Strona główna serwisu
Żona Radosława Sikorskiego dostała ochronę BOR
Żona Radosława Sikorskiego dostała ochronę BOR

Żona Radosława Sikorskiego dostała ochronę BOR

Rzecznik prasowy BOR, Dariusz Aleksandrowicz potwierdził informację podaną przez internetowe wydanie "Gazety Wyborczej", że żona ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego - Anne dostała ochronę BOR po sobotniej eksplozji samochodu, którym jechała.
Informację tę potwierdził Informacyjnej Agencji Radiowej rzecznik Biuro Ochrony Rządu major Dariusz Aleksandrowicz. Rzecznik dodał, że dochodzenie w tej sprawie prowadzi policja i na ten czas została przyznana ochrona żonie ministra.

Według portalu gazeta. pl, do eksplozji samochodu doszło w sobotę, około godziny 20.00 w Józefowie pod Warszawą. Anne Applebaum jechała sama terenowym jeepem. Zatrzymała się, bo zaniepokoiły ją dźwięki dochodzące spod maski samochodu. Gdy wysiadła, nastąpił wybuch, który poważnie zniszczył samochód. Żonie ministra nic się nie stało. W niedzielę rano składała zeznania na policji.

Rzecznik BOR powiedział, że minister spraw wewnętrznych na czas wyjaśnienia tego całego zdarzenia przyznał żonie min. Sikorskiego ochronę BOR. Podkreślił jednocześnie, że ochrona ta została przydzielona tylko do wyjaśnienia całej tej sytuacji.

Rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji, Maciej Karczyński powiedział, że policja została poinformowana o awarii samochodu, którym jechała kobieta.

- Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, stwierdziliśmy, że prawdopodobnie została uszkodzona instalacja gazowa, na skutek czego mogła powstać malutka eksplozja - uważa Karczyński. Dodał, że w tej chwili policja sprawdza i wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Anne Applebaum jest znaną amerykańską pisarką i publicystką. Jej książka "Gułag" w 2003 roku dostała nagrodę Pulitzera. Nie angażuje się w bieżącą politykę.
IAR, PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (709)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~wasyl 2009-12-23 (11:19) 6 godzin i 57 minut temu

Te 3 tysiace goi dobrze broni interesów państwa Izrael w Irak i Afganistan. ale to za mało za upokorzenia II WŚ i 68r.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Otom jest! 2009-12-07 (15:11) 3 godziny i 5 minut temu

Jak się - nawet Żydówce - gaz pod maską zbierze - to i Jahwe-Adonai przed buuum! nie ustrzeże!! Panu Ministrowi Wojny, Sikorskiemu (z.d. Jojny), Polakowi z krwi i kości z okazji wyboru taaakiej "okazji", jaka mu się - zapewne z poręki Mossadu! - na raucie trafiła, i na status małżonki załapała - moje najserdeczniejsze wyrazy: współczucia, podziwu dla wyrafinowanego gustu - i inne kondonlencje też... Mam niepłonną nadzieję, że kiedyś - może już jutro? - nie wystąpi Pan Minister Wojny ani do Mossadu, ani tym bardziej do budżetu IIIRygorystycznie Parafialnej o "stosowne odszkodowania i nawiązki" za z tym kobietonem związki?!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~stacha 2009-12-07 (01:48) 16 godzin i 28 minut temu

Jak to się leczy własne kompleksy opluwając innych:)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~kola 2009-12-07 (00:06) 18 godzin i 10 minut temu

Co sie dzieje w tym naszym pseudokatolickim kraju w ktorym powinnismy kochac blizniego swego jak siebie samego a tymczasem nienawisc zionie dookola, a komentarze niektorych prymitywow swiadcza o ich zerowym poziomie umyslowym i szkoda czytac, takie komentarze , trzeba je pomijac. Swoja droga to wstyd czasami sie przyznac, ze tacy ludzie tez sa polakami, pisze specjalnie przez male p bo sa tacy mali ludzie z kompleksami, bo sami nic nie potrafia i nic sie nie maja zamiaru nauczyc

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~obi 2009-12-07 (00:02) 18 godzin i 14 minut temu

Przecież ta kobicina może robić w filmach grozy bez makijażu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~50-latek 2009-12-06 (23:33) 18 godzin i 43 minut temu

Nie mogę zrozumieć dlaczego żona Radosława Sikorskiego dostała ochronę BOR? Dlaczego podatnicy mają płacić na jej ochronę tylko za to, że ona jechała samochodem męża? A może jeszcze kupimy jej i Radkowi nowe auta? Oni są tacy biedni, że na benzynę nie mają.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~jackallplus 2009-12-06 (23:22) 18 godzin i 54 minut temu

