więcej

Sprawdź, kiedy spadnie śnieg.

Logo dostawcy  wp.pl |  dodane 2010-11-19 (07:31) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 6 godzin i 26 minut temu
drukuj

Wszyscy Polacy chcą wiedzieć, kiedy spadnie śnieg, a temperatury spadną poniżej zera. Wiadomo już, że takiej pogody możemy się spodziewać już za parę dni.

Sprawdź pogodę w swoim mieście

Już we wtorek na południu Polski pojawi się deszcz ze śniegiem, od środy śnieg zagości już w całym kraju. Temperatury będą wahały się o okolicach zera stopni. Możemy już zapomnieć o kilkunastostopniowym ciepełku. Nie możemy się jednak spodziewać od razu -30.

Nocami będzie nawet -9 stopni. W ciągu dnia temperatury będą spadać wolniej.

W przyszłym tygodniu na północy Polski będziemy mieć jeszcze od 0 do 4stopni. Nocą jednak zobaczymy aż -7. Słaby śnieg pojawi się od środy. Poranki na drogach mogą więc być bardzo śliskie.

Na południu Polski będzie już dużo chłodniej. Temperatura będzie spadać powoli. Na początku tygodnia będzie jeszcze 6 na plusie, za to pod koniec zobaczymy na termometrze -3.

W środę też śnieg pojawi się na wschodzie Polski. Prócz śniegu będzie też dużo chłodniej. Czwartek i piątek to temperatury poniżej zera.

Bardzo podobnie będzie w Polsce centralnej i wschodniej. We wtorek jeszcze spodziewajmy się deszczu ze śniegiem, za to od środy słaby śnieg. Pod koniec przyszłego tygodnia temperatury spadną też poniżej zera.

Taka pogoda nie powinna już zaskoczyć drogowców - w końcu to już listopad.

(kab)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 34 73.91%
nie 12 26.09%

Przeczytaj też

Weekend pod znakiem zimy? Sprawdź pogodę na dziś

dodane 2010-11-26 (05:05) 3 lata 10 miesięcy 28 dni 8 godzin i 52 minuty temu

Pożegnaj się z jesienią, nadchodzi pierwsze uderzenie zimy

dodane 2010-11-22 (14:33) 3 lata 11 miesięcy 1 dzień 23 godziny i 24 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (31)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Alijz.Bytom 2010-11-19 (09:48) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 4 godziny i 9 minut temu

My Hanys na Hajmacie Katowice przed zimom i śniogiem chcema
z Polska wóda w cysternach i świnioki i kiełbache za Nosz wungiel co nacht Polska pojechoł. Pyrsk Hanysy!!!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~mariush 2010-11-21 (11:15) 3 lata 11 miesięcy 3 dni 2 godziny i 42 minuty temu

Zima zaskoczy
Nudne jest to zdanie, ze zima znowu zaskoczy drogowców. A ilu kierowców zaskoczy ta zima? I do lata bede jeździć na letnich oponach?

odpowiedz

0
0
~RP 3 i 1/3 2010-11-21 (10:21) 3 lata 11 miesięcy 3 dni 3 godziny i 36 minut temu

zima a drogowcy
nie dal bym zlamanego szeaga, ze zima nie zaskoczy drogowcow. nie raz juz "byli przygotowani do zimy", az spadl snieg i kiszka...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~kwestia gustu 2010-11-20 (21:57) 3 lata 11 miesięcy 3 dni 16 godzin i 1 minutę temu

Lache na to kłade !!!
Każdy dzień przybliża nas do wiosny a oddala od jesieni...

odpowiedz

0
0
~ppp 2010-11-19 (12:31) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 1 godzinę i 26 minut temu

NAJ
Najlepsi przepowiadacze meteo.pl.Prognoza 48godzinna jest niesamowita-polecam.

odpowiedz

0
0
~anty 2010-11-19 (11:47) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 2 godziny i 10 minut temu

za komuny był Wicherek i ta druga
Pogodynka, a teraz nawet trudno zliczyć - a gawiedź dostaje taniec przed kamerą jakiejś pindy, która zasłania mapę bo właśnie pokazuje odzież i tyłek.

odpowiedz

0
0
~ala 2010-11-19 (09:01) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 4 godziny i 56 minut temu

WP - prognoza z 6 X 2010
Po ochłodzeniu, które pojawi się na początku tygodnia, temperatura nieznacznie wzrośnie. – Do końca przyszłego tygodnia w ciągu dnia termometry będą wskazywać średnio 10 stopni – mówi Michał Godek. Jak jednak zapowiada meteorolog, długoterminowe prognozy przewidują, że wyż syberyjski będzie kierował do nas chłodniejsze powietrze. Odczujemy to na przełomie października i listopada. – Temperatury w listopadzie będą znacznie poniżej normy i niewykluczone, że spadną nawet do -30 stopni. Z prognoz wynika również, że pierwsza część zimy będzie bardziej mroźna niż jej druga połowa. - Wiele wskazuje na to, że od drugiej połowy stycznia ma być cieplej – zapowiada.

odpowiedz

0
0
~los 2010-11-19 (10:43) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 3 godziny i 14 minut temu

Przepowiadanie pogody to piękna fucha. Za nic się nie odpowiada. A kasiorka leci.
No po prostu bajka.

