(pp, kab)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
ciekawe po co płacę składki
urodziłam 2 dzieci- 1 bardzo chore, wymagające natychmiastowej interwencji, o czym wiedziałam(poród naturalny) i drugie o wadze 4300 i długości 61cm, (cięcie). KOCHANIE w domu to sobie ty możesz rodzić, jak lubisz ryzyko. NIE ma lekarza, znieczulenia, i pomocy w sytuacji koniecznej- czy to znów ciemnogród i naturalna selekcja??
Termin porodu
jest znany, nie jest to godzina wcześniej!!!
Odp. dla Oli
Droga Olu, poród to nie choroba!!! Masz rację. Zmieniły się jednak warunki w których żyją współczesne, żle odżywione,ciągle odchudzające się, ( lub jedzące na potęgę),palące papierochy, pijace,siedzące,przyszłe matki.Zdrowa na ciele i umyśle kobieta urodzi raz dwa,a ta ledwo żywa? A co z ledwo żywym bobo? Macie rodzić dużo dzieci, ale nikt się nie interesuje w ( Polsce od zawsze),gdzie macie to robić, na sublokatorce,w hotelu,w kawalerce,w mieszkaniu dzielonym z resztą rodziny, gdzie? I tu jest pies pogrzebany, gdzie? Skoro w szpitalach brakuje miejsc! A składkę zdrowotną płacisz, pytam na co idą pieniądze pracujących kobiet, skoro nie zapewnia się im podstawowych warunków przy rodzeniu dzieci!!! A pijacy, narkomani i inny element ma warunki ,aby się dobrze bawić i ściemniać jak to trudno wyjść z nałogu!!!!
Kogo to....?
Drogie Panie , kogo obchodzi to,że polskie kobiety zawsze i wszędzie narażane są na stresy, nerwy i niewygodę!!! Starsze Panie to wiedzą, a młodszym przypominamy,KOBIETO POLSKA ZADBAJ O SIEBIE SAMA BO NIKT CI NIE POMOŻE!!!!! Chyba,że inna równie zdesperowana jak TY KOBIETA!!!. A ,o dramacie na porodówkach wróżnych częściach Polski pisano od zawsze i od zawsze problemu nie rozwiązano. ON NIE DOTYCZY MĘŻCZYZN!!!! Jeszcze tego nie wiecie,bidule!!!!!
poród to choroba?
Porody o planowanym prawidłowym przebiegu mogą przecież odbywać się w domu. Wszyscy nasi dziadkowie urodzili się swoich rodzinnych domach. Kobiety w tych czasach rodziły w ten sposób nawet po kilkanaścioro dzieci! Czasem pomagała akuszerka, czasem doświadczona kobieta ze wsi i już. Przesada z tymi szpitalami; szpital jest dla chorych, poród to normalne zakończenie normalnego dla kobiety stanu ciąży.
Dramat w lódzkich porodówkach
Po co rodzić tyle dzieci?????????Wystarczy nam obecna ilość Polaków.Dlatego jest tak malo miejsc w szpitalach MATKO POLKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BAWIŁEM W ŁODZI KILKA MIESIĘCY,
ALE NIE MYŚLAŁEM, ŻE TAK EFEKYWNIE ....
Nie współżyć - problemu nie będzie! Za chwile rozrywki - trzeba potem płacić. Taki los.
to jakaś paranoja
Poprostu masakra Rzad powinien się wstydzić że .nawet ze służbą zdrowia nie umie sobie poradzić.nieudaczniki.
To chyba PO niedawno
zamykał oddziały w Łodzi? Jak to ta ministerka od likwidacji miejsc do rodzenia sie nazywa? Bo mi wyleciało. Wykopacz czy jakoś tak?
tragedia
taki stres i to dla kobiety, która już na ostatnich nogach stoi!
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24