Jeżeli do tej pory macie wątpliwości jak to się stało, że Prezydent USA jest Afroamerykaninem to sprawdźcie jakiej narodowości była jego matka.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~fan57 2009-12-06 (22:44) 19 godzin i 32 minut temu

Nie srajcie w gniazdo w którym żyjecie,brońcie tej ziemi i ludzi, na wdzięczność trzeba lojalnością zapracować. Jedynym znanym mi odmieńcem jest Pan Bronisław Wildstein który jest jak promyk światła w tym ciemnym lochu. To jest przykład patriotyzmu.Pozdrawiam

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Hugo 2009-12-06 (22:14) 20 godzin i 2 minuty temu

Widze ze w POlsce pejsy sa pod ochrona tak was ZYDO - POlacy przerobili przez 20 lat. PROPAGANDA TOTALNE PRANIE MOZGU A MACHINA ZLODZIEJSKA DZIALA. Przerabaja POLSKA MLODZIEZ NA TANICH WYROBNIKOW TAK ZWANYCH NIEWOLNIKOW PO STUDIACH. ZYDOM W POLSCE WOLNO WSZYSTKO A POLAKOM NIC. KOMUNO WROC I WEZ ZA MORDY TYCH ZLODZIEJI ZYDOWSKICH DO ROZLICZENIA.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~jackallplus 2009-12-06 (22:13) 20 godzin i 3 minuty temu

Sprawa jest o tyle poważna, że Minister Polskiego Rządu marnuje pieniądze podatników na wyimaginowany zamach, siejąc psychozę strachu odnośnie swojej niedowartościowanej persony. Słynny Radek podczas swojej pierwszej przygody z Ministerstwem Obrony Narodowej chciał byc skierowany na kurs dowódców kompanii - jeżeli wszystkie jego kwalifikacje oparte są oparte na podobnych podstawach to współczuje sobie i temu Państwu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~julka 2009-12-06 (22:11) 20 godzin i 5 minut temu

I co tyle zachodu pajace przeciecz to wielka wielka . Władza ma wszystko zawsze racje tylko nie nie nasza ???????????????? dajcie polakom władze a sami się wykonczą

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~fan57 2009-12-06 (22:01) 20 godzin i 15 minut temu

Kola,..."..że to nienormalni ludzie, że to banda zwyrodnialców i potencjalnych oprawców siedzi przy komputerach! To są niebezpieczni ludzie! Odmóżdżeni i bez ludzkich uczuć! Jest to przerażający obraz naszego społeczeństwa, chyba! ", to masz na myśli podobnych do Zdzisława Kwaśniewskiego(Sztolzmana) o którym zeznanie pod przysięgą złożył Dominik Dzimirowicz. Jeżeli nie czytałeś to przeczytaj ...... iii nie pieprz wierszy bo dziś nie pierwszy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Polak 2009-12-06 (21:58) 20 godzin i 18 minut temu

albo deportacja do IZRAELA ! OBOWIAZKOWA !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Polak 2009-12-06 (21:58) 20 godzin i 18 minut temu

albo deportacja do IZRAELA ! OBOWIAZKOWA !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Polak 2009-12-06 (21:58) 20 godzin i 18 minut temu

albo deportacja do IZRAELA ! OBOWIAZKOWA !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~patriota osiedlowy 2009-12-06 (21:57) 20 godzin i 19 minut temu

ach łza w oku się kręci jak nasz kochany leper dzierżył ster i takich sporów nie było

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~muniek 2009-12-06 (21:53) 20 godzin i 23 minut temu

pozwolili by mi pełnić obowiązki ministra w rządzie żydowskim? a u nas pozwalali.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~muniek 2009-12-06 (21:50) 20 godzin i 26 minut temu

nazwiskami brzmiącymi z semicka, dotyczy to głównie szczytów, które mają decydować o moim bycie, zaczynam rozumieć genezę "pogromów". powiadają, że historia zatacza koło. wiem doskonale, że to wstrętne. po prostu, zaczynam rozumieć ludzi, którzy w pewnym momencie doszli do wniosku, że ci, którzy mieli być " ci", są kimś innym. żal tylko tych maluczkich. tych, którzy się nie kryją. jednak, jak w tym ruskim kawale, " jak już piorą tych z lasu, to nie patrzą czy niedźwiedź to, czy zając. ważne, że z lasu". nie jestem antysemitą, zaczynam jednak zastanawiać się czy aby nie robię błędu?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~jackallplus 2009-12-06 (21:35) 20 godzin i 41 minut temu

Moi Drodzy Rodacy ( Polacy ), apeluję, aby w Polsce Polacy i Żydzi mieli równe szanse - proponuję apel jako pytanie w referendum - zobaczymy czy my biedota jesteśmy w stanie uzyskac wynik zbliżony do 30 %

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~mnm 2009-12-06 (21:26) 20 godzin i 50 minut temu

Ale ona jest brzydka.

odpowiedz