więcej

Żenujący dyplom dla kobiet.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  dodane 2014-03-18 (05:05) 9 miesięcy 6 godzin i 30 minut temu
drukuj


_
opinie
Jestem zszokowana, że takie zachowania mają miejsce w XXI w., to nieprzyzwoity, nieakceptowalny żart - mówi "Gazecie Wyborczej" pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania o seksistowskich życzeniach, które na 8 marca dostały urzędniczki ratusza w Pyrzycach.

Na dyplomie od kolegów z pracy mogły przeczytać m.in., jakie są rodzaje kobiet np. "Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał", "Damy - temu damy, tamtemu damy".

Nikt nie powinien sobie na to pozwolić, a co dopiero urzędnicy; ten żart ośmiesza nasze państwo - mówi Agnieszka Kozłowska-Rajewicz. W urzędzie doszło do naruszenia konstytucji i kodeksu pracy - wskazuje pełnomocniczka, która zamierza zasugerować ratuszowi szkolenie nt. równych praw.


(jpo)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 24 29.63%
nie 57 70.37%

Przeczytaj też

Donald Tusk: prawa kobiet to nie wymysł feministek

dodane 2014-03-08 (11:15) 9 miesięcy 10 dni i 20 minut temu

W weekend w całym kraju imprezy z okazji Dnia Kobiet

dodane 2014-03-08 (06:45) 9 miesięcy 10 dni 4 godziny i 50 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: DZIEŃ KOBIET:))))
  • Bloog.pl: Dzień Kobiet

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (93)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

67
7
~jak 2014-03-18 (08:26) 9 miesięcy 3 godziny i 9 minut temu

"ten żart ośmiesza nasze państwo - mówi Agnieszka Kozłowska-Rajewicz" - Naszego państwa POd wodzą obecnej ekipy już nic nie jest wstanie ośmieszyć bardziej!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

49
3
~marek 2014-03-18 (07:04) 9 miesięcy 4 godziny i 31 minut temu

żart tak samo idiotyczny jak ten cały feminizm! Nie dziwiłoby mnie i to ,że inicjatorkami życzeń były same p-anie!

odpowiedz

26
4
~Aga 2014-03-18 (07:59) 9 miesięcy 3 godziny i 36 minut temu

chyba w związku z szmuglowaniem ideologi dżender do przedszkoli i szkół trzeba będzie jeszcze dwa kibelki dobudować dla tych co są chłopakami ale czują się dziewczynami i dla tych coi są dziewczynami i czują się chłopakami. Tylko co bedzie jak taki się zakocha w płci przeciwnej, a już sobie zmanipulował krocze na inna płeć?

odpowiedz

31
9
~das 2014-03-18 (07:57) 9 miesięcy 3 godziny i 38 minut temu

te polskie urzedaski nadymane feministki zakapleksione baby niech jada do niemiec na szkolenie jak pracowac i rozmawiac z ludzmi urzędaski są dla obslugi SPOLECZENSTWA a nie zadzierania nosa

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

23
6
~j.ie 2014-03-18 (07:49) 9 miesięcy 3 godziny i 46 minut temu

Chyba znowu wojny trzeba będzie,żeby świat do normalności wrócił. I wtedy baby beda sanitariuszkami a chłopy żołnierzami a nie odwrotnie - pieprzniete feministki!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

29
13
~premiero 2014-03-18 (07:51) 9 miesięcy 3 godziny i 44 minuty temu

Dyplom się nie podobał? To następnym razem mopa i wiadro wody. Nie będzie seksistowskie i nie będzie wbrew równouprawnieniu. Ciekaw jestem czy wszystkie panie tak się oburzyły, czy może to zasługa kilku zakompleksionych dewotek. PS. To możę zakazać występów wszystkim kabaretom, bo ośmieszają wszystko co im do głowy przyjdzie?

