to już listopad.

(kab)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 34 73.91%
nie 12 26.09%

Przeczytaj też

Weekend pod znakiem zimy? Sprawdź pogodę na dziś

dodane 2010-11-26 (05:05) 4 lata 23 dni 20 godzin i 49 minut temu

Pożegnaj się z jesienią, nadchodzi pierwsze uderzenie zimy

dodane 2010-11-22 (14:33) 4 lata 27 dni 11 godzin i 21 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (31)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~mariush 2010-11-21 (11:15) 4 lata 28 dni 14 godzin i 39 minut temu

Zima zaskoczy
Nudne jest to zdanie, ze zima znowu zaskoczy drogowców. A ilu kierowców zaskoczy ta zima? I do lata bede jeździć na letnich oponach?

odpowiedz

0
0
~RP 3 i 1/3 2010-11-21 (10:21) 4 lata 28 dni 15 godzin i 33 minuty temu

zima a drogowcy
nie dal bym zlamanego szeaga, ze zima nie zaskoczy drogowcow. nie raz juz "byli przygotowani do zimy", az spadl snieg i kiszka...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~kwestia gustu 2010-11-20 (21:57) 4 lata 29 dni 3 godziny i 57 minut temu

Lache na to kłade !!!
Każdy dzień przybliża nas do wiosny a oddala od jesieni...

odpowiedz

0
0
~ppp 2010-11-19 (12:31) 4 lata 1 miesiąc 13 godzin i 23 minuty temu

NAJ
Najlepsi przepowiadacze meteo.pl.Prognoza 48godzinna jest niesamowita-polecam.

odpowiedz

0
0
~anty 2010-11-19 (11:47) 4 lata 1 miesiąc 14 godzin i 7 minut temu

za komuny był Wicherek i ta druga
Pogodynka, a teraz nawet trudno zliczyć - a gawiedź dostaje taniec przed kamerą jakiejś pindy, która zasłania mapę bo właśnie pokazuje odzież i tyłek.

odpowiedz

0
0
~los 2010-11-19 (10:43) 4 lata 1 miesiąc 15 godzin i 11 minut temu

Przepowiadanie pogody to piękna fucha. Za nic się nie odpowiada. A kasiorka leci.
No po prostu bajka.

odpowiedz

0
0
~Johan.Katowice 2010-11-19 (10:31) 4 lata 1 miesiąc 15 godzin i 23 minuty temu

Ino zimo na Hajmat przyjodzie każdy hop dwie gumy na ciul kładzie i gites grzejom
na familokach siedzima i zdyjmujema ryhtyk gumy z ciula jok r##omy i jok szcz#ma. Pyrsk!

odpowiedz

0
0
~kazik 2010-11-19 (10:29) 4 lata 1 miesiąc 15 godzin i 25 minut temu

Przestańcie się ośmieszać
W połowie października zapowiedzieliście 30stopniowe mrozy. W dniu kiedy zalało Bogatynię jeszcze dwa dni wcześniej zapowiadaliście piękną pogodę. Zarezerwowałem schronisko pod Śnieżką i wybrałem się w góry. Ale mieliśmy wycieczkę. Trzeba było zawrócić i jechać do domu. Opłata za schronisko przepadła.

odpowiedz

0
0
~BaBa 2010-11-19 (10:27) 4 lata 1 miesiąc 15 godzin i 27 minut temu

Kiedy spadnie śnieg.
A komu tak się spieszy do opadów śniegu??? Bo jak dla mnie może być taka zima jak jest obecna jesień! Może pytają ci co jeżdżą na nartach,ale dla nich powinno padać w górach.

odpowiedz

0
0
52.256406,21.017175 2010-11-19 (10:25) 4 lata 1 miesiąc 15 godzin i 29 minut temu

ogłaszam początek Zimy jak Szczepowska koniec komunizmu
każdemu wolno, to demokracja;-)

odpowiedz

0
0
~Lala 2010-11-19 (10:07) 4 lata 1 miesiąc 15 godzin i 47 minut temu

taaa
logiczne, że kiedyś spadnie. Jak będziecie mówic o tym co parę dni to w końcu traficie w sedno.

