(bart, mj, kab)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
sama jestem mama 2letniego dawidka.sama wiem jaki to obowiazek i dziecka nie mozna na moment z oczu stracic bo moze sie wydarzyc tragedia.zycze poodzenia
Nie musi to być wina rodziców. Dzieci już takie są wystarczy chwila nie uwagi i nie wiadomo co może sie przydarzyć!!! Na szczęście chłopczyk sie znalazł wszyscy mieszkańcy pomagali w jego odnalezieniu;* , ja również. Z pomocą policji , mieszkańców karolinowa oraz mieszkańców okolicznych wsi , jak również straży odnaleziono małego Dawidka;* Wszyscy cieszymy się z tego sukcesu ;* Na szczęście ten dramat miał szczęśliwe zakończenie;-);*
chłopiec się znalazł....w lesie spędził noc ,4 km od domu boze zięki ci
niech wszyscy mieszkańcy w okolicy pomogą w poszukiwaniach
Tacy są rodzice,nie pilnują dzieci,ja mieszkam w 50-cio tysięcznym mieście i też mam taką sąsiadkę która wypuszcza 3-letnią córkę bez opieki,wczoraj mój 10-cio letni syn szedł do sklepu a mała stojąc na środku drogi przekomarzała się z nim bo chciała z nim iść,dobrze że ja wyszłam na fajkę.Dodam że wyjście z naszego podwórka jest bezpośrednio na ruchliwą drogę.I co z taką matką można zrobić jak po urodzeniu młodszego synka tylko nim się zajmuje a mała chodzi samopas?
jak ta baba widziała ze dziecko idzie za kims obcym to czemu nie zareagowała? powinni wrzucic zdjecie chłopca bo maluchów w czerwonej kurtce moze byc sporo
Ja mam inne pytanie dlaczego nie mają zamkniętej bramki.ja mieszkam w domu 1 rodzinnym i mam zamknięta bramkę ( na zatrzask) by otworzyć trzeba klucz.Przecież to dziecko mogło tak samo by wpaść pod samochód bo wybiegnie na ulice.Wiem wieś mało aut ale jak pech to pech.Jak się chłopczyk szczęśliwie znajdzie mam nadzieje że rodzice zmienią bramkę.
nie jestem w stanie czytać tych głupstw !! ludzie czy wy nie macie dzieci żeby pisać takie głupoty!!serio?! 3,5 latek to już dziecko co wie co może a co nie...sama jestem mamą 3,5 latki!! i wiecie co spróbuje doglądać dziecka co 5 sek!! no proszę która mama powie że jak dziecko jest na podwórku to siku nie pójdzie!! czy cokolwiek..same mądrości mamy w tym kraju...sami psycholodzy co maja po 5 dzieci!!no gratuluje wtedy..żal mi zamartwiających się rodziców i trzymam kciuki!!!!!!a i jeszcze jedno..kiedyś w przedszkolu wyszło dziecko i nikt nie zwrócił na to uwagi tylko jedna pani jadąca samochodem i co?! no przecież w Polsce to my jesteśmy ideałami!! każda mama wzrok na dziecko nawet nie śpi!!ludzie piszcie ci co mają dzieci i próbujcie się postawić w tej sytuacji a nie pieprzyć głupoty!! jak zawsze z resztą!!pozdrawiam mama 3,5 latki..
sąsiadka jak widziała to czemu go nie zatrzymała ?! przecież to maluch ! ludzie są beznadziejnie głupi...
zacznijmy od tego co to dziecko samo robilo na podworku?? ja niewiem czy wszyscy sie orientuja ale dziecko do 8 lat musi byc pod opieka dorosłego lub dziecka powyzej 15roku zycia inaczej nie moze byc samo. mam 5 letniego syna i nigdy go nie zostawiam samego nawet jak bawi sie na wlasnych ogrodku ogrodzonym z czterech stron. mam nadzieje ze chlopczyk sie znajdzie i wszystko jest w porzadku. z drugiej strony juz dawno ktos powinnien zareagowac i zglosic to na policje. nasz spolecznosc na nic nie reaguje.wspolczuje rodzicom. oby wszystko dobrze sie skonczylo.
jak to trzeba pilnowac dzieci wszedzie wejdą wszystko wezmą leki chemia ,wszystko trzeba chowac zamykac chwila nie uwagi i nieszczescie,zycze całym sercem by to dziecko sie odnalazło
a za psem, myslałam ze za jakims facetem obcym. Dajcie zdjecie tego dziecka
ja tez jestem ojcem i moj syn ma na imie dawid i jakos nie stwierdzilismy z moja zona ze oboje pochodzimy z rodzin patologicznych czy nia jestesmy mieszkamy za granica ma nasz syn chodzi tu do szkoly i swietnie sobie radzi .Natomiast co do Twojej wypowiedzi stwierdzilem tak jak poprzednicy ,ze o tobie to szkoda sie wypowiadac bo jestes pusty jak afrykanski beben i wyrazy wspolczociadla rodziny zaginionego chlopca by jak najszybciej sie odnalazl ,a dla twoich ze trzymajw w domu takiego mutanta i niedorozwoja ,to jest do ciebie @ech
MAM NADZIEJE ŻE ODNAJDĄ CHŁOPCA, A TAK A PRO , PO TO MATKA BARDZIEJ POWINNA DOGLĄDAĆ DZIECKO BO TO NAPRAWDĘ CHWILA, WIEM BO SAMA JESTEM MAMA LETNIEGO CHŁOPCA I OCZY TRZEBA MIEĆ DOOKOŁA GŁOWY!!!
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24