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

16
1
~co pwinnyście zrobić 2014-03-18 (07:08) 9 miesięcy 4 godziny i 27 minut temu

Od razu na szkolenie genderowe tych żartownisiów skierować, to wrócą z tego szkolenia jako kobiety i juz żaden nie będzie was "rusał".

odpowiedz

16
2
~petent 2014-03-18 (07:22) 9 miesięcy 4 godziny i 13 minut temu

Ale się oburzyły. Za robotę niech się wezmą a nie wiecznie nadąsane, czasami chamskie i sprawiają wrażenie że petenci im przeszkadzają.

odpowiedz

15
3
~kropka 2014-03-18 (08:25) 9 miesięcy 3 godziny i 10 minut temu

ta pani pozbawiona jest chyba poczucia humoru, pewne rzeczy należy traktować w kategoriach humoru, był dzień chłopaka i można było też coś dowcipnego dla panów napisać, urzędniczko więcej uśmiechu i dystansu w życiu

odpowiedz

13
1
~hmmm 2014-03-18 (07:38) 9 miesięcy 3 godziny i 57 minut temu

Gkupoty, nie ma ważniejszych problemów jak prostacki żart kolegów z pracy?

odpowiedz

12
0
~adm 2014-03-18 (07:30) 9 miesięcy 4 godziny i 5 minut temu

Fakt, trochę niesmaczny żart, ale to jest news na miarę brukowca. WP pretenduje do takiego miana?

odpowiedz

19
8
~ruchacz 2014-03-18 (07:39) 9 miesięcy 3 godziny i 56 minut temu

Prawda w oczy kole -rusałki i damy. Tup tup zmiana dup.

odpowiedz

14
3
~Joanna 2014-03-18 (07:30) 9 miesięcy 4 godziny i 5 minut temu

Wyluzuj gł... a babo. To Państwo to ty czasami ośmieszasz.

odpowiedz

11
2
~rfykfyk 2014-03-18 (07:41) 9 miesięcy 3 godziny i 54 minuty temu

ale ta rajewicz jest głuuuuuuuuuuuuupia, skąd to się bierze i dlaczego za nasze pieniądze?!

odpowiedz

11
2
~arek 2014-03-18 (07:33) 9 miesięcy 4 godziny i 2 minuty temu

A co ta babka taka obruszona? Hmmmm Są inne powiedzonka i przysłowia np. Glodnemu chleb na mysli, prawdziwa cnota krytyki sie nie boi itp.

odpowiedz

10
1
~ola 2014-03-18 (07:08) 9 miesięcy 4 godziny i 27 minut temu

Przez te wasze równe traktowanie mamy zbocze,có jeżdżących po szkołach i zasiadających w ławach poselskich.

odpowiedz

12
4
~Aga 2014-03-18 (07:53) 9 miesięcy 3 godziny i 42 minuty temu

a co to ma wspólnego z nierównym traktowaniem, to jest po prostu chamskie ytraktowanie i nie życzę sobie także traktowania mnie jak faceta równo z nim, np wulgarne odzywki częste w męskim gronie albo obażania się przy mnie w kibelku dla załatwienia potrzeby. A równości nigdy nie będzie bo facet nie urodzi dziecka choćby mu dawali niebotyczną nagrodę. Nie będzie miał wahania nastrojów przed miesiączką i niwe będzie cały obolały. Więc nie udawaj kobieto że możliwa jest równość bo fizjologia nas różni i nie wymyśli nikt lepszego rozwiązania na świecie, choćby pękł

odpowiedz

13
5
~Myślący 2014-03-18 (07:37) 9 miesięcy 3 godziny i 58 minut temu

O bosze, żeby się przypadkiem nie z...ły. Jak ktoś się nie zna na żartach to jakim cudem żyje w tym kraju? Decyzje urzędnicze to dopiero żartobliwe potrafią być. Tyle że tylko urzędnicy się z nich śmieją, bo ludzie częściej cierpią.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
1
~kot 2014-03-18 (07:18) 9 miesięcy 4 godziny i 17 minut temu

Wcale się nie dziwię Kobiety same sobie na to zapracowały......Kobiety na dzis dzień straciły swą kobiecość

odpowiedz

8
1
~boryn 2014-03-18 (07:44) 9 miesięcy 3 godziny i 51 minut temu

w ratuszu rządzi PSL?

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 23 godziny i 35 minut temu

materiał wideo
materiał wideo

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 23 godziny i 5 minut temu

UE zaostrzy sankcje wobec Krymu
dodane 2014-12-17 (11:00) 1 dzień i 35 minut temu

Zarzut zabójstwa dla mężczyzny, który podpalił pracownice GOPS
dodane 2014-12-17 (10:50) 1 dzień i 45 minut temu

W autobusach i tramwajach pojawią się "tajemniczy klienci"
dodane 2014-12-17 (12:27) 23 godziny i 8 minut temu

Luigi Geninazzi: przeciwnika politycznego w Polsce trzeba usunąć z powierzchni ziemi
dodane 2014-12-17 (09:53) 1 dzień 1 godzinę i 42 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 27449