odpowiedz

0
0
~Alijz.Bytom 2010-11-19 (09:48) 4 lata 1 miesiąc 16 godzin i 6 minut temu

My Hanys na Hajmacie Katowice przed zimom i śniogiem chcema
z Polska wóda w cysternach i świnioki i kiełbache za Nosz wungiel co nacht Polska pojechoł. Pyrsk Hanysy!!!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~jampan 2010-11-19 (09:46) 4 lata 1 miesiąc 16 godzin i 8 minut temu

przyznam się szczerze, że swędzi mnie termin spadywania śniegu, mrozu etc.
co roku jest to samo i tak ma być. porządek musi być. ordnung muss sein !

odpowiedz

0
0
~zimny 2010-11-19 (09:46) 4 lata 1 miesiąc 16 godzin i 8 minut temu

Wielki Kłam
Z tym zimnem progozowanym w październiku, to nie dajcie się tak otumaniać. Przecież chodziło o to że węgiel się wcale nie sprzedawał no i od czego są media. Alarm bo zimno a tysiące ton węgla sprzedawały się jak świeże bułeczki. Pozdrawiam

odpowiedz

0
0
card025 2010-11-19 (09:38) 4 lata 1 miesiąc 16 godzin i 16 minut temu

mam nadzieję że mroźnej zimy nie będzie
jak dla mnie to śniegu może nie być wcale a mrozu tym bardziej, przynajmniej zaoszczędzę na ogrzewaniu

odpowiedz

0
0
~agrab 2010-11-19 (09:36) 4 lata 1 miesiąc 16 godzin i 18 minut temu

Kiedy mozna spodziewać się śniegu??
ZIMĄ!! raczej

odpowiedz

0
0
jeremi & jan 2010-11-19 (09:27) 4 lata 1 miesiąc 16 godzin i 27 minut temu

Spadnie śnieg
albo i nie spadnie. Z prognozami synoptyków jest jak z przewidywaniami ekspertów giełdowych. Nigdy nic pewnego, a nawet prawdopodobieństwo trafności jest znikome. A wydawałoby się, że powinni robić postępy bo przecież mają dostęp do informacji pochodzącej niemal z całego świata.

odpowiedz

0
0
~aaa 2010-11-19 (09:21) 4 lata 1 miesiąc 16 godzin i 33 minuty temu

Prognozy pogody... żenada
A pamiętacie na poczatku października te newsy że zima tuż tuż. I co? Narobili szumu i nic. Teraz jest koniec listopada i śnieg może spaść, ale wtedy dali ciała.

odpowiedz

0
0
Szpieg07 2010-11-19 (09:19) 4 lata 1 miesiąc 16 godzin i 35 minut temu

To była celowa POdpucha Tuska!!!!!
Plotka puszczona w mediach o rzekomej ostrej i szybko nadchodzącej zimie była celowa, przez to drastycznie wzrosły ceny węgla i drewna opałowego, Tusek łata dziure jak tylko może, szkoda tylko, że naszym kosztem

odpowiedz

0
0
~wowo 2010-11-19 (09:09) 4 lata 1 miesiąc 16 godzin i 45 minut temu

Nie rozumiem, dlaczego zima może spaść śnieg
co innego latem to zaskakuje.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 14 godzin i 54 minuty temu

Polski konwój z polską pomocą humanitarną dotarł do Charkowa
dodane 2014-12-19 (11:05) 14 godzin i 49 minut temu

Zuzanna M. i Kamil N. nie okazują emocji
dodane 2014-12-19 (10:15) 15 godzin i 39 minut temu

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 1 dzień 15 godzin i 30 minut temu

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 1 dzień 15 godzin i 49 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 29591