więcej

śląskie

Zmarł 12-letni chłopiec, ranny w wypadku quada.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  dodane 2013-05-02 (14:25) 1 rok 3 miesiące 21 dni 4 godziny i 54 minuty temu
drukuj

12-letni chłopiec, który w środę został ciężko ranny w wypadku quada, kierowanego przez jego ojca, zmarł w szpitalu w Katowicach - podała śląska policja. Ojciec dziecka w stanie ciężkim jest w szpitalu w Sosnowcu.


W środę po południu w miejscowości Dzwonowice w gminie Pilica 38-letni mężczyzna jechał quadem w kierunku Gulzowa drogą wojewódzką nr 794. Wiózł 12-letniego syna i drugiego, 33-letniego pasażera.

Według policji, na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych dotąd przyczyn kierujący zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca quada i dziecko w stanie ciężkim trafili do szpitali.

Wiadomo, że 33-letni pasażer quada był pod wpływem alkoholu - badanie wykazało ponad 2 promile. Od kierowcy pobrano krew do badań. Policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia.

- Quady są przeznaczone do przewozu najwyżej dwóch osób. Ogólnie to pojazdy niebezpieczne, wymagające prowadzenia przez osoby doświadczone, a ten był dodatkowo pojazdem o dość dużej mocy - powiedział nadkomisarz Andrzej Świeboda z zawierciańskiej policji.


(ib, bart)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 25 26.88%
nie 68 73.12%

Przeczytaj też

Tragedia w Chorzowie. 4-latek wpadł pod samochód - nie przeżył

dodane 2013-04-29 (12:16) 1 rok 3 miesiące 25 dni 7 godzin i 3 minuty temu

Zdarzenie trzech samochodów. Ranne 1,5 miesięczne dziecko

dodane 2013-04-22 (10:10) 1 rok 4 miesiące 1 dzień 9 godzin i 9 minut temu

Ośmiolatka utonęła w rzece w woj. Wielkopolskim

dodane 2013-04-21 (22:50) 1 rok 4 miesiące 1 dzień 20 godzin i 29 minut temu

Kulisy tragicznego wypadku karetki

dodane 2013-04-09 (07:48) 1 rok 4 miesiące 14 dni 11 godzin i 31 minut temu

Sześcioro dzieci w szpitalu po wypadku autobusu w miejscowości Dąbrowica

aktualizacja 2013-03-19 (12:27) 1 rok 5 miesięcy 4 dni 6 godzin i 52 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (220)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
4
~aaabbbaaa 2013-05-03 (15:00) 1 rok 3 miesiące 20 dni 4 godziny i 19 minut temu

to nie był jego ojciec tylko co najwyzej ojczym czyli po prostu kochanek matki

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

19
3
maron54 2013-05-02 (14:59) 1 rok 3 miesiące 21 dni 4 godziny i 20 minut temu

To dobry wynik. Nie zabił nikogo obcego.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

33
6
~seledynowa 2013-05-02 (14:51) 1 rok 3 miesiące 21 dni 4 godziny i 28 minut temu

Tragedia, zginęło dziecko, nie wyobrażam sobie, jak będzie się czuł ojciec, jeśli przeżyje. [*] Może chociaż tym razem nikt nie napisze o eko-terorrystach i o tym, że wszystkiemu winne są drzewa, sadzone zbyt blisko dróg.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

3
1
~UCZENNICA 2013-05-03 (20:14) 1 rok 3 miesiące 19 dni 23 godziny i 5 minut temu

TO BYŁ MÓJ KOLEGA ZE SZKOŁY ERYK BOGUSZ! SZKODA ŻE JUŻ GO NIE MA

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
1
~uy 2013-05-05 (19:03) 1 rok 3 miesiące 18 dni i 16 minut temu