odpowiedz

0
0
~Johan.Katowice 2010-11-19 (10:31) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 3 godziny i 26 minut temu

Ino zimo na Hajmat przyjodzie każdy hop dwie gumy na ciul kładzie i gites grzejom
na familokach siedzima i zdyjmujema ryhtyk gumy z ciula jok r##omy i jok szcz#ma. Pyrsk!

odpowiedz

0
0
~kazik 2010-11-19 (10:29) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 3 godziny i 28 minut temu

Przestańcie się ośmieszać
W połowie października zapowiedzieliście 30stopniowe mrozy. W dniu kiedy zalało Bogatynię jeszcze dwa dni wcześniej zapowiadaliście piękną pogodę. Zarezerwowałem schronisko pod Śnieżką i wybrałem się w góry. Ale mieliśmy wycieczkę. Trzeba było zawrócić i jechać do domu. Opłata za schronisko przepadła.

odpowiedz

0
0
~BaBa 2010-11-19 (10:27) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 3 godziny i 30 minut temu

Kiedy spadnie śnieg.
A komu tak się spieszy do opadów śniegu??? Bo jak dla mnie może być taka zima jak jest obecna jesień! Może pytają ci co jeżdżą na nartach,ale dla nich powinno padać w górach.

odpowiedz

0
0
52.256406,21.017175 2010-11-19 (10:25) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 3 godziny i 32 minuty temu

ogłaszam początek Zimy jak Szczepowska koniec komunizmu
każdemu wolno, to demokracja;-)

odpowiedz

0
0
~Lala 2010-11-19 (10:07) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 3 godziny i 50 minut temu

taaa
logiczne, że kiedyś spadnie. Jak będziecie mówic o tym co parę dni to w końcu traficie w sedno.

odpowiedz

0
0
~progz 2010-11-19 (08:56) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 5 godzin i 1 minutę temu

a świstak siedzi
podobono w pażdzierniku już miały być opady śniegu i coraz zimniej... takie gadki można uskuteczniać co tydzień aż się wkońcu sprawdzą, dobrze że w polsce ne muszą przewidywać huraganów bo byśmy jeszcze szybciej zniknęli z tego kraju...

odpowiedz

0
0
~jampan 2010-11-19 (09:46) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 4 godziny i 11 minut temu

przyznam się szczerze, że swędzi mnie termin spadywania śniegu, mrozu etc.
co roku jest to samo i tak ma być. porządek musi być. ordnung muss sein !

odpowiedz

0
0
~zimny 2010-11-19 (09:46) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 4 godziny i 11 minut temu

Wielki Kłam
Z tym zimnem progozowanym w październiku, to nie dajcie się tak otumaniać. Przecież chodziło o to że węgiel się wcale nie sprzedawał no i od czego są media. Alarm bo zimno a tysiące ton węgla sprzedawały się jak świeże bułeczki. Pozdrawiam

odpowiedz

0
0
card025 2010-11-19 (09:38) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 4 godziny i 19 minut temu

mam nadzieję że mroźnej zimy nie będzie
jak dla mnie to śniegu może nie być wcale a mrozu tym bardziej, przynajmniej zaoszczędzę na ogrzewaniu

odpowiedz

0
0
~agrab 2010-11-19 (09:36) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 4 godziny i 21 minut temu

Kiedy mozna spodziewać się śniegu??
ZIMĄ!! raczej

odpowiedz

0
0
jeremi & jan 2010-11-19 (09:27) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 4 godziny i 30 minut temu

Spadnie śnieg
albo i nie spadnie. Z prognozami synoptyków jest jak z przewidywaniami ekspertów giełdowych. Nigdy nic pewnego, a nawet prawdopodobieństwo trafności jest znikome. A wydawałoby się, że powinni robić postępy bo przecież mają dostęp do informacji pochodzącej niemal z całego świata.

odpowiedz

0
0
~aaa 2010-11-19 (09:21) 3 lata 11 miesięcy 5 dni 4 godziny i 36 minut temu

Prognozy pogody... żenada
A pamiętacie na poczatku października te newsy że zima tuż tuż. I co? Narobili szumu i nic. Teraz jest koniec listopada i śnieg może spaść, ale wtedy dali ciała.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Donald Tusk zabrał głos w sprawie spotkania z Władimirem Putinem
dodane 2014-10-24 (07:35) 6 godzin i 22 minuty temu

Wybuch gazu w Katowicach. Akcja została zakończona
dodane 2014-10-24 (06:24) 7 godzin i 33 minuty temu

Aleksander Kwaśniewski: Radosław Sikorski chlapnął
dodane 2014-10-24 (08:34) 5 godzin i 23 minuty temu

Odwołane poszukiwania obcego okrętu na Bałtyku
dodane 2014-10-24 (08:55) 5 godzin i 2 minuty temu

W wybuchu gazu w kamienicy w Katowicach zginęli dziennikarze
dodane 2014-10-24 (06:26) 7 godzin i 31 minut temu

Skandaliczny konkurs na Miss Hitler
dodane 2014-10-24 (05:46) 8 godzin i 11 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Radosław Sikorski powinien zostać odwołany z funkcji marszałka sejmu?

liczba oddanych głosów: 10710