Strona główna serwisu
Żenujący dyplom dla kobiet
Żenujący dyplom dla kobiet

Żenujący dyplom dla kobiet

Jestem zszokowana, że takie zachowania mają miejsce w XXI w., to nieprzyzwoity, nieakceptowalny żart - mówi "Gazecie Wyborczej" pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania o seksistowskich życzeniach, które na 8 marca dostały urzędniczki ratusza w Pyrzycach.
Na dyplomie od kolegów z pracy mogły przeczytać m.in., jakie są rodzaje kobiet np. "Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał", "Damy - temu damy, tamtemu damy".

Nikt nie powinien sobie na to pozwolić, a co dopiero urzędnicy; ten żart ośmiesza nasze państwo - mówi Agnieszka Kozłowska-Rajewicz. W urzędzie doszło do naruszenia konstytucji i kodeksu pracy - wskazuje pełnomocniczka, która zamierza zasugerować ratuszowi szkolenie nt. równych praw.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (93)
Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
67
~jak 2014-03-18 (08:26) 9 godzin i 19 minut temu

"ten żart ośmiesza nasze państwo - mówi Agnieszka Kozłowska-Rajewicz" - Naszego państwa POd wodzą obecnej ekipy już nic nie jest wstanie ośmieszyć bardziej!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
49
~marek 2014-03-18 (07:04) 10 godzin i 41 minut temu

żart tak samo idiotyczny jak ten cały feminizm! Nie dziwiłoby mnie i to ,że inicjatorkami życzeń były same p-anie!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
26
~Aga 2014-03-18 (07:59) 9 godzin i 46 minut temu

chyba w związku z szmuglowaniem ideologi dżender do przedszkoli i szkół trzeba będzie jeszcze dwa kibelki dobudować dla tych co są chłopakami ale czują się dziewczynami i dla tych coi są dziewczynami i czują się chłopakami. Tylko co bedzie jak taki się zakocha w płci przeciwnej, a już sobie zmanipulował krocze na inna płeć?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
31
~das 2014-03-18 (07:57) 9 godzin i 48 minut temu

te polskie urzedaski nadymane feministki zakapleksione baby niech jada do niemiec na szkolenie jak pracowac i rozmawiac z ludzmi urzędaski są dla obslugi SPOLECZENSTWA a nie zadzierania nosa

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
23
~j.ie 2014-03-18 (07:49) 9 godzin i 56 minut temu

Chyba znowu wojny trzeba będzie,żeby świat do normalności wrócił. I wtedy baby beda sanitariuszkami a chłopy żołnierzami a nie odwrotnie - pieprzniete feministki!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
29
~premiero 2014-03-18 (07:51) 9 godzin i 54 minut temu

Dyplom się nie podobał? To następnym razem mopa i wiadro wody. Nie będzie seksistowskie i nie będzie wbrew równouprawnieniu. Ciekaw jestem czy wszystkie panie tak się oburzyły, czy może to zasługa kilku zakompleksionych dewotek. PS. To możę zakazać występów wszystkim kabaretom, bo ośmieszają wszystko co im do głowy przyjdzie?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
16
~co pwinnyście zrobić 2014-03-18 (07:08) 10 godzin i 37 minut temu

Od razu na szkolenie genderowe tych żartownisiów skierować, to wrócą z tego szkolenia jako kobiety i juz żaden nie będzie was "rusał".

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
16
~petent 2014-03-18 (07:22) 10 godzin i 23 minut temu

Ale się oburzyły. Za robotę niech się wezmą a nie wiecznie nadąsane, czasami chamskie i sprawiają wrażenie że petenci im przeszkadzają.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
15
~kropka 2014-03-18 (08:25) 9 godzin i 20 minut temu

ta pani pozbawiona jest chyba poczucia humoru, pewne rzeczy należy traktować w kategoriach humoru, był dzień chłopaka i można było też coś dowcipnego dla panów napisać, urzędniczko więcej uśmiechu i dystansu w życiu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
13
~hmmm 2014-03-18 (07:38) 10 godzin i 7 minut temu

Gkupoty, nie ma ważniejszych problemów jak prostacki żart kolegów z pracy?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
12
~adm 2014-03-18 (07:30) 10 godzin i 15 minut temu

Fakt, trochę niesmaczny żart, ale to jest news na miarę brukowca. WP pretenduje do takiego miana?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
19
~ruchacz 2014-03-18 (07:39) 10 godzin i 6 minut temu

Prawda w oczy kole -rusałki i damy. Tup tup zmiana dup.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
14
~Joanna 2014-03-18 (07:30) 10 godzin i 15 minut temu

Wyluzuj gł... a babo. To Państwo to ty czasami ośmieszasz.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
11
~rfykfyk 2014-03-18 (07:41) 10 godzin i 4 minuty temu

ale ta rajewicz jest głuuuuuuuuuuuuupia, skąd to się bierze i dlaczego za nasze pieniądze?!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
11
~arek 2014-03-18 (07:33) 10 godzin i 12 minut temu

A co ta babka taka obruszona? Hmmmm Są inne powiedzonka i przysłowia np. Glodnemu chleb na mysli, prawdziwa cnota krytyki sie nie boi itp.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
~ola 2014-03-18 (07:08) 10 godzin i 37 minut temu

Przez te wasze równe traktowanie mamy zbocze,có jeżdżących po szkołach i zasiadających w ławach poselskich.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
12
~Aga 2014-03-18 (07:53) 9 godzin i 52 minut temu

a co to ma wspólnego z nierównym traktowaniem, to jest po prostu chamskie ytraktowanie i nie życzę sobie także traktowania mnie jak faceta równo z nim, np wulgarne odzywki częste w męskim gronie albo obażania się przy mnie w kibelku dla załatwienia potrzeby. A równości nigdy nie będzie bo facet nie urodzi dziecka choćby mu dawali niebotyczną nagrodę. Nie będzie miał wahania nastrojów przed miesiączką i niwe będzie cały obolały. Więc nie udawaj kobieto że możliwa jest równość bo fizjologia nas różni i nie wymyśli nikt lepszego rozwiązania na świecie, choćby pękł

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
13
~Myślący 2014-03-18 (07:37) 10 godzin i 8 minut temu

O bosze, żeby się przypadkiem nie z...ły. Jak ktoś się nie zna na żartach to jakim cudem żyje w tym kraju? Decyzje urzędnicze to dopiero żartobliwe potrafią być. Tyle że tylko urzędnicy się z nich śmieją, bo ludzie częściej cierpią.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
9
~kot 2014-03-18 (07:18) 10 godzin i 27 minut temu

Wcale się nie dziwię Kobiety same sobie na to zapracowały......Kobiety na dzis dzień straciły swą kobiecość

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
8
~boryn 2014-03-18 (07:44) 10 godzin i 1 minutę temu

w ratuszu rządzi PSL?

odpowiedz