monika tarasiuk z niskich pobudek godnych ludzi niskiego polotu, takich jak złomiarze, zbieracze puszek, klechty pod kościołem zemściła się na Krzysztofie D., którego nie potrafła kolejny raz pokonac, bo po prostu nie miała możliwości. mimo to tliło się w niej to potworne światło zemsty i jako katoliczka wiernie nasłuchiwała okazji aby zemścić się na impotencie Krzysztofie D. Istotne jest to w tym, ze osoba niezwykle poniżana w magnie w Dąbrowie Górniczej nie posiada większych problemów jak impotencja. To jest bardzo widoczne ! Krzys po prostu rozważa śmierć na kilka sposobów a magnańskie psy moniki tarasiuk mu w tym pomagają. Nie pomijam również udziału samej moniki tarasiuk, która już jest obarczona mianem odpowiedzialności za śmierć Krzysztofa D. To bardzo widoczne - i nie da się tego niestety ukryc. Zamknięcie w więzieniu Krzysztofa D. podczas kiedy posiada tak znakomitą chorobę jak impotencja musi mu bardzo dobrze służyc. pieski magnańskie umilają mu ten czas jak tylko mogą wykładniczo wzgledem swojego odoru, z pysków i serc załatwionych kałem. Krzysiek D. nie jest w stanie dziękować za nagrode więzienia od moniki tarasiuk - proszę wybaczyć, ale jako obserwator to mnie się wydaje, że krzysztof D. po prostu nie powinien dziękować monice tarasiuk. To jest po prostu sprzeczne z logiką, gdyz tutaj wyjaśnię: mając na uwadze znikome umysły magnańskich piesków, powiem, że więzienie dla Krzysztofa D. jest nieadekwatne do jego problemów. W jaki sposób teraz Krzysztof D. będzie starał się wyjść z choroby, kiedy stan jego depresji codziennie bombarduje taka oto sobie nonszalancka monika tarasiuk, szczerze przyzna, że ta osoba nie budzi we mnie sympatii. To tak jakby człowieczek z małym rozumkiem, któremu powie się się a ona jąka się. Czyli nic konkretnego nie potrafi zrobić dla dobra drugiego człowieka,. Zatem też dziwne, że ma rodzinę, której zagrożenia wyczuwa w najmniejszym żarcie i alegorii. Trefne to. Tak to monika tarasiuk winna krzywdy wyrządzonej panu Krzysztofowi D. cały czas mści się na nim - to haniebne, to podłe. Pan Krzysztof nie mylił sie. reasumując: monika tarasiuk mści się na krzysztofie D. impotencie, gdyż dawno go wylała z pracy i nie posiadała mozliwości wyładowania się na nim i dowartościowania, tak jak to robiła wcześniej z piotrem zawadą między innymi.

odpowiedz

8
3
~lko 2013-05-03 (09:28) 1 rok 3 miesiące 20 dni 9 godzin i 51 minut temu

Kto dopuścił te pojazdy na jazdę po ulicach ten ma krew na rękach.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~marcin 2013-05-05 (11:55) 1 rok 3 miesiące 18 dni 7 godzin i 24 minuty temu

Ja zawsze jakims zlomem jezdzilem za szczyla najpierw komarkiem ,pozniej WSK ,nastepnie w wieku 14 lat cierzki stary motocykl z wozkiem bocznym ,i nigdy nic nie wywinolem ,czsami bylo goraco ,ale nigdy nic powaznego pozdrawiam.

odpowiedz

3
0
~ja 2013-05-05 (01:44) 1 rok 3 miesiące 18 dni 17 godzin i 35 minut temu

no tak... ale ja na komunię dostałem... zegarek:-) A teraz daje się... kłady... Cóż; jutro pewnie... helikoptery i wszyscy będą się zastanawiać, skąd tyle wypadków śmigłowców... Może trzeba ograniczyć prędkość wznoszenia........

odpowiedz

4
0
~wojtek 2013-05-04 (20:55) 1 rok 3 miesiące 18 dni 22 godziny i 24 minuty temu

Dajcie dzieciom samoloty do zabawy to wybiją troche polaków to może zmądrzejecie

odpowiedz

4
1
~plo 2013-05-03 (10:31) 1 rok 3 miesiące 20 dni 8 godzin i 48 minut temu

Trzeba to rejestrować w osobnym kalendarzu kiedy i gdzie się pojawi kład i co on wyprawi dobrego .Jeszcze jedno trzeba filmować takich z kładami ,czasami może być ciekawie jak ląduje w rowie. Po małych miejscowościach jeżdżą z szybkościa wiekszą niż 50km/godz (Ciekawe ile policja zatrzymuje takich z kładami ?)

