więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1093397solidarnych Solidarni z Ukrainą

Sprawdź, kiedy spadnie śnieg.

Logo dostawcy  wp.pl |  dodane 2010-11-19 (07:31) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 11 godzin i 35 minut temu
drukuj

Wszyscy Polacy chcą wiedzieć, kiedy spadnie śnieg, a temperatury spadną poniżej zera. Wiadomo już, że takiej pogody możemy się spodziewać już za parę dni.

Sprawdź pogodę w swoim mieście

Już we wtorek na południu Polski pojawi się deszcz ze śniegiem, od środy śnieg zagości już w całym kraju. Temperatury będą wahały się o okolicach zera stopni. Możemy już zapomnieć o kilkunastostopniowym ciepełku. Nie możemy się jednak spodziewać od razu -30.

Nocami będzie nawet -9 stopni. W ciągu dnia temperatury będą spadać wolniej.

W przyszłym tygodniu na północy Polski będziemy mieć jeszcze od 0 do 4stopni. Nocą jednak zobaczymy aż -7. Słaby śnieg pojawi się od środy. Poranki na drogach mogą więc być bardzo śliskie.

Na południu Polski będzie już dużo chłodniej. Temperatura będzie spadać powoli. Na początku tygodnia będzie jeszcze 6 na plusie, za to pod koniec zobaczymy na termometrze -3.

W środę też śnieg pojawi się na wschodzie Polski. Prócz śniegu będzie też dużo chłodniej. Czwartek i piątek to temperatury poniżej zera.

Bardzo podobnie będzie w Polsce centralnej i wschodniej. We wtorek jeszcze spodziewajmy się deszczu ze śniegiem, za to od środy słaby śnieg. Pod koniec przyszłego tygodnia temperatury spadną też poniżej zera.

Taka pogoda nie powinna już zaskoczyć drogowców - w końcu to już listopad.

(kab)

oceń
tak 34 73.91%
nie 12 26.09%

Przeczytaj też

Weekend pod znakiem zimy? Sprawdź pogodę na dziś

dodane 2010-11-26 (05:05) 3 lata 4 miesiące 29 dni 14 godzin i 1 minutę temu

Pożegnaj się z jesienią, nadchodzi pierwsze uderzenie zimy

dodane 2010-11-22 (14:33) 3 lata 5 miesięcy 2 dni 4 godziny i 33 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (31)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Alijz.Bytom 2010-11-19 (09:48) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 9 godzin i 18 minut temu

My Hanys na Hajmacie Katowice przed zimom i śniogiem chcema
z Polska wóda w cysternach i świnioki i kiełbache za Nosz wungiel co nacht Polska pojechoł. Pyrsk Hanysy!!!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~mariush 2010-11-21 (11:15) 3 lata 5 miesięcy 3 dni 7 godzin i 51 minut temu

Zima zaskoczy
Nudne jest to zdanie, ze zima znowu zaskoczy drogowców. A ilu kierowców zaskoczy ta zima? I do lata bede jeździć na letnich oponach?

odpowiedz

0
0
~RP 3 i 1/3 2010-11-21 (10:21) 3 lata 5 miesięcy 3 dni 8 godzin i 45 minut temu

zima a drogowcy
nie dal bym zlamanego szeaga, ze zima nie zaskoczy drogowcow. nie raz juz "byli przygotowani do zimy", az spadl snieg i kiszka...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~kwestia gustu 2010-11-20 (21:57) 3 lata 5 miesięcy 3 dni 21 godzin i 9 minut temu

Lache na to kłade !!!
Każdy dzień przybliża nas do wiosny a oddala od jesieni...

odpowiedz

0
0
~ppp 2010-11-19 (12:31) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 6 godzin i 35 minut temu

NAJ
Najlepsi przepowiadacze meteo.pl.Prognoza 48godzinna jest niesamowita-polecam.

odpowiedz

0
0
~anty 2010-11-19 (11:47) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 7 godzin i 19 minut temu

za komuny był Wicherek i ta druga
Pogodynka, a teraz nawet trudno zliczyć - a gawiedź dostaje taniec przed kamerą jakiejś pindy, która zasłania mapę bo właśnie pokazuje odzież i tyłek.

odpowiedz

0
0
~ala 2010-11-19 (09:01) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 10 godzin i 5 minut temu

WP - prognoza z 6 X 2010
Po ochłodzeniu, które pojawi się na początku tygodnia, temperatura nieznacznie wzrośnie. – Do końca przyszłego tygodnia w ciągu dnia termometry będą wskazywać średnio 10 stopni – mówi Michał Godek. Jak jednak zapowiada meteorolog, długoterminowe prognozy przewidują, że wyż syberyjski będzie kierował do nas chłodniejsze powietrze. Odczujemy to na przełomie października i listopada. – Temperatury w listopadzie będą znacznie poniżej normy i niewykluczone, że spadną nawet do -30 stopni. Z prognoz wynika również, że pierwsza część zimy będzie bardziej mroźna niż jej druga połowa. - Wiele wskazuje na to, że od drugiej połowy stycznia ma być cieplej – zapowiada.

odpowiedz

0
0
~los 2010-11-19 (10:43) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 8 godzin i 23 minuty temu

