Strona główna serwisu
#dziejesienazywo Ekspresowe tempo prac nad 500+

#dziejesienazywo Ekspresowe tempo prac nad 500+

Dziś o godz. 9.00 w #dziejesienazywo: jaki ostatecznie kształt przyjmie program i do kogo trafią pieniądze. Co z poprawkami opozycji?


Poza tym w programie: Mastalerek w Orlenie, Kamiński w Polskim Holdingu Obronnym, czyli komu służy "dobra zmiana” w spółkach skarbu państwa?

Sędziowie zaprzysiężeni przez prezydenta Dudę nie wpuszczeni na rozmowy z Komisją Wenecką, czyli w co gra prezes Andrzej Rzepliński?


Gośćmi Jacka Żakowskiego będą: Beata Kempa (szefowa Kancelarii Premiera), Jacek Sasin (PiS), Borys Budka (PO), Mariusz Staniszewski ("Wprost") oraz Michał Krzymowski ("Newsweek").

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze i Facebooku. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (11)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
8
~niePOkemonom 2016-02-10 (09:49) 20 godzin i 59 minut temu

Tow. Żakowski jak Lenin - wiecznie nieśmiertelny!!!!!!!!! Otworzysz kibel-żakowski, otworzysz lodówkę-żakowski, wejdziesz na onet i wp - żakowski, wszędzie straszy ta gęba zakazana jak diabeł BORUTA!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
6
~x-500 2016-02-10 (09:30) 21 godzin i 18 minut temu

Najlepsze w tym wszystkim jest reklama ORANGE 'idealny komplet'.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
27
Zgadzam się z opinią
29
~sklave 2016-02-10 (08:49) 21 godzin i 59 minut temu

Ten program jak i wiele przed nim z plusem skończy swój żywot na śmietniku. Tak się będą kłócić tak poprawiać tak wszystkim dogadzać że nie wiadomo kiedy minie cztery lata i znowu karuzela zacznie się kręcić. Ten rząd jak na razie udowodnił że potrafi tylko sowicie wynagradzać klakierów z PiSu, słuchać Naczelnika i być mu bezwzględnie mu posłusznym. Foto na sklave.podobni

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1