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

117
19
blitz 2013-05-02 (15:03) 1 rok 3 miesiące 21 dni 4 godziny i 16 minut temu

Tylko prymitywy i buraki jeżdzą tymi wiochowymi wehikułami. Dewastują lasy, generuja niesamowity hałas i smród Powinno się do nich strzelać jak do wściekłych psów

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

8
0
~zen 2013-05-03 (20:53) 1 rok 3 miesiące 19 dni 22 godziny i 26 minut temu

Czytam te komentarze i słabo mi się robi, jestem znajomą i wiem trochę więcej niż w tych informacjach prasowych. Nie wiem jak Wy to czytacie ludzie - 2 promile nie miał kierowca tylko pasażer, poza tym kierowca nie był fanem quadów i nie szalał na nich - akurat namówił go znajomy aby spróbować. A dlaczego quad zjechał do rowu - wyjaśni prokuratura. Zanim zaczniecie ferwować wyrok że to kierowca zawinił może wyobraźcie sobie że jest inna opcja.

odpowiedz

1
11
~ciekawe 2013-05-03 (11:47) 1 rok 3 miesiące 20 dni 7 godzin i 32 minuty temu

Przedziwny tekst redaktora-wesołka: "z niewyjaśnionych dotąd przyczyn kierujący zjechał z jezdni" - czyżby dla redaktora 2 promile alkoholu to jeszcze nic nie wyjaśniało? To ile promili wyjaśnia przyczyny? Czy trzeba 8-10? Czasem spotyka się takie teskty, świadczące o niefrasobliwości zawodowej (a może i innej) autora.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

14
5
~Adam 2013-05-02 (19:14) 1 rok 3 miesiące 21 dni i 5 minut temu

Bogatych polskie prawo niedotyczy. Pierszy pijany Wałęsa potrącił kobietę na pasach okazało się że miał pomroczność jasną. Drugi Wałęsa w miejscu niedozwolonym wyprzedzał ciężarówkę i uderzył w samochód osobowy okazało się że winny był kierowca samochodu osobowego. Teraz kierowca kłada zabił swojego syna zobaczymy co wymyślą.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
5
Ranczereczka55 2013-05-03 (04:42) 1 rok 3 miesiące 20 dni 14 godzin i 37 minut temu

A moj sasiad POLICJANT kupil w prezencie synkowi na komunie klada ha ha

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
0
~Aga 2013-05-02 (23:50) 1 rok 3 miesiące 20 dni 19 godzin i 29 minut temu

(*)

odpowiedz

12
6
~rodac 2013-05-02 (15:04) 1 rok 3 miesiące 21 dni 4 godziny i 15 minut temu

Ludzie zachowajcie trochę powagi! Zapalcie światełko i wspomnijcie w sercu tego chłopca [`]

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
0
~Mietek 2013-05-02 (18:08) 1 rok 3 miesiące 21 dni 1 godzinę i 11 minut temu

Słyszałem że na Mazurach kierowca kłada zabił młodą kobietę z Warszawy ale że miał ustawionych rodziców to nic mu nie zrobili.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
4
~666misiek 2013-05-02 (21:57) 1 rok 3 miesiące 20 dni 21 godzin i 22 minuty temu

jeżdżenie tym złomem po lesie to oznaka chamstwa i głupoty. jak widac po drodze też sobie nie radzą.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
4
~gates 2013-05-02 (16:56) 1 rok 3 miesiące 21 dni 2 godziny i 23 minuty temu

Quady na tory !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Pilot lądował bez wysuniętego podwozia na lotnisku w Modlinie
dodane 2014-08-23 (17:10) 2 godziny i 9 minut temu

Dwóch chłopców uderzyło quadem w budynek. 6-latek w szpitalu
dodane 2014-08-23 (17:26) 1 godzinę i 53 minuty temu

materiał wideo

Angela Merkel w Kijowie: granica z Rosją będzie kontrolowana
dodane 2014-08-23 (11:17) 8 godzin i 2 minuty temu

Dwa nowe satelity programu Galileo są na nieodpowiedniej orbicie
dodane 2014-08-23 (13:55) 5 godzin i 24 minuty temu

Libia: zatonęła łódź ze 170 nielegalnymi imigrantami. Uratowano 17 osób
dodane 2014-08-23 (14:35) 4 godziny i 44 minuty temu

Atom pola walki. Nowy pocisk Pakistanu zwiększa ryzyko wojny jądrowej z Indiami
dodane 2014-08-23 (12:55) 6 godzin i 24 minuty temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy obawiasz się, że wirus Ebola dotrze do Polski?

liczba oddanych głosów: 9691