Przepowiadanie pogody to piękna fucha. Za nic się nie odpowiada. A kasiorka leci.
No po prostu bajka.

odpowiedz

0
0
~Johan.Katowice 2010-11-19 (10:31) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 8 godzin i 35 minut temu

Ino zimo na Hajmat przyjodzie każdy hop dwie gumy na ciul kładzie i gites grzejom
na familokach siedzima i zdyjmujema ryhtyk gumy z ciula jok r##omy i jok szcz#ma. Pyrsk!

odpowiedz

0
0
~kazik 2010-11-19 (10:29) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 8 godzin i 37 minut temu

Przestańcie się ośmieszać
W połowie października zapowiedzieliście 30stopniowe mrozy. W dniu kiedy zalało Bogatynię jeszcze dwa dni wcześniej zapowiadaliście piękną pogodę. Zarezerwowałem schronisko pod Śnieżką i wybrałem się w góry. Ale mieliśmy wycieczkę. Trzeba było zawrócić i jechać do domu. Opłata za schronisko przepadła.

odpowiedz

0
0
~BaBa 2010-11-19 (10:27) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 8 godzin i 39 minut temu

Kiedy spadnie śnieg.
A komu tak się spieszy do opadów śniegu??? Bo jak dla mnie może być taka zima jak jest obecna jesień! Może pytają ci co jeżdżą na nartach,ale dla nich powinno padać w górach.

odpowiedz

0
0
52.256406,21.017175 2010-11-19 (10:25) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 8 godzin i 41 minut temu

ogłaszam początek Zimy jak Szczepowska koniec komunizmu
każdemu wolno, to demokracja;-)

odpowiedz

0
0
~Lala 2010-11-19 (10:07) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 8 godzin i 59 minut temu

taaa
logiczne, że kiedyś spadnie. Jak będziecie mówic o tym co parę dni to w końcu traficie w sedno.

odpowiedz

0
0
~progz 2010-11-19 (08:56) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 10 godzin i 10 minut temu

a świstak siedzi
podobono w pażdzierniku już miały być opady śniegu i coraz zimniej... takie gadki można uskuteczniać co tydzień aż się wkońcu sprawdzą, dobrze że w polsce ne muszą przewidywać huraganów bo byśmy jeszcze szybciej zniknęli z tego kraju...

odpowiedz

0
0
~jampan 2010-11-19 (09:46) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 9 godzin i 20 minut temu

przyznam się szczerze, że swędzi mnie termin spadywania śniegu, mrozu etc.
co roku jest to samo i tak ma być. porządek musi być. ordnung muss sein !

odpowiedz

0
0
~zimny 2010-11-19 (09:46) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 9 godzin i 20 minut temu

Wielki Kłam
Z tym zimnem progozowanym w październiku, to nie dajcie się tak otumaniać. Przecież chodziło o to że węgiel się wcale nie sprzedawał no i od czego są media. Alarm bo zimno a tysiące ton węgla sprzedawały się jak świeże bułeczki. Pozdrawiam

odpowiedz

0
0
card025 2010-11-19 (09:38) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 9 godzin i 28 minut temu

mam nadzieję że mroźnej zimy nie będzie
jak dla mnie to śniegu może nie być wcale a mrozu tym bardziej, przynajmniej zaoszczędzę na ogrzewaniu

odpowiedz

0
0
~agrab 2010-11-19 (09:36) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 9 godzin i 30 minut temu

Kiedy mozna spodziewać się śniegu??
ZIMĄ!! raczej

odpowiedz

0
0
jeremi & jan 2010-11-19 (09:27) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 9 godzin i 39 minut temu

Spadnie śnieg
albo i nie spadnie. Z prognozami synoptyków jest jak z przewidywaniami ekspertów giełdowych. Nigdy nic pewnego, a nawet prawdopodobieństwo trafności jest znikome. A wydawałoby się, że powinni robić postępy bo przecież mają dostęp do informacji pochodzącej niemal z całego świata.

odpowiedz

0
0
~aaa 2010-11-19 (09:21) 3 lata 5 miesięcy 5 dni 9 godzin i 45 minut temu

Prognozy pogody... żenada
A pamiętacie na poczatku października te newsy że zima tuż tuż. I co? Narobili szumu i nic. Teraz jest koniec listopada i śnieg może spaść, ale wtedy dali ciała.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Władimir Putin: Internet to projekt CIA
dodane 2014-04-24 (18:10) 56 minut temu

Radio NPR: USA zwiększają dostawy broni dla rebeliantów w Syrii
dodane 2014-04-24 (16:25) 2 godziny i 41 minut temu

materiał wideo

Adam Bielan: nie wracam do PiS, ale go nie krytykuję
dodane 2014-04-24 (18:24) 42 minuty temu

Największe od ponad 40 lat ćwiczenia antykryzysowe - film
dodane 2014-04-24 (18:41) 25 minut temu

Papieski śmigłowiec
dodane 2014-04-24 (18:46) 20 minut temu

Polowanie na cudzoziemców w Afganistanie
dodane 2014-04-24 (17:50) 1 godzinę i 16 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz śledzić wydarzenia związane z kanonizacją Jana Pawła II?

liczba oddanych głosów: 4338