Strona główna serwisu
Zmiany w kierownictwie Biura Spraw Wewnętrznych KGP

Zmiany w kierownictwie Biura Spraw Wewnętrznych KGP

• Odchodzą dyrektor mł.insp. Marcin Kulas i jego zastępca
• "Zostali przesunięci na inne stanowiska w policji"
• Rzecznik KGP: nie łączmy dymisji z odejściem Komendanta Głównego
Budynek Komendy Głównej Policji Budynek Komendy Głównej Policji ()
Zmiany w kierownictwie Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji. Ze stanowiska odchodzą dyrektor biura mł.insp. Marcin Kulas i jego zastępca mł. insp. Renata Ziemlewicz.

Jak powiedział IAR rzecznik Komendy Głównej mł.insp. Marcin Szyndler, obydwoje zostali przesunięci na inne stanowiska w policji. Kulas od wtorku powróci do służby w Centralnym Biurze Śledczym Policji, gdzie pracował przez ostatnie kilka lat. Będzie nadzorował zwalczanie przestępczości zorganizowanej. Renata Ziemlewicz zostanie natomiast kierownikiem oddziału Biura Spraw Wewnętrznych w Gdańsku.

Marcin Kulas został powołany na stanowisko szefa BSW przez byłego już Komendanta Głównego Policji inspektora Zbigniewa Maja. Renata Ziemlewicz była p.o. jego zastępcy, dlatego Marcin Szyndler zastrzegł, by nie łączyć jej dymisji z niedawnym odejściem Komendanta Głównego. Ich następcy mają być znani w ciągu kilku dni.


Biuro Spraw Wewnętrznych, nazywane "policją w policji", zajmuje się ściganiem przestępstw, których mogą dopuszczać się funkcjonariusze. Służy im też pomocą np. w przypadku pomówień.
IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (115)
Nie zgadzam się z opinią
15
Zgadzam się z opinią
155
~Ja 2016-02-15 (20:42) 4 godziny i 49 minut temu

Szybko dostali kopa !!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
68
Zgadzam się z opinią
175
~człowiek od specjalnych poruczeń 2016-02-15 (20:31) 5 godzin temu

Proponuję pana zbyszka na szefa policji.....na wszystkim się zna a na podsłuchach najlepiej..........będziemy mieli 3 w jednym................

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
43
Zgadzam się z opinią
128
~nowa lepsza zmiana szpak drapał bociana 2016-02-15 (20:33) 4 godziny i 58 minut temu

A następny będzie z bizancjum???czy od kamienia łupanego???????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
59
~mmm 2016-02-15 (20:58) 4 godziny i 33 minut temu

Czy oni mają ludzi za idiotów. "Nie łączymy tego z odejściem Komendanta Głównego." - To z czym ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
66
~NO CO ??? 2016-02-15 (21:25) 4 godziny i 6 minut temu

Wystarczyło trzy miechy by z KGP zrobić Trzynasty Posterunek !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
64
~alik 2016-02-15 (20:38) 4 godziny i 53 minut temu

Błaszczak Błaszczak! fajnie sie 8 lat nic nie robiło i wystarczyło poszczekaćna rządzących i brać kasę nie?A teraz ? Co decyzja to bagno!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
64
~Stary Pisowiec 2016-02-15 (21:06) 4 godziny i 25 minut temu

Co moze dziac sie w policji, jezeli kordynatorem słuzb specjalnych jest przestepca z wyrokiem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
67
~I KONIECZNIE 2016-02-15 (20:47) 4 godziny i 44 minut temu

Oddelegować Blaszczaka na stanowisko lokaja kotki Prezesa Polski !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
48
~jemioły 2016-02-15 (20:37) 4 godziny i 54 minut temu

Tez jestem z firmy, jezeli czyta ten artykuł policjant któremu pomoglo bsw niech napisze......

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
55
~polak 2016-02-15 (20:58) 4 godziny i 33 minut temu

Błasiu powinien leciec za to co zaszło

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
24
Zgadzam się z opinią
66
~pragma 2016-02-15 (20:36) 4 godziny i 55 minut temu

Ale pisowski burdel....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
46
~poserunkowy półpielec 2016-02-15 (21:19) 4 godziny i 12 minut temu

z tymi zmianami w policji to jak z miesięcznicami......co miesiąc coś nowego...........

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
47
~Wałęsa 2016-02-15 (20:36) 4 godziny i 55 minut temu

No prosze UKŁAD się sypie a może samobujstwa w piątek

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
44
~MAriaN 2016-02-15 (20:35) 4 godziny i 56 minut temu

POLICJA i służby specjalne to stajnia Augiasza...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
40
~panie rzeczniku 2016-02-15 (21:31) 4 godziny temu

Szyndler-przestać chłopie robić z siebie błazna bo zaczynasz jak ten Maj.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
38
~naczelnik się rozchorował 2016-02-15 (21:12) 4 godziny i 19 minut temu

powoli ,powoli z tymi zmianami!!!!!!!!!!!! PREZES W SZPITALU!!!!!!!kto podpisze?????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
37
~czy prezes o tym wie 2016-02-15 (21:21) 4 godziny i 10 minut temu

co to ma być????prezes w szpitalu a ci się wybierają.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
42
~jc 2016-02-15 (20:45) 4 godziny i 46 minut temu

Zwykła sowiecka wymiana i kasacja towarzyszy PIS. Nie ma się czym martwić, jak zobaczycie proboszcza (od małoletnich) w swoim własnym łóżku, to macie problem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
36
~asert 2016-02-15 (20:47) 4 godziny i 44 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
29
~DAMY RADĘ 2016-02-15 (21:11) 4 godziny i 20 minut temu

Zrujnujemy wszystko ku chwale Wolski !

odpowiedz